The best of MMARocks!

Myślę, że można zaliczyć do klasyków MMARocks,



komentarz występuje w różnych konfiguracjach, pisany przez najrozmaitrzych użytkowników,



pojawia się zazwyczaj 1-7min po pojawieniu się szklanej szczeny i brzmi mniej więcej tak:

o Szczena, Super, zabieram się do słuchania
 
@up rozjebałeś, ale popieram w 100%
Dodałbym jeszcze "dzięki za szczene" (dlaczego nie dziękują za zwykłe artykuły i newsy?) i "kiedy szczena?"
 
Mnie rozpierdalają często posty pod video wywiadami. Np. świeżo wrzucony na strone 20minutowy wywiad, a pierwsze komentarze typu "świetny wywiad" pojawiają się już po 2 minutach od wrzucenia.



Napierdalacze postów nie znają litosci.
 
@Ruff poprostu wazeliniarstwo co poniektorych osobnikow przekroczylo juz dawno granice absurdu.Dowodem tego jest wlasnie to o czym piszesz ale jest tez jeszcze wiecej"perelek":-)
 
chyba, że jest krotki okres gdzie treningi sa bardzo intensywne wtedy jak juz leze i relaksuje sie po kąpieli to myśle o bezinteresownym ze strony mojej partnerki lodzie :DDD (czasem sie uda ;) )


drunk cat w temacie "Seks przed walką" :-)
 
Czasem biorę rodzinkę na bajkę 3d do Szczecina. Bilety około 8 dych, paliwo - drugie tyle, McDonald/KFC, poppcorn, cole i inne duperele - 2 , 3 stówy z palcem w d..





Ale stać mnie


hahaha Kaczka co się z pieniędzmi nie liczy :-)
 
W naszym interesie jest by KSW sie rozpadło a MMA attack zgarneło telewizje sponsorów i wszystkich zawodnikow.




a następnie reakcja użytkownika lutek147




Darek?
 
Niejaki ninja 149 w temacie typowań do UFC w Chinach - kozak, koment miesiąca



Tam takie laski będą??:O przecież ja będę więcej konia walił niż gale oglądał.
 
Ładnie sięnam czwartek zaczyna :-):

Ok, będe pierwszy, Kaczka wracaj, brakuje mi twoich postów, informacji ze świata mma, durnych historyjek z JJ w roli głownej, a przedewszystkim zdjęc w dziale Kobiety. Z forum Cohones zrobiło się polityczne forum, gdzie wąska grupa pieniaczy leje się po pyskach w imie jedynej słusznej parti i poglądów. Z powyższego widać jaki wpływ miał na to forum uzytkownik Kaczka 41, z czystą przyjemnością wchodziłem na forum i szukałem postów Kaczki. Niestety jak to w naszym kraju, luz i pozytywne nastawienie zostały stłamszone przez forumowych napinaczy i w potoku donosów i skarg, Kaczka przyznał się do uzywania multikont, pewni przyznałby się nawet że jest wielbłądem, a forumowi Admini nie mieli wyjścia jak zbanować użytkownika. Dziękujemy wam. Zresztą na poparcie mojej tezy, zobaczcie, że w najpopularniejszych działach Skóra i HP dominuje temat polityczne.



Apel do Kaczki 41, nie zmieniaj się, bądz taki jak dotych czas, wielcy ludzie zawsze mieli pod górke, nawet jeśli to co robisz przez wielu uznawane jest za chorobę psychiczną to brnij w to dalej
crazy.gif





Naskrobane przez DRIMLAJNER :-)







EDIT: Muszę dodać reakcje Morta, bo mało się nie wyjebałem z wyra ze śmiechu. :-)




hahhahahahahaha nie wierzę, kaczka ma groupies
 
no to już wiemy jakiego konta użytwa kaczka do czasu zakończenia banicji :D

z czystą przyjemnością wchodziłem na forum i szukałem postów Kaczki


udławiłem się kanapką HAAHAHHAHA
 
Back
Top