Terroryzm Zamachy

@Maohamed Kaohalidov jak coś wywyniecie to nie macie czego szukać już w Polsce
gR4U1TSL_bigger.jpg

Jest w PL stan alarmu Alfa, ŚDM itd. A samochód z szahadą Emiratu Kaukaskiego (Al Kaida) zauważony pod jednym z potencjalnych celów ataku
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że terroryści się wożą tak chamsko oblepionymi samochodami...
 
@Maohamed Kaohalidov jak coś wywyniecie to nie macie czego szukać już w Polsce
gR4U1TSL_bigger.jpg

Jest w PL stan alarmu Alfa, ŚDM itd. A samochód z szahadą Emiratu Kaukaskiego (Al Kaida) zauważony pod jednym z potencjalnych celów ataku


Obyśmy akurat nie poczuli na czym polega obecnie prawdziwa europejskość, lepiej już być zaściankiem bez zamachów. Polskie państwo i walka z terroryzmem to jawna kpina, ostatnie doświadczenia w tym zakresie mamy jeszcze z czasów młodości Piłsudskiegio, i to w bardziej w roli zamachowców niż ich ofiar.
 
Wiem jedno, trudno jest zabić kogoś samym Koranem, skądś muszą brać pieniążki np na TOWy, i raczej nie pochodzą one z wypasania owiec. Ty widzisz tylko wierzchołek góry lodowej, ja staram się sięgać do źródła. Te kilkanaście tysięcy brodaczy choćby z ISIS musi mieć co jeść, czym walczyć, opłacić najemników i etc. Masz jakieś pojęcie o prowadzeniu wojny i logistyce? Dobrze, że w warszafce mamy tylu ekspertów od islamu, od razu poczułem się bezpieczniej. ;)
Gdybys sie zainteresowal tematem a nie byl ignorantem to bys wiedzial ze IS zanim na dobre zaczelo w Europie zaczynalo od grabienia Afganistanu i Iraku gdzie przejmowali wioski lacznie z uzbrojeniem i pieniedzmi w bankach. I tak jak pisalem, zadnym ekspertem nie jestem ale wystarczy cokolwiek poczytac aby to wiedziec.
 
Gdybys sie zainteresowal tematem a nie byl ignorantem to bys wiedzial ze IS zanim na dobre zaczelo w Europie zaczynalo od grabienia Afganistanu i Iraku gdzie przejmowali wioski lacznie z uzbrojeniem i pieniedzmi w bankach. I tak jak pisalem, zadnym ekspertem nie jestem ale wystarczy cokolwiek poczytac aby to wiedziec.

Gość, kamieniem w płot. Od dłuższego czasu śledzę blog "Adnovum", gdzie poza wojną na Ukrainie, także konflikt w Syrii jest opisywany z dokładnością co do dnia, a czasem i godziny. Mimo, ze niektóre osoby są tam prorosyjsko nastawione, to zadają sobie trud, żeby tłumaczyć wszelkie dostępne informacje nie tylko z angielskiego i rosyjskiego, ale także informacje bezpośrednio pochodzące od zainteresowanych stron (rząd syryjski, różne odłamy terrorystów). Sam możesz sobie sprawdzić konflikt dzień po dniu, i gorąco Ci polecam. Zdajesz sobie sprawę jak kolosalne sumy wchodzą w utrzymanie choćby przez jeden dzień armii któregokolwiek ugrupowania(ISIS, Dajesz, Al-Nusra i etc.)? Wojna tam trwa już kilka dobrych lat, więc musieli by te banki rozbijać co drugi dzień. Już Napoleon powtarzał, że na wojnie potrzebne są 3 rzeczy, pieniądze, pieniądze i jeszcze więcej pieniędzy. Nie będą mieli kasy, to najwyżej patykiem komuś guza nabiją, ale Sudowie i Turcy pewnością do tego nie dopuszczą.
 
Obyśmy akurat nie poczuli na czym polega obecnie prawdziwa europejskość, lepiej już być zaściankiem bez zamachów. Polskie państwo i walka z terroryzmem to jawna kpina, ostatnie doświadczenia w tym zakresie mamy jeszcze z czasów młodości Piłsudskiegio, i to w bardziej w roli zamachowców niż ich ofiar.
http://www.wykop.pl/ramka/3289289/samochod-z-flaga-organizacji-terrorystycznej-w-warszawie-foto/

Wczoraj połaziłem trochę po Krakowie i trochę się niepokoję tym, że widziałem jeżdzące w małych grupkach po 2-3 nowe auta na niemieckich blachach. Oczywiście w środku nie siedzieli mężczyźni o aryjskiej urodzie, lecz ich lica byly nieco osmolone.
 
Gdybys sie zainteresowal tematem a nie byl ignorantem to bys wiedzial ze IS zanim na dobre zaczelo w Europie zaczynalo od grabienia Afganistanu i Iraku gdzie przejmowali wioski lacznie z uzbrojeniem i pieniedzmi w bankach. I tak jak pisalem, zadnym ekspertem nie jestem ale wystarczy cokolwiek poczytac aby to wiedziec.

Zanim IS(czy tam iego prekursorzy) zaczęli rabować Afganistan i Irak, dostali sporo wsparcia i przeszkolenia od pewnych środowisk... Husajn i reszta trzymająca porządek w tamtym regionie też się sama nie obaliła.
 
http://www.wykop.pl/ramka/3289289/samochod-z-flaga-organizacji-terrorystycznej-w-warszawie-foto/

Wczoraj połaziłem trochę po Krakowie i trochę się niepokoję tym, że widziałem jeżdzące w małych grupkach po 2-3 nowe auta na niemieckich blachach. Oczywiście w środku nie siedzieli mężczyźni o aryjskiej urodzie, lecz ich lica byly nieco osmolone.

Oby to nic złego nie wróżyło. Gdyby doszło do jakiegoś zamachu w naszym kraju(oby nigdy nie miało to miejsca), to mamy wstęp do "kryształowej nocy", bo chyba nikt się nie łudzi, że Polacy ograniczą się do mazania kredą po asfalcie. Obecnie już atmosfera jest bardzo napięta, nie wyobrażam sobie, co działoby się po takiej tragedii. Oberwałoby się niestety wielu tym, co żyją tu od lat i z terroryzmem nie mają nic wspólnego. Nie wspominając już o Mamedzie, który stracił popularność w lawinowym tempie, a po jakimś wybryku braci w wierze, zostanie mu tylko spakować walizki, sprzedać nieruchomości i wracać do Czeczeni.
 
Bawi mnie kiedy Polacy karmią się wizją, że żyją w bańce mydlanej której nic nie grozi.

Polacy niestety sa narodem baranow, chuja zrobia w przypadku gdy wydarzy sie cos zlego. Bedzie pierdolenie na facebooku, spala z 3 kebaby na osiedlu i tyle bedzie "krucjaty".
 
Bawi mnie kiedy Polacy karmią się wizją, że żyją w bańce mydlanej której nic nie grozi.

Polacy niestety sa narodem baranow, chuja zrobia w przypadku gdy wydarzy sie cos zlego. Bedzie pierdolenie na facebooku, spala z 3 kebaby na osiedlu i tyle bedzie "krucjaty".


A co mieliby zrobic?
 
Jutro wyruszam do Krakowa na obstawę i byłoby miło, żeby wszystko obyło się bez zakłóceń :boystop:
 
http://www.wykop.pl/ramka/3289289/samochod-z-flaga-organizacji-terrorystycznej-w-warszawie-foto/

Wczoraj połaziłem trochę po Krakowie i trochę się niepokoję tym, że widziałem jeżdzące w małych grupkach po 2-3 nowe auta na niemieckich blachach. Oczywiście w środku nie siedzieli mężczyźni o aryjskiej urodzie, lecz ich lica byly nieco osmolone.
No przesada :-|

"Stołeczna policja zapewnia, że dwukrotnie kontrolowała pasażerów samochodu. Sprawdzano ich bagaże, telefony, a także czy ich nazwiska nie figurują w bazie osób poszukiwanych. Właściciel samochodu po rozmowie z policjantami usunął naklejkę z szyby samochodu." To też. Nie byli notowani? To już być powinni za takie obnoszenie się niby nieświadome. No kurwa. Dwa w jednym słabe zachowania :-/
 
No przesada :-|

"Stołeczna policja zapewnia, że dwukrotnie kontrolowała pasażerów samochodu. Sprawdzano ich bagaże, telefony, a także czy ich nazwiska nie figurują w bazie osób poszukiwanych. Właściciel samochodu po rozmowie z policjantami usunął naklejkę z szyby samochodu." To też. Nie byli notowani? To już być powinni za takie obnoszenie się niby nieświadome. No kurwa. Dwa w jednym słabe zachowania :-/
Gdyby byla ustawa z chociazby lista organizacji terrorystycznych (o co postuluja eksperci od hoho), to ci goscie by juz dawno siedzieli na dolku.
 
Separatyści Korsykańscy zapowiedzieli , że jeśli powtórzy się jakiś zamach w Europie to oni zrobią odwet !
 
Last edited:
dwie policjantki pociete maczeta w belgii, jedna w ciezkim stanie. odjebali tego skurwysyna odrazu
 
Back
Top