Tatuaże

sesja u ziomka co 6 lat praktykowal we Wronkach. 3 godzinki z przerwami na flaszke, bez projektu. chcialem cos japonskiego/azteckiego i czachy bo lubie czachy.
150 zl wliczajac 0,7 lodowej i hoop cole. polecam.
trybal i simpson robiony podczas wakacji w Rawiczu.
comment_qxEGkvCI5bqbts6p5GRJ5zOD7zgbzumN.jpg
 
sesja u ziomka co 6 lat praktykowal we Wronkach. 3 godzinki z przerwami na flaszke, bez projektu. chcialem cos japonskiego/azteckiego i czachy bo lubie czachy.
150 zl wliczajac 0,7 lodowej i hoop cole. polecam.
trybal i simpson robiony podczas wakacji w Rawiczu.
comment_qxEGkvCI5bqbts6p5GRJ5zOD7zgbzumN.jpg
6+/10, w sumie nie ma się czym zachwycać... Solidna robota
 
6+/10, w sumie nie ma się czym zachwycać... Solidna robota
Mi sie podoba. Dodam ze to nie koniec i bede to kolorowal i cieniowal. Kolega obiecal ze po skonczeniu nie bede wiedzial czy to zdjecie czy tatuaz. Mowi ze bedzie fotorealistycznie.

Mam w planach tez troche przerobic ten trybal na labirynt.
No i dokoncze Swiety Graal ktory widac na dole ale to juz bedzie grubsze posiedzenie
 
To ja Panowie mam prośbe.. szukam od jakiegoś czasu jakiegoś fajnego niedzwiadka..ale na noge powyzej kostki i to jest de facto problem, bo musi byc raczej stojący bear, bo face badz to w avatarze u mnie jest za szerokie...jakieś pomysły?
Na obecną chwile noga miedzy kolanem a kostka z zewnątrz to jedyne miejsce akceptowane przeze mnie...zaczynam przygode z tatuażem dopiero
 
To ja Panowie mam prośbe.. szukam od jakiegoś czasu jakiegoś fajnego niedzwiadka..ale na noge powyzej kostki i to jest de facto problem, bo musi byc raczej stojący bear, bo face badz to w avatarze u mnie jest za szerokie...jakieś pomysły?
Na obecną chwile noga miedzy kolanem a kostka z zewnątrz to jedyne miejsce akceptowane przeze mnie...zaczynam przygode z tatuażem dopiero
Taki moze byc?
clippoohhappy.gif
 
To ja Panowie mam prośbe.. szukam od jakiegoś czasu jakiegoś fajnego niedzwiadka..ale na noge powyzej kostki i to jest de facto problem, bo musi byc raczej stojący bear, bo face badz to w avatarze u mnie jest za szerokie...jakieś pomysły?
Na obecną chwile noga miedzy kolanem a kostka z zewnątrz to jedyne miejsce akceptowane przeze mnie...zaczynam przygode z tatuażem dopiero
Coś takiego planuję na żebrach/boku dałem do zmodyfikowania to kumpeli, która na razie tylko szkicuje (i robi to świetnie, jakby był ktoś zainteresowany, mogę podesłać link do FP), niedługo będzie mieć praktyki u dobrego tatuatora. Jak będę miał zmodyfikowany, to mogę Ci podesłać jak nie zapomnę, albo Ty mi się przypomnij. Chociaż w tym miejscu taki tatuaż nie pasuje.
 

Attachments

  • Pulpit.jpg
    Pulpit.jpg
    37.6 KB · Views: 53
Coś takiego planuję na żebrach/boku dałem do zmodyfikowania to kumpeli, która na razie tylko szkicuje (i robi to świetnie, jakby był ktoś zainteresowany, mogę podesłać link do FP), niedługo będzie mieć praktyki u dobrego tatuatora. Jak będę miał zmodyfikowany, to mogę Ci podesłać jak nie zapomnę, albo Ty mi się przypomnij. Chociaż w tym miejscu taki tatuaż nie pasuje.

Dzieki Bat za dobrą wole, czuje ze skończy sie indywidualnym wzorem, bo gotowego na noge nie widzialem
 
To ja Panowie mam prośbe.. szukam od jakiegoś czasu jakiegoś fajnego niedzwiadka..ale na noge powyzej kostki i to jest de facto problem, bo musi byc raczej stojący bear, bo face badz to w avatarze u mnie jest za szerokie...jakieś pomysły?
Na obecną chwile noga miedzy kolanem a kostka z zewnątrz to jedyne miejsce akceptowane przeze mnie...zaczynam przygode z tatuażem dopiero
Lwów, węży, wilków, a nawet goryli jest pełno, ale o jakiegoś, godnego uwagi niedźwiadka ciężko....w sumie to dobrze bo wzór nie jest oklepany. Może coś w tym stylu?
11218690_899709640120388_8034475642099288184_n.jpg
 
sesja u ziomka co 6 lat praktykowal we Wronkach. 3 godzinki z przerwami na flaszke, bez projektu. chcialem cos japonskiego/azteckiego i czachy bo lubie czachy.
150 zl wliczajac 0,7 lodowej i hoop cole. polecam.
trybal i simpson robiony podczas wakacji w Rawiczu.
comment_qxEGkvCI5bqbts6p5GRJ5zOD7zgbzumN.jpg

Przed chwilą wyszedł ode mnie, był na widzeniu w Krzywańcu i po drodze zajechał. Polecam!
1452526_431117977017643_561324313_n.jpg
 
@Trzyha, trafił nam się wspólny znajomy z ośrodka wypoczynkowego w Rawiczu.
Zajebista czaha i labirynt. Lubie takie klimaty. Moze na ledzwiach sobie zrobie.
Od razu wiedziałem, że przypadnie Ci do gustu, inspirowałem się Twoim wcześniejszym postem Bracie. Wspólnota! JLB!
 
Last edited:
Jaki koszt takiego tattoo z 5 tys zl czy lepiej?

Jezeli tak jak na zdjeciu tylko zew powierzchnie reki to jak wezmiesz normalnie ceniacego sie tatuazyste to za 5000 bys zrobil, ale jak wezmiesz jakas cenioca sie gwiazda to spokojnie 2 razy tyle.
 
Back
Top