The best of MMARocks!

myrmekochoria napisał dlaczego MMA:


"Dlaczego MMA? Czemu ten sport zyskuje tak ogromna popularność, rzesze fanów i rzekę pieniędzy? Czy chodzi o nieprzewidywalność, osobowości zawodników, ich poświęcenie dla sztuki, świadomość, że za ciężką prace przychodzi splendor? (choć oczywiście nie dla wszystkich zawodników) Jest to sztuka, i trzeba być ogromnym ignorantem, aby nie dojrzeć w niej tego ogromnego poświęcenia oraz piękna, które rozchodzi się za jego śladem. Finezja ruchów, nadludzka szybkość i refleks, odwieczne ograniczenia stawów i kości stają się remedium na zbyt silnych przeciwników, perfekcja w pracy nóg i stawianiu kroków, najmniejszy błąd w sztuce wykorzystany, aby przechylić szalę zwycięstwa. To wszystko okupione niezliczoną ilością czasu, w obskurnych siłowniach, bez nadziei na jakąkolwiek przyszłość, często życia osobiste rozsypane w niezrozumieniu. Nieustanna wytrwałość mimo bólu i porażek, ostatecznie, czy nie jest to sposób na radzenie sobie z rzeczywistością dla każdego artysty, w tym wypadku mieszanych sztuk walk?"

:-)
 
Carwin zrobił z niego worek treningowy przez co w 2 rundzie nie miał juz cardio c wykorzystał według wielu pan SUPER MMA FIGHTER Brock Lesnar i go sprowadził do parteru gdzie mu założył trójkątne duszenie ręki..szczęscie i tyle.






mmafan1989
 
  • Like
Reactions: KBG
wygrana z mirem zasłużona,naprawdę szacunek za to ale co do walki z Carwinem ? LUCK,FART i SZCZESCIE po pierwsze sędzia powinien był przerwać tę walkę już w pierwszej rundzie..Carwin zrobił z niego worek treningowy przez co w 2 rundzie nie miał juz cardio c wykorzystał według wielu pan SUPER MMA FIGHTER Brock Lesnar i go sprowadził do parteru gdzie mu założył trójkątne duszenie ręki..szczęscie i tyle.


21crymw.gif
 
http://cohones.mmarocks.pl/topic/strikeforce-heavy-artillery-8211-wazenie/page/2



Post kwaratlu conajmniej. Polecam spojrzec na daty postow :)
 
"To jest tzw. faza. Robiłem tak z kolegami kilka lat temu. Różne rzeczy się dzieją, np kolega skoczył na szafę bo śniło mu się, że wskakuje do basenu" by Bubi



i to zdjecie co Meru wrzucil bylo dobre



TIMMYPUDZ-1%20copy.jpg
 
Vaevictis, ale to wszystko prawda co napisałem ;)



Wiem, że brzmi to przekomicznie :-)
 
Dlaczego Fedor nie mówi w wywiadach po angielsku?

Nie Bóg tylko każdy kto rozumie znaczenie i sens słowa patriotyzm. Reprezentuje swój kraj to dlaczego ma gadać po angielsku jak te wszystkie inne kukły?


post wakaszimazu
 
  • Like
Reactions: KBG
Lizus i tyle!!!!!!!! Myślisz ze jestes taki madry???? A wykrzyknikow to moge sobie dac chocby i tyle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!






salieri9490
 
  • Like
Reactions: KBG
Ta wypowiedz musi tu trafić:



Dziwią mnie wypowiedzi nie których osób • Co wy widzicie Dos Santosie, Overeem • ie, Velasquezie, Lesnar • ze, A. Silvie?
Po kolei •
-Dos Santos • słaby technicznie i jak ktoś juz wspomniał poza stójką nie ma wiele do pokazania. Najlepszym przykładem tego jest jego ostatnia Walka z Roy • em Nelsonem, miał nad nim tak ogromną przewage fizyczną i nie mógł sobie dać rady, nie miał pomysłu na walke. Właśnie przez takie coś sie przegrywa. Widać brak pasów w nie których dziedzinach, tytułów zresztą też a te świadczą o czymś. Brak charyzmy i serca do walki. Nelson powinnien wygrac ostatni pojedynek z nim.
-Oveerem • Zastanawia mnie dlaczego wszyscy sie tak nim podniecają? Ma warunki ok w stójce coś potrafi (k1 robi swoje) ale w parterze nie ma za wiele do pokazania. Czemu sądzicie że Werdum z nim przegra? Przecież Fabrizio juz z nim raz wygrał. I mimo że go nie lubie sądze ze rozwali go w parterze tak jak ostatnio. W dodatku prostą dzwignią. Z której Overeem nie wyjdzie z braku doświadczenia w parterze. Podsumowując wiele krzyku o nic. On tak samo jak Fedor jak paru ładnych lat nie miał do czynienia z kims mocnym w MMA. W K1 jak najbardziej ale na dobrą sprawe z każdym poważniejszym przeciwnikiem jeszcze PRIDE przegrał. I z tych wygranych 34 walk tylko 4 były poważne a reszta była miesem armatnim żeby mógł sobie podreperowac statystyki.
-Velasquez • świetnie przygotowany fizycznie, taktycznie (widać ze odpowiedni ludzie za nim stoją) ale brak mu techniki, w parterze nie robi wielkiej furory (takiej jak chociaż Werdum czy Silva). I dlatego wydaje mi sie że mogłby sobie nie dac z nimi rady przez to. Aczkolwiek jak juz ktoś wspomniał wszystko wyjdzie w następnych walkach.
-Lesnar • dziwi mnie jego postawa chociaż by w walce z Velsquzem o tytuł. Facet ma dobre warunki, potworną siłe, jakby nie było wychowywał sie na grapplingu a wiec w tych dziedzinach powinnien byc mocny a na dobrą sprawe to w parterze jest bardzo słaby, Nie ma pomysłu na walke, w przegranej z frankiem mirem idealnie to pokazał kiedy mir go rozwalił prosta dzwignią (a jak wiemy sam Mir nie jest rewelacyjnym fighterem) a w walce z Velsquzem zachował sie jak pudzian z najmanem. Jak to sie mówi • na pełnej Ku*wie • chciał wgrać walke, uderzał i kopał jak na podwórku. Wydaje mi sie że jego miejsce jest w Wrestlingu bo był by dobrym aktorem i fizycznie tam pasuje.
-Silva • Nie ma sie co podniecać jego zwyciestwem ponieważ rewelacyjny nie był i wygrał dzięki przewadze fizycznej. 15 kg to potworna róznica. I odrazu mówie do osób które mają zamiar pisac że • o z nie takimi fedor wygrywał • albo że • im wiecej ktoś waży tym jest lepszy • itp. Chodzi o propocje 120 kq przy prawie 2 metrach to idealna propocja. Co mnie najbardziej dziwi że gościu cierpi na Akromegalię, przechodzi przez operacje aby przestać rosnąć a został z dyskwalifikowany za branie sterydów jak wiemy które zwiekszają mase mieśniową i stymulują wzrost a wiec nie widze sensu. Fakt jest taki że Werdum poradził sobie z nim i wydaje mi sie że mógłby to zrobić ponownie.
Na chwilę obecną nie ma takiego zawodnika jakim był Fedor 4 lata temu i za czasów PRIDE. Poziom jest względnie równy i uważam to za plus. Każdy z Fighterów ma swoje lepsze i gorsze strony przez co znajdują sie względnie na podobnej pozycji. Fedora na straty bym nie spisywał. Jestem tylko ciekaw czy dokona jakiś zmian. Jeśli tak to liczył bym na wielki Come Back! icon_biggrin.gif" /> Bo 34 lata to nie jest zły wiek i na dobrą sprawe Werdum tez ma prawie tyle. Wydaje mi sie że to brak motywacji i zapału. Szkoda żeby taka legenda rozmieniła sie na drobne jak nie którzy. W walce z Silvą widać ze jest coś nie tak. Fedor walczył z fighterami o podobnych warunkach i zawsze dawał sobie jakoś rade, miał pomysł na walke a teraz wszystko było nie tak jak trzeba. Ktoś też wspomniał ze ostatni przeciwnicy byli mało wymagający. Tez jest w tym troche racji ponieważ mogło by sie wydawać ze wyniki tych walk były rozstrzygane jednym ciosem i to bardzo kontrowersyjnym.
Nie ma co ględzić na zapas tylko zobaczymy co przyniesie czas. Fakt StrikeForce zaczyna sie robić lepsze od UFC (mimo że jestem jego wielkim fanem) i z coraz wiekszym zaciekawieniem bede śledził ich gale.
 
nie żebym kolegi bronił, ale Brock przypadkiem nie był przypadkiem jakimś championem NCAA? cała wypowiedź jest zabawna, ale akurat w tym aspekcie chyba kolga nie rozminął się z prawdą :)
 
"Co wy gadacie gina super dupka,nie za chuda nie za gruba zajebista ina dodatek ma czym sapnaąć.Taka pamaela aderson,czy paris hilton-anoreksja czy angelina joe to są przy niej brzydale i sztuszne pipy.Gina gorą,jak bym sie do niej dossał to bym chyba tydzien nie schodził.Zchecią bym jej cipke wylizał." Genialny twórca: Kongo



Love it !! :-) :-)
 
  • Like
Reactions: KBG
eliano55
Fedor i jego • niesamowity • run: Mihail Apostolov, Kerry Schall, Renato Sobral (że niby waga ciężka • ), Ryushi Yanagisawa, Lee Hasdell, Chris Haseman, Semmy Schilt (w UFC nie dał se rady • ), Heath Herring (zabity przez Brocka), António Rodrigo Nogueira (zabity przez Caina), Egidijus Valavicius, Kazuyuki Fujita (zabity prze Allistaira), Gary Goodridge, Yuji Nagata, Mark Coleman (w 2004r miał równe 40 lat), Kevin Randleman ( • ), Naoya Ogawa, António Rodrigo Nogueira (jw.), Tsuyoshi Kohsaka, Mirko Filipović (wtedy był mordercą i miał jeszcze kolana, dziś, no cóż • ), Zulu (rly), Mark Coleman (lol), Mark Hunt (kimura w 8:16, to co Gegard Musasi zrobił w 1:20), Matt Lindland (wtf! waga średnia, i wygrał głównie dzięki nielegalnemu trzymaniu się za liny, ale to nie jest istotne), Hong-Man Choi (ostatnia walka przed Timem Silvia • .), Tim Sylvia (zabity przez Abe • a Wagnera), Andrei Arlovski (rozwalał go w stójce, aż do momentu w którym Fedor musnął jego brodę • ), Brett Rogers (człowiek którego background w sztukach walki to wymiana opon w pick-upach, przez jedną runde obijał niemiłosiernie Fedora, by w drugiej byc zbyt pewnym i opuścic ręce co spowodowało że nadział się na bombe na szczękę.)
Niesamowity ten run •
 
dla mnie ten niedawny wpis rządzi :-)



autor: wonderboy



"Najlepsi zawodnicy ostatniego dziesięciolecia; Fedor, Crocop, Noguiera już się skończyli. Ale trzeba przyznać, że złote czasy MMA to czasy PRIDE. Teraz oczy fanów MMA zostaną skierowane zapewne na Strikeforce. O UFC ciężko coś powiedzieć konkretnego. Właściwie to nie zanosi się tam na wielkie walki. Cain Velasquez jest dobry, ale (...) Narazie nikogo znacznego nie pokonał"
 
@ malinowsky



Mimo iż nie mam powodu tu byc, jednak dziękuje. To mógłbyś zrobić cytat, lepiej to wygląda :)
 
Przypomniała mi się jeszcze jedna perełka. Nie pamiętam w jakim temacie ale brzmiała mniej więcej tak:


"Dopiero niedawno założyłem u was konto, ale śledze waszą strone już 5 lat"


Osobiście mnie to rozwaliło :D.
 
z dzisiaj:



"JA bym sie raczej skłaniał do tego by obalenia w ogole w MMA nie uznawać jako przewagi tylko jako gry na czas oraz stopowania walki.."



Padłem, jak przeczytałem :-)
 
Nie uważam, jak ktoś wyżej napisał, aby Fedor to był dla Mariusza krok wstecz. Mimo, iż przegrał 2 ostatnie walki, nadal jest rozpoznawalny w świecie MMA i utrzymuje się w pierwszej 10 rankingu (I lidze światowego MMA)







Tens: Ty na poważnie piszesz?







TeV: Poważnie • Fedor to byłby dla Mariusza, wbrew pozorom, wymagający rywal.






By TeV_14
 
  • Like
Reactions: KBG
No ale są tez w miare dobre gale w Polsce gdzie tez będą walczyć z przyzwoitymi albo nawet lepszymi zawodnikami niz na M-1. Mam tu na mysli np. KSW lub Japonia


by MMAczo
 
Back
Top