Tokyo 2020/¹

Brawo Nowicki - trochę mnie irytowało wychwalanie Fajdka w TV, a dużo mniej uwagi dla Nowickiego, nawet po eliminacjach, gdzie pokazał, że idzie po złoto. Nie lubią go, czy za mało medialny? :lol:
 
Brawo Nowicki - trochę mnie irytowało wychwalanie Fajdka w TV, a dużo mniej uwagi dla Nowickiego, nawet po eliminacjach, gdzie pokazał, że idzie po złoto. Nie lubią go, czy za mało medialny? :lol:
Mój pies ma na insta więcej lajków niż cały jego profil. :kis:
 
Lekka nas ciągnie za uszy na tych igrzyskach, a to jeszcze nie koniec. Andrejczyk, 4x400, Lewandowski. Do tego ten ruski w zapasach, może jakieś kajaki... Mamy już 10 medali, a "eksperci" zdążyli się spłakać choć wystarczyło spojrzeć w terminarz.
 
Lekka nas ciągnie za uszy na tych igrzyskach, a to jeszcze nie koniec. Andrejczyk, 4x400, Lewandowski. Do tego ten ruski w zapasach, może jakieś kajaki... Mamy już 10 medali, a "eksperci" zdążyli się spłakać choć wystarczyło spojrzeć w terminarz.
To nie chodzi o to. Tylko o to, że u nas nie ma żadnych niespodzianek w sumie. A od chuja sportowców
 
Lekka nas ciągnie za uszy na tych igrzyskach, a to jeszcze nie koniec. Andrejczyk, 4x400, Lewandowski. Do tego ten ruski w zapasach, może jakieś kajaki... Mamy już 10 medali, a "eksperci" zdążyli się spłakać choć wystarczyło spojrzeć w terminarz.
Pamiętam czasy jak prowadziliśmy w klasyfikacji medalowej
 
Brawo Nowicki - trochę mnie irytowało wychwalanie Fajdka w TV, a dużo mniej uwagi dla Nowickiego, nawet po eliminacjach, gdzie pokazał, że idzie po złoto. Nie lubią go, czy za mało medialny? :lol:

Może mniej medialny też ale to Fajdek ma lepsze rezultaty, czterokrotny mistrz świata w końcu, a Nowicki ,,tylko" brąz w Rio, brąz mistrzostw świata i mistrz Europy :wink:

Po eliminacjach widać było że Nowicki psychika zabójcy, a Fajdek o mały włos a powtórzyłby poprzednie igrzyska i się w ogóle nie zakwalifikował.
 
  • Like
Reactions: osk
Lekkoatletyka ratuje polską reprezentację.

Młot potęga, są nadzieje na przyszłość, może odpalą kulomioci albo dyskobole w kolejnych latach.
Są jeszcze sztafety.

Kajaki i wioślarstwo mają medale tradycyjnie, nie dają plamy.

Zapasy miały już lepsze momenty w historii, ale już jest jeden medal.

Leży szermierka, strzelectwo,podnoszenie ciężarów, boks, judo - gdzie były tradycje a jest kiepsko.
 
Leży to strasznie basen , gdzie kiedyś Polska naprawdę ładnie wymiatała i była jednym z krajów który rządził w Europie.

Na tą chwilę od dłuższego czasu ciągną nas tylko 4-5 rzeczy - rzut, biegi ,wioślarstwo, sporadycznie zapasy i tyczka mężczyzn. Trochę słabiutko.
 
Last edited:
No to prawda chociaż ten zapaśnik czy złoto w sztafecie było sporym zaskoczeniem.
Ze sztafeta się zgodzę, ale w zapasach zawsze praktycznie ktoś wyskoczy po brąz.

No i Bartnik, ten myślałem że zdobędzie medal a skończyło się padaka podobna do siatkarzy
 
Leży to strasznie basen , gdzie kiedyś Polska naprawdę ładnie wymiatała i była jednym z krajów który rządził w Europie.

Na tą chwilę od dłuższego czasu ciągną nas tylko 4-5 rzeczy - rzut, biegi ,wioślarstwo, sporadycznie zapasy i tyczka mężczyzn. Trochę słabiutko.

No fakt, w pływaniu zero.
 
Ze sztafeta się zgodzę, ale w zapasach zawsze praktycznie ktoś wyskoczy po brąz.

No i Bartnik, ten myślałem że zdobędzie medal a skończyło się padaka podobna do siatkarzy
No i Krukowski chujoza
 
5A2068F0-9950-4090-ADDE-0FC2CAF77219.jpeg

Król Kubiak wrócił do Polski, patrzcie jaki zadowolony z siebie. :waldeklaugh: :waldeklaugh: :waldeklaugh:

hubcio na pewno był na okęciu i oklaskiwał naszych partaczy. :korwinwhat:
 
Leży to strasznie basen , gdzie kiedyś Polska naprawdę ładnie wymiatała i była jednym z krajów który rządził w Europie.

Na tą chwilę od dłuższego czasu ciągną nas tylko 4-5 rzeczy - rzut, biegi ,wioślarstwo, sporadycznie zapasy i tyczka mężczyzn. Trochę słabiutko.
Przecież ty kurwa nie masz pojęcia o czym piszesz.
 
Bez buta ale przeszedł dalej ;)
No niestety szalu u nas nie ma, jako eks zawodnik pływacki potwierdzam, nie ma nadzieji w wodzie poza kajakami.

Swoją droga pięknie załatwili nasza reprezentację bmx. Była powołana kadra, były szkolenia i wyjazdy, tylko na przykład kazali zawodnikom sobie samemu płacić za wszyskto. Na wyjazdach zapomnieli zapewnić transport i hotele. Chłopaki mówili że na lotnisku sobie składali rowery i jeździli po mieście szukając hotelu bo ktoś zapomniał o takim detalu albo w Chinach jak pojechali to mieli jedne treningi o 1 h drogi a drugi tego samego dnia o 2 h drogi od punktu zamieszkania bo tak taniej, (pociągiem) A w Polsce też, ośrodki bez prysznicy itp. No i tak jak zgadliście kadry nie było na, tokyo xD a mamy spoko chłopaków, bracia Godziek zamietli scena bmx równo. Kilka razy złoto na najwazniejszych imprezach.
 
Back
Top