The best of MMARocks!

Pegado coś tam







Fajnie by było, jakby w walce wieczoru miał wystąpić Held z Jansenem, po czym Jansena nie wpuszczono by do Spodka wymyślając jakiś śmieszny powód, np że nie ma zaświadczenia o odprowadzaniu składek ZUS, czy coś takiego. Po takim incydencie o Organizacji MMAAttack zrobiło by się głośniej na salonach światowego MMA, stawiając ją na równi z BFC.







Bezsensowne ale to z ZUS mnie rozjebalo ;d
 
Jakiś anonimowy troll na forum po wyzywaniu innych użytkowników i stwierdzeniu , że Fedor poskładał by Caina i Juniora:



"i chuj,moze jestem dzieckiem,ale w głębi duszy zawsze byłem dorosły!"



:-)
 
To chyba sobie ktoś jaja robi, bo nie wierzę, że ktoś mógłby takie głuoty pisać na serio. ;)
 
czy takie "the best of cohones" to bym nie powiedział, jego wpisy raczej słabe, mało smieszne ogolnie.
 
Uznaję wieczór z dnia 23/12/2012 na noc 24/12/2012 za całą do wrzucenia do The Best Of. Takiej fali hejtu i trollingu dawno nie było.
 
to w wigilie zwierzeta mowia, ta? moze ma to cos wspolnego z ta cala fala. :-)
 
Po pierwsze jds zmien camp, po drugie ta paskudna zone ,bo taki czort motywacji nie dodaje


Czyli przepis na zwycięstwo Cygana w trzecim starciu między dwoma panami.



Autor: fiedja
 
Napisz, że dobrego menadżera poznaje się po tym jak często pojawia się na macie, to z przyjemnością nazwę cię debilem.



Po to mamy w języku takie pojęcia jak debil czy idiota, żeby je stosować kiedy jest to adekwatne. W tym przypadku chyba nie ma wątpliwości, że jest to uzasadnione.



Venom w formie :)
 
a myślicie, że Michał Materla pokonałby np. takiego Okami ?? osobiście uważam, że dałby mu radę, rankingi to nie wszystko, ale czołówka UFC to jak to się mówi • kolacja dla dorosłych •
icon_wink.gif

cipao jest waleczny jak nikt i ma dobrą stójkę, dobry parter i dobre zapasy, zawodnik kompletny.

By docent69
 
@Hubi


A porównywanie Materli do Okamiego uważasz, że jest to poważne?


Poza tym, czy tutaj mają znajdywać się teksty tylko śmieszne? Myślę, że opinie i porównania wzięte z kosmusu również powinny się tu znajdywać.
 
@Bullinho



Ja takze, nie wiem czemu to mialoby sie nadawac do Best of Mmarocks. Prawda jest taka, ze Michał juz od jakiegos czasu jest na poziomie UFC, a to ze jeszcze go tam nie ma to inna sprawa. Dla Ciebie Okami to wielki fenomen nie do przejscia?
 
Back
Top