Temat o majonezie

Założysz konto za rok, może dwa.
Dzięki. Pocieszyłeś mnie fchuj.

Wciąż jednak mam nadzieję że choćby z dupy to jednak wezmą tą kopię wyciągną i wróci wszystko do normy. Bo jak widzę cohones w tym wydaniu to nie wiem, wyjść stąd i zapomnieć, wziąć i się po prostu rozpłakać czy może w akcie desperacji pójść do najbliższego sklepu (chuj w to - osiedlowy czy superhiper market), najebać tyle największych słoików majonezu Winiary ile tylko wejdzie do wózka, rozpędzić się maksymalnie i pierdolnąć tym wózkiem z majonezem Winiary rzecz jasna, najlepiej w kasę tudzież coś w ten deseń...
 
51vuf6.jpg
 
Mało kto z Was wie, że majonez Winiary dodaje się jako wypełniacz do Smaru- ŁT43

Z internetów:

"... majonez Winiary jest znakomitym wypełniaczem Tawotu. Ze względu na konsystencję znakomicie zatrzumuje retencję wody, nie e pozwalając tym samym dostać się wodzie do łożysk...


"...środki bezpieczeństwa: środek silnie trujący ze względu na zastosowanie w jednym ze składników agresywnej chemii w postaci majonezu Winiary. W razie dostania się smaru do oczu lub przewodu pokarmowego należy niezwłocznie zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu (najlepiej pokazać ulotkę ze składem). Dla mniej narażonych na wodę łożysk proponujemu państwu Smar Łk-12 Nie zawiera wypełniacza w postaci majonezu Winiary i tym samym nie jest szkodliwy dla zdrowia."
 
Ostatnio w domu usłyszałem trzask. Na początku myślałem, że dochodzą mnie trzaski piekących dup kieleckich po porażce ich majonezu ale nie. To sąsiad wybijał szyby w domu z wkurwienia po tym jak jego żona zamiast Winiary kupiła w sklepie gówno kielecki.
 
Ostatnio w domu usłyszałem trzask. Na początku myślałem, że dochodzą mnie trzaski piekących dup kieleckich po porażce ich majonezu ale nie. To sąsiad wybijał szyby w domu z wkurwienia po tym jak jego żona zamiast Winiary kupiła w sklepie gówno kielecki.
Widać, że Winiary wyżera ludziom mózgi... jak hera
 
Po robocie jestem, szef wkurwił a wiadomo jak po takich sytuacjach jest. Ile opierdolić łyżkę majonezu na dobry humor.
Łyżka majonezu dobra na wszystko! Byle byś nie pomylił Winiary z majonezem bo dopiero Ci się humor spieprzy.
 
  • Like
Reactions: jut
Majonez kielecki najlepszy, hah może to zabrzmi głupio ale lubie kanapki z nutela i łyżeczka kieleckiego.
Pojebana mieszanka ale zanim skrytykujecie to spróbujcie.
 
Mnie proszę w te ryzgrywki nie mieszać. Ja oddawałem głos na inny! Zarówno Kielecki jak i Winiary to się do niczego nie nadają. Majonez tylko z Maille.
Od jedzenia tej czeskiej podróbki ketchupu to widzę pamięć szwankuje, zmień na Heinz, może się poprawi :korwinlaugh:
Aj kurwa, żuli pod żabką też nie rozróżniam. Kielecki czy Heinz, mogło mi się pomylić.
:suchykarol:
 
Back
Top