Terroryzm Zamachy

Nie wiem czy to tutaj pasuje, ale zgodnie z dewizą wróg mojego wroga jest moim przyjacielem, trzeba trzymać kciuki za Kurdów.

Uwaga 18+


 
W tym temacie trzeba zapoczątkować cykl codziennych pytań pt. "Gdzie dzisiaj coś się odjebało ?" .
 
Wrogiem IS jest też Al-Kaida :)

To skomplikowane. Od ponad roku interesuję się tematem i te sojusze bywają tak płynne i zmienne, jak humory kapryśnej kobiety. Inaczej być nie może, skoro służby tureckie, saudyjskie, ,amerykańskie i rosyjskie robią tam swoje brudne interesy.
 
To skomplikowane. Od ponad roku interesuję się tematem i te sojusze bywają tak płynne i zmienne, jak humory kapryśnej kobiety. Inaczej być nie może, skoro służby tureckie, saudyjskie, ,amerykańskie i rosyjskie robią tam swoje brudne interesy.
Są skomplikowane, ale al kaida jest wrogiem isis i w tym przypadku skomplikowania nie ma.
 
Są skomplikowane, ale al kaida jest wrogiem isis i w tym przypadku skomplikowania nie ma.

Mówisz o tej Al-kaidzie stworzonej przez amerykańskie służby? To wszystko zależy od woli sponsora, a nie paru brodaczy w jakiś lepiankach. Chyba nikt się nie łudzi, że gdyby mocarstwom tego świata zależało, to już dawno nie byłoby żadnych terrorystów, ale widocznie chaos jest wszystkim na rękę. Przykładowo Dajesz na masową skalę handluje ropą z państwem tureckim, które na szczęście nie jest członkiem NATO. :wink:
 
comment_dLyBQT5pof2nUCuNghtE1PFfmvkNQfVK,w400.jpg
 
Mówisz o tej Al-kaidzie stworzonej przez amerykańskie służby? To wszystko zależy od woli sponsora, a nie paru brodaczy w jakiś lepiankach. Chyba nikt się nie łudzi, że gdyby mocarstwom tego świata zależało, to już dawno nie byłoby żadnych terrorystów, ale widocznie chaos jest wszystkim na rękę. Przykładowo Dajesz na masową skalę handluje ropą z państwem tureckim, które na szczęście nie jest członkiem NATO. :wink:
Ale gdzie tu sprzeczność z tym co napisałem?
 
Eee tam. To na bank spokojny, mało religijny chłopak z problemami osobistymi. Szybko się zradykalizował, wpadł w szał i stało się.
 
Eee tam. To na bank spokojny, mało religijny chłopak z problemami osobistymi. Szybko się zradykalizował, wpadł w szał i stało się.

wiesz co, czytajac komentarze pod wpisami na twitterze juz mnie wkurwiaja takie komentarze. pod kazdym wpisem 50 takich, ja rozumiem, ze mozna bylo na poczatku raz czy dwa sie tak odniesc. ale teraz zaczelo sie to robic juz wkurwiajace. oczywiscie nie jest to atak na ciebie teraz, tylko zwykla wypowiedz po obserwacjach, a to, ze cytuje akurat ciebie jest bez znaczenia, po prostu tak wyszlo :D piona
 
wiesz co, czytajac komentarze pod wpisami na twitterze juz mnie wkurwiaja takie komentarze. pod kazdym wpisem 50 takich, ja rozumiem, ze mozna bylo na poczatku raz czy dwa sie tak odniesc. ale teraz zaczelo sie to robic juz wkurwiajace. oczywiscie nie jest to atak na ciebie teraz, tylko zwykla wypowiedz po obserwacjach, a to, ze cytuje akurat ciebie jest bez znaczenia, po prostu tak wyszlo :D piona
Ja nie M. Kmita żeby się od razu obrażać ;) Właściwie to cię rozumiem, tylko staram się unikać czytania komentarzy na tt czy fb więc pewnie mnie to tak nie razi.
 
Dzisiaj, po pierwszym dniu na ŚDM i rozmowie ze znajomym gościem z ochrony, złapali na pewno wyrywkowo jednego gościa który przewodził jakieś tam ładunki czy materiały. Głośno o tym nie było. Policji dużo, helikoptery latają dwa. Na Błoniach jednak nie było czegoś takiego, że przeszukują dokładnie plecaki czy ciebie przed wejściem, więc każdy mógł wnieść wszystko.
 
Chyba nikt się nie łudzi, że gdyby mocarstwom tego świata zależało, to już dawno nie byłoby żadnych terrorystów, ale widocznie chaos jest wszystkim na rękę.
Tak mało wiesz o islamie. Ja żadnym ekspertem nie jestem, ale jedź sobie do jakiegoś arabskiego kraju i niech cię jakiś kumaty lokals oprowadzi po okolicy i opowie, to dowiesz się o różnych szkołach koranicznych i jakie głupoty pierdolą dzieciom.
 
Tak mało wiesz o islamie. Ja żadnym ekspertem nie jestem, ale jedź sobie do jakiegoś arabskiego kraju i niech cię jakiś kumaty lokals oprowadzi po okolicy i opowie, to dowiesz się o różnych szkołach koranicznych i jakie głupoty pierdolą dzieciom.

Wiem jedno, trudno jest zabić kogoś samym Koranem, skądś muszą brać pieniążki np na TOWy, i raczej nie pochodzą one z wypasania owiec. Ty widzisz tylko wierzchołek góry lodowej, ja staram się sięgać do źródła. Te kilkanaście tysięcy brodaczy choćby z ISIS musi mieć co jeść, czym walczyć, opłacić najemników i etc. Masz jakieś pojęcie o prowadzeniu wojny i logistyce? Dobrze, że w warszafce mamy tylu ekspertów od islamu, od razu poczułem się bezpieczniej. ;)
 
@Maohamed Kaohalidov jak coś wywyniecie to nie macie czego szukać już w Polsce
gR4U1TSL_bigger.jpg

Jest w PL stan alarmu Alfa, ŚDM itd. A samochód z szahadą Emiratu Kaukaskiego (Al Kaida) zauważony pod jednym z potencjalnych celów ataku
 
Back
Top