The best of MMARocks!

Ciagle tylko korupcja i afery. Natomiast KSW pokazało mi że możemy jeszcze sie wzruszać, cieszyc i przeżywać emocje w naszym kraju. Nie należe do najmłodszych ale nie wstydze sie gdy za sprawa naszych Wojownikow popłynie mi łza.



Hahaha. Dobra, dobra. Pośmialimy się ale już wyciągnij język z dupy Kawula. Pewnie już mu nie wygodnie.
 
images
 
Nie wiem czy jest tak na całym świecie, ale ludzie w Polsce mają bardzo dziwny pogląd na swój kraj. Niektórzy nienawidzą wszystko co polskie (zazwyczaj to ci co siedzą na zmywakach w innych państwach) a anni wręcz spuszczają się nad tym. Jak można kibicować komuś tylko dlatego, że to polak? Nawet jak będzie reprezentował sobą osiedlowy trzepak.
 
Hulk, jaki?



Edit:



by: lutek147, czekam tylko, aż Panowie Hajs & Levy będą cytować tego gościa. :D

Głównym powodem przemawiającym za kupieniem KSW 20 w systemie PPV jest fenomenalnie wyczuty i dopracowany matchmaking, dzięki któremu karta walk odbiła się echem na całym świecie doprowadzając m.in. do odwołania UFC 151! Jak pokazują ostatnie dni, a konkretniej wynik PPV meczu polskiej reprezentacji w piłkę nożną, szef UFC wykazał się niesamowitym wyczuciem. Z nieoficjalnych źródeł weim, iż UFC 152 stoi pod znakiem zapytania.
 
Szady o tym, jak na jego facebookową psychikę wpłynęła działalność tego, którego imienia nie wymawiamy:

Sorki Michał, że nie zalajkuję, ale mam pewne obawy, że po jakimś czasie zdjęcia mojej kobiety wylądują na forum. ;/
 
Szady, na twoim miejscu bym się tak nie cieszył bo zaraz może się tu znaleźć też Twoja dziewczyna... ;)
 
Napisane przez primefigher

[...]przecież Mariuszowi coraz lepiej idzie w tym sporcie można to dostrzec przede wszystkim po ostatniej walce z takim wielkim gościem chyba Sapem? który chyba przecież nie był jakimś tam leszczem z ulicy. Obecny przeciwnik Pudziana wygląda właśnie na takiego kelnera który prezentuje się mizernie do Pudziana. Nie rozumiem dlaczego Mariusz miał by przegrać ewidentnie jest masywniejszy i silniejszy.?
 
Mam wrażenie, że visual branding KSW jest po prostu przedłuzeniem brylantyny Lewego i dywanu zerkającego na nas z rozpiętej koszuli Hajsa.


by TheChosen1, mocne Panie, mocne:-)
 
Sędzia chyba wziął pod uwagę stężenie żenady na ringu i uznał że już wystarczy, niestety tylko dołożył swoją cegiełkę do tego dramatu :P


stężenie żenady by Barnaba :)
 
Co prawda z onetu, ale mistrzowskie, pod wywiadem z Mamedem.

Bycie najlepszym w KSW to zadna sztuka, zawodnicy tej organizacji to nie prawdziwi wojownicy tylko byli piłkarze, strongmani, przecietni bokserzy, jest nawet jeden tancerz, itd. niech spróbuje sił w prawdziwych oraganizacjach typu np. K1, Pride, UFC, czy chociaszby Benetton, niech pokona, albo przynajmniej zremisuje z Emelianenka, Silvą, czy chociaszby z Overeemem.
 
jak dobrze, że idiotów będących ekspertami u nas poddostatkiem ;) ze mną się jeden kłucił, że Pride istnieje i że mu głupoty opowiadam więc mnie już onetowcy niczym niezaskoczą :-)
 
Zauważyłem zadziwiającą tendencje to tego, że ZAWSZE, ale to zawsze jak ktoś nie zna się kompletnie na MMA, to powołuje się na PRIDE i Fedora, a o teraźniejszym układzie sił nie ma zielonego pojęcia. To jednak nie przeszkadza w wypowiadaniu kontrowersyjnie głupich pseudowywodów.
 
Back
Top