Trening, Dieta, Suplementacja Fightera

Kupiłem sobie zachwalany przez Asię 4+ nutrition - h2o xpell. Wydaje mi się że strasznie dużo wody zatrzymuje a jak już używałem spalaczy to najlepiej działały z dużą ilością diuretyków, a spalacza teraz nie chcę. Potestuję dam znać jak to kogoś interesuje.

http://sklep.atleta.pl/4-nutrition-h2o-xpell-120-kaps.html

Spróbuj sobie Anabolic Dream, bo zastosowali do miksu kreatyny, mieszanke ziołową która pozbywa się skutecznie wody i słyszałem od znajomych, że dobrze to ze sobą współdziała. Tutaj masz zawsze sporo atrakcji i rabatów - http://www.musclepower.pl/
 
@Mr.Hyde & @enteryoname napiszcie coś więcej. To jest efekt wyłącznie doraźny, tzn. zbędna woda schodzi ładnie, i jak długo taki efekt po skończeniu puszki się utrzymuje?
 
@Dooży&Grooby
Ja po tym dość dobrze się pociłem i ładnie zarysowało mi mięśnie. Dodatkowo diureza też podwyższona (oddawanie moczu). Nie mówię, że non stop latałem do kibla, ale wydalanie trochę częstsze niż na sucho..
 
A jak długo efekt się utrzymał/utrzymuje jeśli chodzi o odsuszenie? Woda wraca całkowicie?
 
No dobra a teraz pytanie za 100 pkt dlaczego chcecie sie pozbywac wody z organizmu haha bo ja czegos tutaj nie rozumiem, wage robicie na plaze czy ocb?
 
@Saenchai no mi się wydaje, że AD ma za zadanie usuwać wodę podskórną, tą która psuje estetykę sylwetki i jest zbędna. Przynajmniej tak mi się wydaje...
 
@Saenchai no mi się wydaje, że AD ma za zadanie usuwać wodę podskórną, tą która psuje estetykę sylwetki i jest zbędna. Przynajmniej tak mi się wydaje...


Mi też, choć jestem w stanie uwierzyć ze to nie ma sensu. Zwłaszcza że po dwóch dniach nie widzę nawet żebym czesciej zmieniał pieluchę.
 
Anabolic Dream strasznie stymuluje wydalanie moczu. Strach było dosypać wieczorem do BCAA ;)

Słyszałem, że tam nieco inne dawkowanie ustalają by nieco przyzwyczaić organizm na starcie i ominąć tą sytuacje, bo z maty ciężko biegać do WC co sparing hehehe, przez 2 tygodnie przyzwyczajają organizm i chyba zmniejszając dawkę o połowę i dzieląć ją na części przez 2 tygodnie i dopiero wchodzą na docelową. Ale tylko słyszałem jednym uchem, więc dokładnie nie ogarniam.
 
Woda, ktora sie gromadzi pod skora to zwykle ok 3 mm grubosci, taki specyfik, jezeli dziala, moze wyciagnie ten 1 mm. Czy zauwazysz roznice, to szczerze watpie. Ludzie redukujacy musza zrozumiec, ze jesli wygladasz grubo/tlusto/gladko to masz po prostu fat, a nie wode pod skora. Dosc powiedziec, ze teraz kulturysci (moze nie w Polsce, ale ci na prawde na elitarnym poziomie, mowie oczywiscie o naturalnym bb) juz sie nie odwadniaja, wrecz przeciwnie robia sodium loading dla lepszej waskularyzacji
 
Woda, ktora sie gromadzi pod skora to zwykle ok 3 mm grubosci, taki specyfik, jezeli dziala, moze wyciagnie ten 1 mm. Czy zauwazysz roznice, to szczerze watpie. Ludzie redukujacy musza zrozumiec, ze jesli wygladasz grubo/tlusto/gladko to masz po prostu fat, a nie wode pod skora. Dosc powiedziec, ze teraz kulturysci (moze nie w Polsce, ale ci na prawde na elitarnym poziomie, mowie oczywiscie o naturalnym bb) juz sie nie odwadniaja, wrecz przeciwnie robia sodium loading dla lepszej waskularyzacji

nie prawda, w pro BB odwodnienie idzie do tego poziomu, że bardzo częste są zgony, ostatnie Debiuty w Gdańsku, umarła jedna dziewczyna z powodu odwodnienia. Nie ma czegoś takiego jak naturalna Kulturystyka i mówię to jako osoba która wie co mówi i bierze odpowiedzialność za swoje słowa.
 
@Mr.Hyde
No i to tylko pokazuje jak debilnym pomyslem jest odwadnianie sie. Jesli jestes 1 dzien przed a wygladasz na 4 tyg przed to nie jest wina wody pod skora. Wyraznie zaznaczylem, ze nie chodzi mi o pro BB. I jest cos takiego jak naturalna kulturystyka, nie kwestionuje Twojej znajomosci tematu, nie jestem tez naiwniakiem, ktory sie oszukuje, ze Doug Miller jest naturalny, ale wiem, ze nie wszyscy bija koks, tak samo jak nie wszyscy sie odwadniaja. Zreszta odwadnianie to jest stara szkola ryzu i kurczaka, ktora powoduje u mnie jedynie glupawy smiech.
 
Chodzi mi o pojęcie kulturystyki, bo naturalna estetyka ciała istnieje i ma się dobrze i jest sensowna i mara. Samo słowo kulturystyka wiąże się z potężną dawką towaru. Odwadnianie jest głupie, co powiedział w Iron Analizie Marek Ciołek do Emila Różewskiego, że to bezsensu i lepiej zmienić kategorie wagowe podająć konkretne argumenty niż atakować własny organizm. wkońcu robimy to by żyć szczęsliwie więc trzeba dorzyć do pewnego momentu.
 
Kolejny raz musze chyba policzyc zapotrzebowanie bo wychodzi sporooo kalorii ;/...bede musiał to jakoś rozdzielic zależnie od dnia:censored:
@Saenchai jesteś gotów pomóc?:boystop:

edyta: ew. odezwij się na maila bo chce Ci coś wysłać : [email protected]
 
Last edited:
@Przemek
nie rozumiem dlaczego wysokie zapotrzebowanie mialoby byc problemem :) jezeli jestes zainteresowany coachingiem to napisz do mnie na maila [email protected] ,uprzedzam Cie jednak, ze koszt 4 tygodniowego pakietu to 100 zl (makro+cardio)
 
Ja stosowałem Anabolic Dream zanim wpadła mi robota w UFC i myślałem, że solidnie przygotuję się do zawodów. Była to forma zapodania sobie kreatyny bez nawadniania się, a więc lepsza kontrola tego, ile ważę bez efektu bycia nabitym wodą. Do tego ma on rzeczy, które w założeniu powinny wpływać na jakość snu - coś, co nie do końca zagrało, bo czasem budziłem się, żeby się odlać, co normalnie mi się nie zdarza ;)
 
Wtrące jeszcze o kreatynie. 2x3g dziennie w zupełności styka, czy jeszcze mniej?
 
Przepraszam, że moje lenistwo i ignorancja akurat teraz tak Ci się dały we znaki. Doskonale wiem jak dawkowałem i jak to na mnie działało, ale padła tutaj konkretna dawka, której nie pamiętam. Franek prawdopodobnie polecał jej stosowanie, co sensownie zaargumentował z tego co pamiętam, więc chciałem spróbować, bo akurat teraz po blisko rocznej przerwie chciałem do niej wrócić. Doradzam, ba! mam nawet swój fan page od kilku dni, w którym to robię. Takie buty...
 
2*3g to przy dłuższej suplementacji (kiedy mięśnie są nasycone) to zupełnie wystarczająca dawka. Jak ktoś jest leniwy, to spokojnie może brać te 5g dziennie i zobaczy efekty. Tutaj badania na temat tego cudownego suplementu ;) http://examine.com/supplements/Creatine
Nawet 3g w długoterminowej suplementacji(najlepiej całorocznej) jest wystarczającą ilością, by odczuć korzyści suplementacji kreatyną.
 
Ja osobiście leciałem ( bo z racji urazów kręgosłupa ) mam stop od sportu od 6 miesięcy, ale powoli będę wracał. To lecę 12-14 tygodni, 2 tygodnie 2 x 5 ( ale to też zależne jak stoi umnie żywienie ) i następnie wchodzę na 3 gramy dziennie stosowane po treningu :) by procesy regeneracyjne usprawnić.
 
Mam pytanie do osób trenujących chwytane sw.
Zamierzam zrobić podejście do BJJ w przyszłym tygodniu i zastanawiam się, czy miał ktoś z Was może problemy z błędnikiem? Na taju nie mieliśmy za bardzo ćwiczeń obciążających błędnik, a dwa lata temu byłem na kilku treningach żu żitsu u znajomego i po serii fikołków musiałem pójść zwymiotować. Z kolei jakiś czas temu zrobiłem kilka przewrotów i mdłości miałem przez następne kilka godzin.
 
Back
Top