The Ultimate Fighter: Team McGregor (Europe) vs Team Faber (USA)

midern

KSW
Heavyweight
jboOdZt68HtF9x.PNG


The Ultimate Fighter: Europa vs USA

Team McGregor (Europa):


Artem Lobov, https://en.wikipedia.org/wiki/Abner_Lloveras
Abner Lloveras,
David Teymur,
Djamil Chan,
Frantz Frank Slioa,
Marcin Wrzosek,
Martin Delaney,
Martin Svensson,
Mehdi Baghdad,
Mohamed Grabinski,
Paulo Boer,
Sascha Sharma,
Saul Rogers,
Sean Carter,
Thibault Gouti,
Vladimir Sikic


Team Faber (USA):

Andreas Quintana,
Austin Springer,
Billy Quarantillo,
Brandon Ricetti,
Brennan Sevin,
Chris Gruetzemacher,
Jason Soares,
Johnny Nunez,
James Jenkins,
Jason Gonzalez,
Julian Erosa,
Mike Flach,
Ryan Hall,
Thanh Le,
Tim Welch,
Tom Gallicchio


Nie muszę chyba przypominać, że ta 22. edycja TUFa będzie dla nas szczególną, bowiem będzie tam walczył Marcin "Polish Zombie" Wrzosek!

j3ix5E0qV3IhB.PNG



Odcinki do pobrania będą standardowo TUTAJ oraz do obejrzenia na kanale Extreme Sport Channel.

Pierwszy odcinek tego sezonu zostanie emitowany już 9 września 2015.
The Ultimate Fighter 22 Finale odbędzie się 11 grudnia 2015 w Las Vegas.


Temat do dyskusji o odcinkach i 22. edycji programu TUF: Europa vs USA!
 
Nie wiem jak będzie dokładnie z transmisją na ESC, obawiam się, że może być obsuwa z emisją. Na razie żadnego oficjalnego info nie znalazłem.
 
Wolę chyba oglądać i tak w internecie, bo tłumaczenie mnie ESC mnie dobija. Zwłaszcza słuchasz sobie zawodnika co ma do powiedzenia po walce, a komentator zagłusza ,,eee, powiedział ee że walka dobra''
 
Obsuwa na ESC na bank. W programie z tego co widzę to najbliższa emisja TUFa (bez konkretnej nazwy TUF 22) bedzie we wtorek 15 września
Kto by tyle czasu czekał? Ten TUF to nie przelewki, trzeba być na bieżąco :boss:
 
Obsuwa na ESC na bank. W programie z tego co widzę to najbliższa emisja TUFa (bez konkretnej nazwy TUF 22) bedzie we wtorek 15 września
Kto by tyle czasu czekał? Ten TUF to nie przelewki, trzeba być na bieżąco :boss:
Prawda. Po raz pierwszy od czasów TUFa Jones vs Sonnen będę ściągał odcinki z netu jak tylko się pojawią :)
 
O której premiera na Fight Pass?
Obawiam się, że z podobnym opóźnieniem jak na ESC. Nie śledziłem tego super dokładnie, ale chyba ostatnie "normalne" edycje TUFa (a nie jakieś brazylijskie/latynoamerykańskie) miały sporą obsuwę na FP.
 
Obawiam się, że z podobnym opóźnieniem jak na ESC. Nie śledziłem tego super dokładnie, ale chyba ostatnie "normalne" edycje TUFa (a nie jakieś brazylijskie/latynoamerykańskie) miały sporą obsuwę na FP.
Niemożliwe : )
Z tego co wiem, to Fight Pass na bieżąco "transmituje" odcinki TUF'a. Nie ma mowy o kilkudniowym opóźnieniu. (Mam taką nadzieję, bo inaczej torrenty pójdą w ruch!)
 
Last edited:
Niemożliwe : )
Z tego co wiem, to Fight Pass na bieżąco "transmituje" odcinki TUF'a. Nie ma mowy o kilkudniowym opóźnieniu. (Mam taką nadzieję, bo inaczej torrenty pójdą w ruch!)
Oglądałeś któregoś z ostatnich na bieżąco? Ja nie, ale pamiętam, że Edgar vs Penn na pewno szedł mocno opóźniony albo trzeba było płacić za "wcześniejszy dostęp".

Właśnie sprawdziłem, że ATT vs Blackzillians szło z równo miesięcznym obciążeniem. Emisja pierwszego odcinka w TV - 22 kwietnia, na ufc.tv - 22 maja, i tak dalej. TUF z babkami - to samo. Dlatego sam się nastawiam na torrenty, bo czekać na ESC ani FP nie zamierzam :cool:
 
Oglądałeś któregoś z ostatnich na bieżąco? Ja nie, ale pamiętam, że Edgar vs Penn na pewno szedł mocno opóźniony albo trzeba było płacić za "wcześniejszy dostęp".

Właśnie sprawdziłem, że ATT vs Blackzillians szło z równo miesięcznym obciążeniem. Emisja pierwszego odcinka w TV - 22 kwietnia, na ufc.tv - 22 maja, i tak dalej. TUF z babkami - to samo. Dlatego sam się nastawiam na torrenty, bo czekać na ESC ani FP nie zamierzam :cool:
Oglądałem edycje z Chalem k i Wandem - szła na bieżąco, ale pewnie dlatego, że to edycja Brasil, więc zaburzyła mi czasoprzestrzeń.
No nic, pozostaje w takim razie old school way - 720p z thepiratebay ; ).
 
nigdy się TUF em nie jarałem ale tego zobacze w całości, szkoda że na Fight Pass nie leci na bieżąco, czekam na jakieś linki! WaR Wrzosek!:bomb:
 
Oglądać na żywo i przegapić występ Wrzostka to chyba tylko ja potrafię. W której minucie walczył mniej więcej i jak mu poszło ktoś jest w stanie mi napisać?
 
Duszenie za pleców. Poddanko gładkie, lekkie i przyjemne. McGregor i Faber same komplementy. Obiecujący występ. Po walce wypikali przekleństwo Marcina. Jako Polak dziwne, że po walce w lekkim amoku przeklnął po angielsku, a może padło kurwa, trzeba zobaczyć powtórkę.
 
A więc mamy oficjalnie 16 zawodników.

Do Wrzoska w drużynie dołączą Szwedzi David Teymour (MMA 3-1), Frantz Siloa (MMA 4-0) i Martin Svensson (MMA 14-5), Niemiec Sascha Sharma (MMA 7-2), Hiszpan Abner Lloveras (MMA 19-7-1), Anglik Saul Rogers (MMA 10-1) i Francuz Mehdi Baghdad (MMA 11-3), który niespodziewanie wyeliminował Artioma Łobowa.

Selekcję do drużyny amerykańskiej przeszli Jonathan Nunez (MMA 5-1), Thanh Le (MMA 4-1), Julian Erosa (MMA 14-2), Billy Quarantillo (MMA 6-1), Jason Gonzalez (MMA 9-2), Tom Gallicchio (MMA 19-8), Chris Gruetzemacher (MMA 12-1) i James Jenkins (MMA 8-1)

Nawet cieszy nieobecność Grabińskiego, który zalatywał mi tu niemiecko-polskim muslimem :)
Zaraz ściągam i nadrabiam odcinek/
 
Duszenie za pleców. Poddanko gładkie, lekkie i przyjemne. McGregor i Faber same komplementy. Obiecujący występ. Po walce wypikali przekleństwo Marcina. Jako Polak dziwne, że po walce w lekkim amoku przeklnął po angielsku, a może padło kurwa, trzeba zobaczyć powtórkę.

Kiedyś czytałem pracę naukową, z której tezą w stu-procentach się zgadzam, że osoby, które świetnie posługują się dwoma lub więcej językami często postrzegają przekleństwa w językach nie-pierwotnych jako lżejsze, bardziej dozwolone podczas normalnego dnia.
 
Back
Top