Tokyo 2020/¹

Graf Ramolo

Legacy FC
Heavyweight
Wogole z tym Tokyo to dobra wpadka, typ zaprojektował idealne logo i mu wirus zrobił psikusa. Ale nie o tym tu chciałem. Czy ktoś zna jakieś rzetelne streamy? Bo pamiętam że jak byly igrzyska w Londynie to po prostu była strona, wchodziło się, wybierało kategorię i jazda. A teraz to nie mam pojęcia, TVP nie chce oglądać a eurosport nie mam. Coś online?
 
Wogole z tym Tokyo to dobra wpadka, typ zaprojektował idealne logo i mu wirus zrobił psikusa. Ale nie o tym tu chciałem. Czy ktoś zna jakieś rzetelne streamy? Bo pamiętam że jak byly igrzyska w Londynie to po prostu była strona, wchodziło się, wybierało kategorię i jazda. A teraz to nie mam pojęcia, TVP nie chce oglądać a eurosport nie mam. Coś online?
A dlaczego nie chcesz TVP oglądać ? Ja teraz w robocie mam puszczonego streama i elegancko hula.
 
Wogole z tym Tokyo to dobra wpadka, typ zaprojektował idealne logo i mu wirus zrobił psikusa. Ale nie o tym tu chciałem. Czy ktoś zna jakieś rzetelne streamy? Bo pamiętam że jak byly igrzyska w Londynie to po prostu była strona, wchodziło się, wybierało kategorię i jazda. A teraz to nie mam pojęcia, TVP nie chce oglądać a eurosport nie mam. Coś online?
TVP ma tylko wybrane sublicencje. Eurosport ma wszystko, za 15 zł masz miesięczny dostęp do ich platformy, na której jest wszystko.
 
Koszykarze mieli zdobyć medal, a wracają do domu, Hurkacz także odpałd z turnieju...
 
Póki co dramatycznie to dzisiaj wygląda.
comment_1627385745qR5xKd9ELkaVRhp4KbRC12,w400.jpg

O 14:00 Kowalczuk walczy w taekwondo o brąz.
 
Mongolia kurwa z 3 medalami a my dalej chuj xD
Kwestia terminarza. Tak naprawdę to odpadła Świątek i podobno w szermierce była realna szansa na medal, więc nie ma co bić na alarm. Jedynie można mieć jakiś niedosyt, że Polacy nie sprawiają miłych niespodzianek.

Jutro chyba 4 finały wioślarstwa to mogłoby coś wpaść.
 
Kwestia terminarza. Tak naprawdę to odpadła Świątek i podobno w szermierce była realna szansa na medal, więc nie ma co bić na alarm. Jedynie można mieć jakiś niedosyt, że Polacy nie sprawiają miłych niespodzianek.

Jutro chyba 4 finały wioślarstwa to mogłoby coś wpaść.
U nas mający realne szanse na medal odpadają, a jakis nikomu nieznany tunezyjczyk zdobywa złoto. Albo ta Austriaczka
 
U nas mający realne szanse na medal odpadają, a jakis nikomu nieznany tunezyjczyk zdobywa złoto. Albo ta Austriaczka
No to mówię, że można czuć niedosyt, bo nie wpada nic ponad stan, ale na razie uciekły 2-3 (jeśli liczyć Hurkacza) realne szanse na medal.
 
Back
Top