Trening, Dieta, Suplementacja Fightera

To faktycznie dobrze i odczuwalnie działa, czy to raczej placebo?
Placebo, jak każda chemia w proszku.

Dobrze działa jeno to:
ezgif.com-gif-maker_14.gif
 
Łyknąłem raz i jak mnie pogoniło,to szkoda gadać. Mam jeszcze na zbyciu słoiczek. Za darmochę mogę komuś pchnąć.
@lugasek nie chcesz czasem?
Sranie możliwe, ale raczej to zbieg okolicznosci. Po prostu cos innego Ci zaszkodziło, albo popijałeś wódką. Tym bardziej, ze tylko raz próbowałeś.
 
Przeszedł ktoś z Was udaną rekompozycję sylwetki, jedząc dokładnie tyle ile mieliście zapotrzebowania kalorycznego? Czyli nie obcinając, ani nie dodając żadnych kalorii, tylko wliczając same zapotrzebowanie?
 
Przeszedł ktoś z Was udaną rekompozycję sylwetki, jedząc dokładnie tyle ile mieliście zapotrzebowania kalorycznego? Czyli nie obcinając, ani nie dodając żadnych kalorii, tylko wliczając same zapotrzebowanie?
Tak, z tym że nie liczyłem kcal:boystop:
Kwestia małego stażu treningowego i sporego % bf. W takich warunkach każdyn zrobi rekomp.
Jak jesteś już wytrenowany i masz nie więcej jak 12-13% bf to bez odpowiedniej "suplementacji" na zbyt wiele nie licz.
 
Tak, z tym że nie liczyłem kcal:boystop:
Kwestia małego stażu treningowego i sporego % bf. W takich warunkach każdyn zrobi rekomp.
Jak jesteś już wytrenowany i masz nie więcej jak 12-13% bf to bez odpowiedniej "suplementacji" na zbyt wiele nie licz.

U mnie sprawa wygląda tak, że wszystko wliczam, jednak będę obserwował, lustro, wymiary, jak smalec nie będzie schodził to po prostu wejdę na deficyt, ale odkąd wiem, że jem swoje zapotrzebowanie, nie więcej, nie mniej, czuję dodatkowy przypływ energii, jak po dobrej kawie.
 
siema mordy, planuje wskoczyc na cykl z jakims monohydratem kreatyny, jest mi ktos w stanie doradzic czego wypatrywac, ewentuyalnie co dodatkowo moglbym kupic (glutamnina, itd), . jakos,ze cwicze na totalnie sucho juz prawie dwa miechy, chcialbym zadbac o suplementacje i zrobic cykl z kreatyna. pozdro
 
siema mordy, planuje wskoczyc na cykl z jakims monohydratem kreatyny, jest mi ktos w stanie doradzic czego wypatrywac, ewentuyalnie co dodatkowo moglbym kupic (glutamnina, itd), . jakos,ze cwicze na totalnie sucho juz prawie dwa miechy, chcialbym zadbac o suplementacje i zrobic cykl z kreatyna. pozdro
d3+k2+a+omega3
 
Back
Top