Terroryzm Zamachy

My tu żartujemy a jakiś Mohamed zabił 21 letnią Polkę w ciąży a niedawno dwie Polskie dziewczyny w Nicei !!! ZA 3 nasze powinno być 300 tu Ich
Jeżeli ona była w ciąży z tym Śmieciem to ja nie mam słów. Polki szanujcie się troche nie bądzcie szmatmi njnizszej kategorii
 
Zastanawiam się czy nie jest tak, że u szwabów ciapate regularnie dokonują jakichś przestępstw ale ostatnio na fali zamachów nagłaśnia się te bardziej hardkorowe.
 
comment_QZil9HIcprfz4xB3e02pZvRMXhbBVec4.jpg
 
Oczywiscie tez informuja ze leczyl sie wczesniej psychiatrycznie i mial proby samobojcze. Szkopy przyjely 1 taktyke widze. Angela pewnie nadal bedzie twierdzila ze nic sie nie dzieje.
 
Oczywiscie tez informuja ze leczyl sie wczesniej psychiatrycznie i mial proby samobojcze. Szkopy przyjely 1 taktyke widze. Angela pewnie nadal bedzie twierdzila ze nic sie nie dzieje.
juz nie da rady, bo wszyscy poza internetowymi kurwami, ktore pizdy spza chaty nie wychylaja, widza ze cos sie dzieje. poparcie przez ostatnie tygodnie zmalalo jej drastycznie
 
juz nie da rady, bo wszyscy poza internetowymi kurwami, ktore pizdy spza chaty nie wychylaja, widza ze cos sie dzieje. poparcie przez ostatnie tygodnie zmalalo jej drastycznie
Jest ich tylu że masakra jedyny plus że są nieudolni w tym co robią
 
Jest ich tylu że masakra jedyny plus że są nieudolni w tym co robią
Mam całkiem sporo rodzinki w niemczech i też mówią o tym, że nie licząc skurwiałej retoryki mediów to prawie każy tam widzi co sie dzieje i wyciąga z tego wnioski. Nawet ludzie do tej pory bardzo tolerancyjni w temacie tzw. uchodźców już zmienili zdanie. Angela Merkel staje sie wrogiem nr 1 za to gówno, które sprowadziła na całą Europę. Cytując pewną lewacką szmate: "Będziemy się martwić kiedy uchodźcy okażą się terrorystami". Już sie możemy martwić czy jeszcze nie?
 
No kurwa tego juz za wiele, ze te kutasy zaczynają w Polsce z ładunkami się wozić. No i jak tu być przeciwnym idei, zeby kakowi spotykali się z rasizmem na Polskich ulicach, ci co ich tu nie chcieli powinni spuszczac im regularny wpierdol, jak się bedą bali wychodzic z domów to przynajmniej bedzie bezpieczniej w przestrzeni publicznej i nikt się nie wysadzi w barze, klubie, rynku czy innych publicznych miejscach.
 
No kurwa tego juz za wiele, ze te kutasy zaczynają w Polsce z ładunkami się wozić. No i jak tu być przeciwnym idei, zeby kakowi spotykali się z rasizmem na Polskich ulicach, ci co ich tu nie chcieli powinni spuszczac im regularny wpierdol, jak się bedą bali wychodzic z domów to przynajmniej bedzie bezpieczniej w przestrzeni publicznej i nikt się nie wysadzi w barze, klubie, rynku czy innych publicznych miejscach.
Będziesz na zlocie?
 
Będziesz na zlocie?
W październiku? ciężko powiedzieć, na najbliższe kilka miechów mam zajebiste wydatki i non stop siedze w robocie, wiec nawet na wakacje w tym roku niestety nigdzie nie ruszam dupy, ale jak nie bede na tym to na pewno na kolejny wpadnę.
 
Jaka będzie dziś narracja - chory psychicznie, nasladowca Breivika czy nie muslin. Poprawnośc polityczna (dla niektórych) więcej warta niz ludzkie zycie
Europejczycy z zachodu nie zdolni do podejmowania racjonalnych decyzji będą ginąc
 
Back
Top