The best of MMARocks!

Moksowi wychodzi tylko jedna technika w parterze !! Mysli ze jedną techniką może zwojować duzo ale się myli !
Trafil na kolesia co ta technika nie dala mu rady i otłukł Moksa jak dzieciaka. Moks poza tą techniką nawet nie podrafil balansować ciałem zeby nie trafiały go wszystkie ciosy. W stojce tez słabo • ..

Trafil na kolesia co nie zlamal sie na technice Moksa i sprał Rafała jak dziecko • .. Moks swoje walki w wiekszosci wygrywał tylko jedną tą techniką. A teraz ZONK • technika nie zadzialala i Moks poza nią nie pokazał nic !! dostał jak DZIECKO • .

by dziadek666
 
facet wygral tylko jeden z ostatnich 6 pojedynkow to ma byc dobry przeciwnik?
krytykuje bo jest za co nie bede sie jarac przeciwnikiem ktory w ogole mnie nie satysfakcjonuje to jest kolejny krok wstecz mamed przegrywajac ten pojedynek ma wiele do stracenia tak samo jak remis z sakuraba (chociaz uwazam ze sakuraba wygral ten pojedynek)
wiem ze kawulski i lewandowski nie mogli przewidziec kontuzji
icon_smile.gif

mam tylko nadzieje ze dla cipka znajda dobrego przeciwnika



by wand
 
"z calego serca bende kibicowal gurskiemu,chodz uwazam ze walka bendzie bardzo ciezka i wyruwnana"



Autor : profesor o nicku zapasior



:-)
 
  • Like
Reactions: KBG
"jak sie nie chcerz czepiac to sie nie czepiaj ,mnie powalily twoje wypowiedzi ej filozof znawca wypierdalaj leszczu"

by zapasior
 
hahaa, sam tu wpadłem z zamiarem wstawienia tych postów, ale widzę, nie tylko mnie one rozbrajają :D





o mojom aktywnosc sie nie martw.


by wiadomo kto ^^
 
  • Like
Reactions: KBG
przebijam

pawel nastula to legenda ale nie zapominajmy ze zywalegenda ,moim zdaniem to caly czas nr1 wagi cieszkiej w polsce.i wydaje mi sie ze szykuje nam sie cos exstra,a kto wie a morze bendzie to nowa gwiazda ksw a morze cos nawet wiecej wielki wojownik i to nie jest jeszcze sportowa emerytura to dopiero pulmetek mocno w to wierze


by zapasior



Polecam lekturę



99103201.JPG
 
  • Like
Reactions: KBG
Z "serii dawaj na ring zaraz cie zniszcze", czyli zabraklo mi argumentow by Adolf 195

Wiesz co Venom z Tobą to nie polemika a erystyka • bez komentarza • widzę że jednak pojadłeś wszystkie rozumy • Zastanawiam się czy też jesteś taki bezwzględnie zajadły na macie?!? Jak będziesz w szczecinie zapraszam na sparing Mam nadzieję że moje warunki Cię nie odstraszą Ps a co do Jana Janka czy Jasia to przesadziłeś • .
 
  • Like
Reactions: KBG
Shoocker uprzedziłeś mnie :D też chciałem wrzucić :D Takie teksty może wypowiedzieć tylko artysta! Venom uważaj w Szczecinie!
 
Można do tego tematu wrzucić z automatu wszystkie posty Pioruna, naszego forumowego guru.
 
Jeśli to już było - sorka :)



Na pierwszej stronie Tidzej podał link do posta informującego o zmianach w rankingu, oto fragment Jego wypowiedzi który bardzo mi się spodobał i powinien być tutaj jako 'absolutny debeściarski komentarz wszechczasów'.



''...7 minut. Prawdę mówiąc spodziewałem się flame • a szybciej...''
 
Niby nie z mmarocks, ale redaktorzy sporty-walki.org robią wystarczająco dużo, żeby tu trafić: " Mendelez chce Edgara i Maynarda", "Na koniec ale za to z "przytupem" mamy starcie tytanów. I jeśli sama zapowiedz "Overeem vs Velasquea"
 
Niestety z yt, ale zabilo mnie to. Koment pod trailerem KSW 16 :)

jaracie sie tym KSW jakby to było nie wiem co, walki w underground w UFC są milion razy ciekawsze od tego całego KSW, poza tym zanim walka się odbędzie poprzedzają ją 30 minutowe reklamy
 
Zgadza się, Dawid141 (to właśnie jego zacytawał wyżej kyfu) jest uczniem PiorunaPL a jego specjalnością są procenty :)
 
Dawid141

tak wogle to jak mozesz sie wypowiadac na temat coutura jak nawet nie wiesz kto to jest co ?


od dziś Panowie i Panie - nie komentujemy, nie znamy osobiście zawodników :D ba, w ogóle ich nie znamy. kto to jest ten Couture ? :D
 
Nie znam człowieka, ale jak znam życie to Dawid141 zaraz zacznie nam wmawiać, że to mistrz UFC :D











taa i może jeszcze 50 lat ma :-)
 
Stawianie znaku równości między tym użytkownikiem, a Piorunem-PL jest przesadą.
 
Szkoda ze nie ma Pride, tam wiedzieli co kręci kibiców MMA.
UFC pretenduje do bycia powazną organizacją z błaznem jako głowną twarzą • Daną.

Z chęcią pooglądał bym jakies kosmiczne walki typu.
BJ Penn vs Kimbo Slice, Mzoe jakieś walki 2 na 2 choc to bylo by niebezpieczne.

Co do GSP vs Spider.
ta walka miała powstac z tgo wzgledu ze dla nich brakowało juz rywali. Ale to było przed wchłonięciem Strikeforca.
Teraz mamy przynajmniej Diaza dla GSP. GSP nie ma jaj by zrobić jakąkolwiek akcje ofensywną a co dopiero walczyć z Andersonem? Anderson przystanie na nia bo ma 5 razy większe szanse na zwycięstwo. GSP to papierowy • mistrz •

Anderson tez ejst zesrany na mysl o walce z Jonem Jonsem ze wzgledu na ronice wagi i sily.

Jedyny prawdziwy czempion P4P • Fedor nie patrzy na wagę. A walczy z ciezszymi o 40 kg olbrzymami.

Ciekaw był bym pojedynku GSP vs Fedor. Czyli odwrotna sytuacja do sytuacji Fedora to on walczy z mniejszym od siebie
icon_smile.gif
.
PiorunPL
 
Back
Top