Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
To nie skład się zepsuł tylko Twoje kubki smakowe w końcu ewoluowały do poziomu człowieka cywilizowanego.Niestety winiary się strasznie spierdolił odkąd zaczęli dodawać jakieś gówno do składu. A kiedyś tylko winiary wpierdalalem. Jak można było zepsuć tak znakomity majonez. Jebane śmiecie z magazynu.
Niee, to jeszcze za kawalerskich czasów xD.I to byla wasza wspólna decyzja
Niee, to jeszcze za kawalerskich czasów xD.

Chłop popadł ostro w alkohol, ale jak wyszedł ze szpitala to twierdził, że to od majonezu, bo zjadał słoik tygodniowo i tak mu lekarze powiedzieli

Skład Kieleckiego nadal lepszy od Winiary

Jak ktoś lubi się naćpać octem to tak.Skład Kieleckiego nadal lepszy od Winiary![]()

paczcie jaki francuzik się znalazłTo jak już przy tej wojence jesteśmy to w tym roku będzie majonez z gęsich jaj.
![]()

Na bogatopaczcie jaki francuzik się znalazł
![]()

uczcie się chamy,Na bogato![]()

Jebany bot...

Tutaj chyba najlepiej pasuje


Coś pięknego![]()
Który nieszczęśnik przyznać się![]()