The best of MMARocks!

Uznałem, że to odpowiednie miejsce na tak sensowne wypowiedzi. Rozumiem, że powinienem był odczekać co najmniej 24h?
 
  • Like
Reactions: KBG
markhunto
Wszystko dam se powiedzieć ale nie to, że koszt wyrobienia takiej koszulki jest drogi bo sam zajmowalem sie robieniem nadrukow na t shirty. Rachunek jest prosty. Wykonanie takiego t shirtu to koszt maxymalnie 8zł więc moim zdaniem cena jest mocno zawyżona. Jak zrobicie rozsądną cenę czyli powiedzmy 29zł za sztuke to kupię jedną żeby wesprzeć Waszą dzialalność na stronce… ;)
 
  • Like
Reactions: KBG
Koper2007
pamiętam tą dyskusje hardkor był :D coś czuje ze ten post sie rozrosnie po watku z przygotowaniem Fedora^^
 
cebeka_bjj - Trochę dystansu do siebie nie zaszkodzi ;)


A żeby nie było, mnie osobiście Venom rozbawił tym:


"dobra markhunto koniec tej zabawy, jak masz coś jeszcze sensownego do powiedzenia w temacie rankingu to pisz"
 
Tak tak każdy wali z każdą spiną do najwyższych :D tak na poważnie każdy ma jakiś pieprzony problem o kaffke za dużo o jakiś góffnianą zmiankę w robocie itp itd i wylewa te pieprzone krokodyle łzy na portalu :D
 
Cebeka, generalnie lubię Twoje posty,fajnie sie je czyta, widać, że masz sporą wiedzę na temat MMA, ale z tymi specjalnie wstawianymi zdjęciami z dziecmi to troche przesadzileś, bez urazy;)
 
Nie ma co wypinac klaty chlopaki, troche dystansu do siebie nie zaszkodzi.

pytanie jednego gosca pod plakatem:
ufc126.jpg


5 czy 6 lutego?
 
Dwa komentarze z których dzisiaj się brechtałem, ale akurat one są pozytywne

Anty-MMARocksowa propaganda! JM na 100% hahah :D
Mort


A to Venom i Tidżej leżeli już koło siebie? XD
odpowiedź Lucifer oO na post wakaszimazu
 
nie będę cytować bo dokładnie nie pamiętam tego komentarza ale była kiedyś beka z jakiegoś usera który przekreślił zwycięstwo jednego z fighterów gdyż ten "źle trzymał garde na plakacie" :)
 
  • Like
Reactions: KBG
Tsatsiki pamiętam, to było na temat Pudziana na plakacie KSW XII .Szybkie szukanko na stronie i mamy:
"tego się obawiałem… z całym szacunkiem, ale pudzian chyba nawet gardy nie umie dobrze utrzymać… wygląda to tak, jakby tylko podniósł obie zaciśnięte pięści dla samego podniesienia, a nie by zasłonić szczękę… co by nie było, ale najman przynajmniej ma jako takie doświadczenie i robi to dobrze (trzyma gardę), widać, że wie po co mu jedna jak i druga piącha… pudzian może wygrać tylko z parteru, w stójce nie widzę go nokautującego profesjonalnego boksera (wiem, że najman jest dupowatym bokserem, ale mimo to coś tam wie o boksowaniu)…"
 
  • Like
Reactions: KBG
Madafaka, rozbiles bank chlopie, sama esencja normalnie xD


Co do Pudziana na plakacie, to I owszem, bylo, dopoki ktos slusznie nie zauwazyl, ze przed czym, przed prostym od fotografa ma sie zaslaniac?
 
Haha noo ten komentarz o Pudzianie był mistrzowski :D Fachowa i dogłębna analiza umiejętności na podstawie pozy na plakacie :D
 
"Walka moze byc interesująca, stawiam na JDS, bo wystarcyz ze obroni się przed GnP i mysle ze Brock nie będzie miał szans w stójce, a dąząc tylko do obalenia.... to mozna sie zmęczyć"
 
  • Like
Reactions: KBG
dvd_ w odpowiedzi na krytykę wywiadu Tidzeja: 'wyłączyłem gdy Tidżej zaczął • zadawać pytania • Bosemu.' - idz za ciosem...wez sie wyloguj, wyjedz z kraju i przejdz na islam
 
Powiem tak, nie jest to kwestią sympatii bo nie znam Tidzeja, ale obiektywnie to w kwestii profesjonalnego podejścia do tematu- to z całej ekipy mmarocks ma chyba najbardziej poważne podejście(Venom jest blisko). Gdyby • chłostać • kogoś za robienie jaj z redakcji, to Def byłby niczym murzyn, obracający żonę zarządcy plantacji.






komentarz KingDante
 
Back
Top