The best of MMARocks!

domowy punkt komputerowy kaczki:



PictetGeneva_10-Screens.jpg
 
bulletskater, jakieś 2-3 dni temu już się żegnałeś z tym forum, to może naprawdę znikniesz zamiast zachowywać się jak attention whore? :)
 
Wyjaśniam:



Na eSeFDe do dłuższego czasu mam utrudnione wejście (ban na IP oraz ban na koncie głównym-kaczka41 i oficjalnych bankontach :kaczka31, kaczka21, kaczkaban). Tym samym czas przeszły czasownika siedzieć jest jak najbardziej własciwy
 
Te które zakładam oficjalnie, czyli wie o nich moderacja :-) . Inaczej zwane hawajami. Gdy ban na koncie głównym jest założony, czasem się dopuszcza utworzenie bankonta o ograniczonych prawach (zależy to od regulaminu i zasad danego forum).
 
up



kaczka to ty na focie ? Jesli tak to ktoś ma żółtaczke (patrz na żółtą dłoń xD )
 
tak z ciekawości odnośnie tych ban kont. skoro dostaje sie bana to znaczy, że się nie pasuje do danego forum czy też reszta nie ma zamiaru użerać się i rozmawiać z osobą ktora wyleciała. to po jaką cholere na nowo zakładać tam konto skoro zbanowanego tam nie chca ?
 
patrz na żółtą dłoń xD






To dłoń dvd akurat :-)







@Pain: pewnie masz sporo racji. Aczkolwiek nie róbmy już OT . Dodam, że tam podpadłem głównie 2 modom z działu mma, których podje...m do administracji głównej ( Banana) , że niec nie robią ze spamem i rzadko bywają w swoim dziale. Także moje późniejsze losy możesz sobie wyobrazić Pain ;-) Poskutkowała ta moja uwaga - admin przyznał mi rację w w temacie do tego założonym, po czym modzi wykonując rozkaz, by zwiekszyli czujność, dzień później zbanowali ....MNIE :-) Stare czasy....
 
Kaczka wstawil fote, bedzie respect bo duzy i stary :D



a tak na powaznie, to wlasnie tak sobie go wyobrazalem :)
 
były juz foty z kaczką ale mało wyraźne albo z cenzurą, a tak btw - kaczka poka muły, cwiczysz co czy tylko przed kompem mięśnie palców ?
 
Wiem,ze były,ale nie tak "szczere" ;) O ile dobrze kojarze, Kaczy podawał kiedyś obwód bica .ale nie jestem pewien
 
@Pain: pewnie masz sporo racji. Aczkolwiek nie róbmy już OT . Dodam, że tam podpadłem głównie 2 modom z działu mma, których podje...m do administracji głównej ( Banana) , że niec nie robią ze spamem i rzadko bywają w swoim dziale. Także moje późniejsze losy możesz sobie wyobrazić Pain ;-) Poskutkowała ta moja uwaga - admin przyznał mi rację w w temacie do tego założonym, po czym modzi wykonując rozkaz, by zwiekszyli czujność, dzień później zbanowali ....MNIE
smile.gif
Stare czasy....



O kurwa, doniosłeś na moderatorów, że jak oni śmieli cię nie zbanować?
 
O ile dobrze kojarze, Kaczy podawał kiedyś obwód bica .ale nie jestem pewien

podawał, podawał. Podobno 29 na pompie

A tak na poważnie kaczka to ile Ty masz wzrostu?
 
Mam nadzieje ,ze wszyscy wyciagna przyslowiowa reke na zgode i razem bedziemy budowac spolecznosc na Cohones postepujaca zgodnie ze slowem Jezusa.


tym postem tomano osiągnął poziom galaktyczny :-)
 
troll nad trolle, polecam jego pierwsze normalne posty, kiedy jeszcze nie był świadomy jak łatwo łykamy jego chrystusowa misje :D
 
dla mnie perełka dnia dzisiejszego to:

Jak widze nie brakuje ludzi ktorzy są na NIE • Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że wieczory spedzają z piwem w ręce oglądając M jak miłość tylko dletego bo oglądać mogą za darmo.. Ale nie o tym miałem pisać wiec mówie juz co czuje • Czuje że jestem Polakiem, zawsze byłem z tego dumny! ale moja duma zaczeła wygasać. Polityka i Państwo nasze nie budzi zaufania.. I nie daje poczucia że jesteśmy w czymś naprawde dobrzy. Ciagle tylko korupcja i afery. Natomiast KSW pokazało mi że możemy jeszcze sie wzruszać, cieszyc i przeżywać emocje w naszym kraju. Nie należe do najmłodszych ale nie wstydze sie gdy za sprawa naszych Wojownikow popłynie mi łza.. Bo to ona właśnie przywraca mi nadzieje w leprzą przyszlość naszego kraju. Musimy tylko w to uwierzyć. Nie moge nikogo namówic, moge jednak powiedziec że ja wykupie transmisje PPV by znów to przerzyć by znów tam być • • .. Dziękuje.






Nabuchodonozor2, kimkolwiek by on nie był w temacie Konkurs • do wygrania dwa bilety na KSW 20
 
Back
Top