Temat o majonezie

Musiałeś coś pojebać, ale masz rację kręci się tu taki typ bardzo podobny do mnie. :mamed:
Może być że to właśnie po avatarze, no i obaj z czereonym pasem więc może dlatego.
Kurde, nie umiem sobie przypomnieć jego nicku.
 
Poważne badania i dane. Król jest tylko jeden i na pewno nie jest to kielecki.
 
Poważne badania i dane. Król jest tylko jeden i na pewno nie jest to kielecki.
Pozwól, że wrzucę tu grafikę z tego artykułu. Niech wszyscy widzą
 
Poważne badania i dane. Król jest tylko jeden i na pewno nie jest to kielecki.
Pozwól, że wrzucę tu grafikę z tego artykułu. Niech wszyscy widzą
W ogóle nie jestem zaskoczony tym, że świniary wygrał. Pamiętajcie, że żyjemy w kraju gdzie do sernika dodaje się rodzynki, pizzę polewa keczupem, chleb smaruje margaryną, placki ziemniaczane je się ze śmietaną, a furorę w McD robi kanapka z wyrobem seropodobnym w środku.

Mnie osobiście te wyniki bardzo cieszą, ponieważ okazuje się, że jestem w wąskim gronie osób posiadających najszlachetniejsze podniebienia. Osób, które z przyjemnością kosztują nadmajonezu Kieleckiego.

PS. Keczup Kand jest najlepszym keczupem na świecie i każdy kto się zgadza lajkuje ten komentarz - i co teraz kolego @respect ? ;)
 
Poważne badania i dane. Król jest tylko jeden i na pewno nie jest to kielecki.

Pozwól, że wrzucę tu grafikę z tego artykułu. Niech wszyscy widzą

A sondaże wyborcze jak się w tym kraju prezentują? :awesome:
Dokładnie - wcale mnie te wyniki nie dziwią, motłoch zawsze był najliczniejszą grupą społeczną, przypominam, że największe poparcie mają PiS i PO, najlepsze wyniki wykręca KRS1 i Fame MMA, największą oglądalność ma Taniec z Gwiazdami a Linkiewicz ma najwięcej followersow na insta:jimcarrey:
 
Dokładnie - wcale mnie te wyniki nie dziwią, motłoch zawsze był najliczniejszą grupą społeczną, przypominam, że największe poparcie mają PiS i PO, najlepsze wyniki wykręca KRS1 i Fame MMA, największą oglądalność ma Taniec z Gwiazdami a Linkiewicz ma najwięcej followersow na insta:jimcarrey:
A elity głosują na Biedronia czy Zandberga?
 
A elity głosują na Biedronia czy Zandberga?
Na Spurek
comment_1603210259lQ6wbeAwX8ymNaFhCnHlOo.jpg
 
Firmy które robią majonez wegański od razu powinny zostać skreślone z listy zakupowej. Przecież taka pierdolona aberracja odciska piętno na każdym produkcie danej firmy. Ha-tfu na kielecki i jego konsumentów :devil smile1:
Dokładnie jeszcze opłacają reklamy u takich influencerek.
 
Firmy które robią majonez wegański od razu powinny zostać skreślone z listy zakupowej. Przecież taka pierdolona aberracja odciska piętno na każdym produkcie danej firmy. Ha-tfu na kielecki i jego konsumentów :devil smile1:
Ehh... wam się oczy otworzą, gdy właścicielom WSPSpołem zamkną. Spójrzcie na skład tego wegejonezu:
Składniki: woda, olej rzepakowy rafinowany (35 %),musztarda (woda, ocet, gorczyca, cukier, sól, przyprawy), skrobia modyfikowana, cukier, ocet spirytusowy, białka grochu, sól, maltodekstryna ,zagęszczony sok z cytryny w proszku, substancja konserwująca: sorbinian potasu; aromat, barwnik: karoteny, stabilizator: guma ksantanowa, dekstroza.

To jest przemyślana akcja polskiej firmy na wybicie we9@nów, aby żyło nam się lepiej bez tego spierdolenia, ale oczywiście na Cohones jak zwykle hejt :siara:
 
Majonez jest ohydny. Odrazu zapycha i zabija smak potrawy. Nie bardzo widze sens, spłaszczania bukietu smakowego dobrej potrawy na rzecz majonezu, który niczym wybitnym nie jest.
 
Back
Top