Temat o majonezie

Good lood w Krakowie wie co dobre
Screenshot_2021-03-21-11-40-58-071_com.goodlood.app.jpg


:antonio::antonio: zaraz po nie jadę :antonio::antonio:
 
Świniarowców piecze dupa i dobrze, ma piec :redford:
Widzę kolega jest wielkim fanem Maćka Kawulskiego, głównie w zakrzywianiu rzeczywistości :lol:
Zwycięzca jest jeden, wszystko co robicie po ogłoszeniu ostatecznego werdyktu to jeden wielki ból dupy i pośmiewisko.
Ehh, przegrywy...
 
Widzę kolega jest wielkim fanem Maćka Kawulskiego, głównie w zakrzywianiu rzeczywistości :lol:
Zwycięzca jest jeden, wszystko co robicie po ogłoszeniu ostatecznego werdyktu to jeden wielki ból dupy i pośmiewisko.
Ehh, przegrywy...
A masz jakiś dowód na to, że taki werdykt miał miejsce? Bo mi się wydaje, że wygrał kielecki - jak nie to udowodnij !
 
Na wielkanoc polecam

 
Dzisiaj sie dowiedziałem, że jest jakiś Winiary Sałatkowy. Spróbowałem i to jest jakiś podrabianiec Dekoracyjnego także jechać z nim. Pewnie scyzoryki mieszają w szeregach lidera
 
Zaorane.
Ja to wiem, Ty to wiesz i wiele świadomych osób dla których mielone garmażeryjne i mortadela na codzień nie jest dobrym pomysłem :fjedzia:
Reszta jest po prostu uzależniona od tego całego syfu jaki jest w Winiary i jemu podobne.
Reagują jak ćpun, któremu powiesz, że heroina to syf. Odbierasz im to kłamstwo, którym się karmili codziennie od lat i zaczynają się telepać, toczyć pianę z ust i z niespotykaną wściekłością krzyczeć, bić rękami w stół i drapać swoją twarz próbując przekonać wszystkich w około a zwłaszcza siebie samych, że wszystko jest w porządku, wcale nie niszczą sobie życia i mogą przestać jeść Winiary kiedy tylko będą chcieli... Tylko rodziny szkoda :arielcry:
 
Back
Top