The best of MMARocks!

slipmych odpowiada na sugestię FreeMan'a dotyczącą poluzowania gaci ;)

Gaci nie będę luzował bo jeszcze mi spadną jak gdzieś pójdę, ktoś mi zrobi zdjęcie i wyląduje na pudelku po czym wybuchnie kolejna afera jak ta z Kate Middleton
 
Pierwszy raz mój post na tym forum został usunięty z powodu naruszenia regulaminu, z tego co pamiętam. Jest mi przykro :-)



A już tak serio, przypomni mi ktoś okoliczności i gościa,który podał kultowy tekst "jebane polaczki nic nie pomagają"?
 
Hubi sam byłem ciekaw i znalazłem


cytując defthomasa

Jeden koleś wchodził na naszego czata i pytał się co 5 minut czy walczył już Pudzianowski na KSW (chyba, albo Drwal już nie pamiętam) i każdy mu odpowiadał coś śmiesznego typu: Walczył i wygrał przez poddanie trójkątem . Walczyłe ale umarł z braku tlenu itd. Więc po 10 razie kiedy się zapytał nie wytrzymał presji tłumów i wkleił z 50 razy zdanie na czerwono "jebane polaczki nic nie pomagają!"
 
Ty! Byłem wtedy na chacie i chyba też sobie jaja robiłem z niego!:-D szkoda, że nie ma archiwum chata.
 
No właśnie myślałem o tym żeby zacząć czasami spisywać najlepsze kawałki, czasami to co odchodzi na czacie przechodzi granicę mojej wyobraźni :D
 
Z chata:


Allah Akbar: ten łysy jakis
Allah Akbar: jakby mial kijec w dupie
Evangelista: Obaj są łysi.
Allah Akbar: ano nie zauwazylem
 
Dzisiejszy chat w czasie gali:


xdzs.jpg
 
noodles





"look Dejna, tu trzeba zorganizować gale bo jest potencjał, takie są statystyki popularności, tyle i tyle możeby zarobić dolarów" A on wtedy mówi" are you fucking shitting me, here we go" i tak to sie odbywa.
 
Nie z mmarocks ale bije po oczach



"Najman do ringu znów ma wejść 8 grudnia w Londynie. Walka ma się odbyć w formule K-1, a jego rywalem podobno będzie Tyberiusz "Tyberian" Kowalczyk, czołowy w Polsce strongman, dla którego byłby to debiut w MMA"



Popis niekompetencji redaktora jednego z największych internetowych portali w Polsce
 
Back
Top