The best of MMARocks!

I co w tym smiesznego i takiego the best?


Wiadomo że nie ma nic śmiesznego, oni po prostu na siłe chcą zrobić ze mnie durnia bo mówię prawde i celnie punktuje ich klakierstwo.
 
Dziękuję Tomaszu.



Jeżeli checie coś śmiesznego to wrzućcie posty Szadego o zakładzie, a potem jak się wycofał z podkulonym ogonem.



Mnie to rozbawiło.
 
Pawel,powiem tyle.BRAWOOOOO!!!! a tak jak juz pisze,to wczoraj dostałem od znajomego w rowerowym rower za darmo!!! A tak po dobrej znajomosci powiedział,ale kij w to.To moje prywatne sprawy.Wiec BRAWO PAWEŁ!!!!!! jestes coraz WIEKSZY!!!!


Dobrze mnie koleś nastawił na reszte dnia :-)
 
wrzućcie posty Szadego o zakładzie, a potem jak się wycofał z podkulonym ogonem.


Gwoli wyjaśnienia - ja się z żadnego zakładu z Tobą nie wycofywałem. Na samym początku postawiłem warunki, które musisz spełnić, abym się z Tobą założył. Jasna sprawa, że były one zaporowe i wiedziałem, że ich nie zaakceptujesz. :) Oczywistym jest, że nie mam zamiaru zakładać się z anonimowym internetowym pieniaczem, który za swoje marne prowokacje już dawno powinien podzielić los tomano. Trolling trollingiem, ale nie przeinaczaj faktów. To jest ostatni raz kiedy Cię karmię, także trzymaj się. :*
 
Jeżeli ten zawodnik zawiódł wiele osób, to może ktoś o tym wspomni w stylu "swoimi decyzjami zawiódłeś rzeszę fanów, jak się ustosunkujesz do nieco nadszarpniętego zaufania?", a nie "Czemu nie jesteś w UFC ty nieambitna amebo":-)!


Mega dobry tekst z amebą ;) by Evangelista.
 
"dobry znak. KSW naciska na walke Mamed-Materla, tak wiec albo dojdzie do takiej walki na KSW albo obydwaj Panowie odejda do ufc i wtedy jay silva zrobi gale mamed - materla w polsce pod tytułem "można? można...""
 
:Z całym szacunkiem dla Mameda ale Larkin by go pocisnął bez mydła to byłaby exekucja na czeczeńcu.Chociaż sam nie wiem.Może Mamied by wygrał może nie pomimo tego że ma lepsze warunki fizyczne to murzyn pewnie i tak ma lepsze warunki fizyczne.Niemniej jednak w walce Kalidow vs Larkin to stawiałbym na Grużina.:


kchalidow
 
@Keesdablju



Wyprzedziłeś mnie o jakieś 30 sekund. Zawsze mam nadzieję, że takie posty piszą trolle...
 
ej goscie z redakcji, nie usuwajcie mi tematow, pisalem o Pudzianie i nie ma. chamowa. mam 15 lat, moze i mao, ale od nie jednego jestem madrzejszy. nie pozwole na dyskryminacje sa odpowiednie trybunaly, zeby zaskazyc cenzure w intrnecie.
 
hahahaha

Wojslaw Rysiewski chyba jestes najwiekszym psycho fanem mameda
icon_surprised.gif
 
To co wkleił noodles, o ile dobrze wychwyciłem, było w formie ironii. Reszta jawna prowokacja. Chyba dwóch autorów.
 
Pool1892 napisał:

Jesli chodzi o kategorie wagowe to wedlug mnie powinno byc 5 kategori i zrezygnowal bym z piorkowych kogucich czy super ciezkich.




A oto riposta Venoma:




Ja bym zrezygnował z niektórych userów, ale defthomas nie pozwala


Mistrzostwo, hahaha!
 
Venom w formie. W ogóle każdy z redakcji jest barwną postacią i ma swoje jazdy - Venom - myślę, że nic nie sprawia mu tak wielkiej przyjemności jak rozdawanie banów, Defthomas - wyluzowany piwosz, TJ - człowiek koszula, Escobar - casanova. Pięknie...
 
Back
Top