The Ultimate Fighter: Team McGregor (Europe) vs Team Faber (USA)

Murzyn był silniejszy, nie miał żadnych problemów z obaleniami. Mimo przegranej Marcin dużo zyskał i dał nam wiele frajdy śledząc jego poczynania. Kto wie może następna walka mimo porażki już jutro ;)?
 
Jest szansa, ze jakies informacje o losach pokonanych pojawia sie jeszcze w odcinku badz bezposrednio po emisji ?
 
No i zrobili gwiazde z goscia, ktorego nie powinno juz byc w programie. Erosa wyszedl jak na sciecie do tej walki.
Saul wypadl a oni nie wzieli drugiego polfinalisty ? Mam nadzieje, ze to oznacza, iz Marcin ma rywala w swojej wadze, ale i tak lipa.
Dzieki panowie, nie ma wymówek tego dnia Saul był lepszy ( a napewno silniejszy) info odnośnie nastpnej walki pewnie jutro!!!!
Byla w ogole opcja zastapienia Anglika ?
 
Totalnie nie rozumiem czemu Marcin nie walczy w finalach ! skoro Saul Rogers nie dostał wizy? tylko Ryan Hall??!?!?!?!?! Bez k%$a sensu A moze ja cos zle rozumiem?!
<

FcukLogic
 
Last edited:
Myślę, że Hall został wybrany gdyż jest Amerykaninem. Proste. Finał w Stanach lepiej się sprzeda z udziałem ich rodaka. Coś czuje, że w ramach rekompensaty Marcin dostał walkę w swojej wadze.
 
Pewnie potrzebowali amerykanina żeby bardziej zainteresować widzów w usa, po za tym Hall był chyba najbardziej znanym po lobovie uczestnikiem TUFa
 
@zombie Wielkie dzięki za wszystkie emocje związane z TUF-em! Brawa dla Ciebie za dojście tak wysoko i liczę na kolejne emocje wkrótce ;)
 
Ja już niestety wchodząc przed pracą z kibla telefonem chwilę po 5 zobaczyłem wpis @zombie na fejsie...no i znam wynik, chociaż jeszcze nie oglądałem.
Niestety spodziewałem się tego, Saul jest kozakiem, poza tym przewaga wagowa i siłowa jest po jego stronie.
Natomiast martwią mnie te wszystkie inne rzeczy o których piszecie :/
No nic, zaraz będę nadrabiał
 
WAR @zombie !!!

20s86yh.jpg
 
Rogers zapaśniczo bardzo solidnie. Dzięki Marcin za wiele wiele emocji!! Zajebiscie, że dostałeś walkę na tej gali.

Rogersa wydymali ogromnie. Zwycięstwo TUF-a wiąże się też z jakąś nagrodą finansową? Moim zdaniem powinni przenieść finał. Trudno. Najważniejsze, że Marcin walczy. Powodzenia!
 
Rogers zapaśniczo bardzo solidnie. Dzięki Marcin za wiele wiele emocji!! Zajebiscie, że dostałeś walkę na tej gali.

Rogersa wydymali ogromnie. Zwycięstwo TUF-a wiąże się też z jakąś nagrodą finansową? Moim zdaniem powinni przenieść finał. Trudno. Najważniejsze, że Marcin walczy. Powodzenia!
Kontrakt lepszy dla wygranego na pewno. :-)
 
Kontrakt lepszy dla wygranego na pewno. :-)
Domyślam się, że Saul swoją rekompensatę i tak dostanie"pod stołem", plus kontrakt z UFC, ale mimo wszystko odebrali mu możliwość zwycięstwa w TUF-ie.
Mogł się powołać na rasizm. Podobno zawsze działa.
 
Pojawiło się info, że Saul kłamał w sprawie wizy. To już grubsza sprawa.
""Saul lied on his visa application and now has problems getting into the country and cannot fight in the finale for The Ultimate Fighter," White revealed. "So Ryan Hall, who fought Saul to a majority decision loss, will now get the opportunity."

Ogólnie nie wiem, czy karta walk na stronie UFC kłamie, ale Lobov z Hallem to 3 walka na gali. Myślałem, że skoro finał to będzie co-main event:facepalm:
Co by się nie stało to i tak gratulacje dla @zombie :applause:Pierwszy TUF obejrzany niemal od początku do końca.
 
Last edited:
Walka Marcina będzie w lekkiej? Ogólnie szkoda, że nie dostał Lobova bo ogarnął by go na luze :lol: Walka z Erosą to też idealne zestawienie, powodzenia!
 
Back
Top