The best of MMARocks!

Śmieszy mnie mówienie że wygrał Edgar! on w żaden większy sposób nie zagroził Hendersonowi. Jak chcesz wygrać z mistrzem musisz być lepszy od mistrza znacząco! Henderson walczył zachowawczo i on nie musiał atakować, on musiał tylko nie dać rozkręcić się Edgarowi który chyba myślał że jak zada parę ciosów więcej i podejmie próby gilotyny to od razu wygra. Ogólnie gdyby walka nie była o pas to dałbym wygraną Edgarowi ( który był agresywniejszy miał ze 3 udane sprowadzenia i próby gilotyny) ale na mistrza to nie wystarcza uważam że słuszna decyzja sędziów!


pyton 2005 aka mistrz sprzeczności.
 
"wydaje mi sie ze polacy tez powinni trafiać do ufc mamy wielu wspaniałych zawodników wielu narazie niedoświadczony ale tych co mają już do 20-30walk powinni brać do ufc i uważam że polacy są najlepsi w europie i jestli chodzi o zawodnikoi ksw jest najlepsze w europie.
A tak pozatym to ufc ściąga rusków bo chcą am zrobić gale i muszą mieć zawodników najlepiej juz zeby byli jakis czas w ufc widzicie przeciez ze kontrakty te nie są na wyłącznośc tylko na kilka walk"

"Jeśli Mamed przejdzie do ufc to polską zainteresuje się ufc i wielu innych ważnych w mma ludzi i będziemy wtedy małą potęgą mma, powinien się zgodzić 25+25 to daje ponad 150 tysięcy zł a z czasemjeszcze więcej wiec niech lepiej się zgodzi"

By @Azan
 
Wow, rzeczywiście piękny komentarz, zwłaszcza tekst o Rosjanach nie branych na wyłączność tylko na kilka walk :D
 
IgnacMU

Taktyka G.Jacksona

Condit- Uciekał przed Diazem
Guida- Uciekał przed Maynardem
a teraz Jones ucieka przed Sonnenem

:-)
 
@magik



Jestem rozczarowany, decyzja Jonesa wcale nie pokazuje jak myśli sobie kaczka, ze on tu rozdaje karty, tylko że jego idol ma między nogami wielkie czarne piździsko i to co mówił Evans o nim, że jest psychicznie miękka fają to w stu procentach prawda. :-)
 
@Marcin



:-)



ej to ja też chcę wiedzieć, powiedzcie mi jak to zrobić, bo mam ustawione Lightweight, a jestem tak między LHW i HW ale jestem bardziej i częściej Heavyweight :-)
 
up



Nie rozumiem dlaczego jest to w the best ? Ja tez nie wiedzialem co to peruwiański kwadrat do przedwczoraj jak nie zerknąłem na google :P
 
@Highlander w Hyde Parku odnośnie "męskiej" mody:

Jeśli taka ma być "moda" to ja jej wysyłam chuja w dupę i tyle do powiedzenia na ten temat.
 
Bull pisałem na sfd w scenie mma, zanim Ty pojawiłeś sie tam na forum, ale po odejsciu paru wartosciowych userów jak Marian itp. z tamtad wybyłem, bo zaczeli pojawiać sie ćwiercmózgi z dopingu i innych działów gdzie po obejrzeniu jednego HL MMA z yotuba, grali chuj wie kogo.



Od dawna śmierdzi tam chujem, więc jeśli lubisz zapach meskich członków, to siedz tam smiało.



by Ruff Ryder
 
Chce Ci się Bullet to ciągnąć, serio? Czy którys z userów stąd wchodzi na SFD i pisze co mu sie tam nie podoba..? Daj se spokój i idź na trening ;-)



Ps. Jak tam, nadal na filologii, czy odpadłeś z budy? Pozdrów ekipę ze Sceny, andrzejka, mleqsa, breala i innych, nawet w0jta i Foda. trzymaj się i nie warto drażnić bez sensu. A co do Neith - ją rowniez pozdrów, wyleczyła w końcu bark?



:-):-)
 
w stylu : "pozdrów mamę , jak tam jej kwiatki na balkonie " haha jakie kółkom różancowe tam widze masz :D
 
Napisał, ze siedział a nie, ze siedzi. Bo doby faktycznie by nie starczyło.
 
Back
Top