Tatuaże

Gdzie niby? Kurwa orzeł to orzeł, ptak jak ptak. Godło ma określony wygląd. Butów Hilfigera też mam nie ujebać błotem bo logo to kolory biały i czerwony?
Tatua%C5%BC-Orze%C5%82ek-1.jpg

No kurwa rzeczywiscie. Zadnych skojarzen z symbolem narodowym.
 
Nie wiem co ci tam się kojarzy, ale nie nazywaj tego symbolem narodowym - po prostu zwykły ptak.
Godło Polski wygląda tak
89e9365ecfa9d5e9.jpg


i każda inna wariacja czy to co tam nazywasz sobie "skojarzeniem" to nie ma nic wspólnego z symbolem narodowym. Ma tyle samo wspólnego co to:
Tommy-Hilfiger-Logo.jpg

z tym:
371c59887b4f8a1307d136ddfd8e29f5.jpg
 
Nie no, orzeł i flaga Polski, to takie typowe przypadkowe połączenie. A krzyż w kościele to też wcale nie symbol religijny, tylko fantazja księdza.
 
Nie głosowałeś przypadkiem na lewicę w niedawnych wyborach?

Bo tylko lewacy potrafią przybrać złą tezę i uparcie jej bronić, utwierdzając się, że mają rację.

Serio nie widzisz powiązania orła w koronie otoczonego flagą, z symbolami narodowymi Polski? Nie chodzi o wykonanie, jest brzydkie. Ale zamysł jest jasny. Czy po prostu zauważyłeś to, ale wstyd Ci się przyznać i będziesz szedł w zaparte w myśl zasady "mądry głupiemu ustępuje" i że w końcu ktoś kto ma rację, przestanie próbować Cię wyciągnąć z błędu :)?
 
Ale po co te ad persona?Ktos uwaza tak, ktos tak, ja tak, po co spina?w sadzie musieliby wg przepisow (ktorych nie znam), a w necie? Ludzie...
 
Tobie się kojarzy z symbolem narodowym Polski, mi z symbolem narodowym Indonezji, też orzeł, też trzyma wstęgę w szponach i barwy narodowe te same, tyle że kolejność artystyczna :)


90e843693bb48cf169c5f28f3421c1e8.jpg


@HubiSSJ3 jeżeli na podstawie takich wniosków oceniasz czyjeś preferencje polityczne to już chyba wiem na kogo ty głosowałeś :)
orze%C5%82.jpg


Ewentualnie może to był Garuda - taki skoksowany orzeł
1229px-Thai_government_Garuda_emblem_%28Version_4%29.svg.png
 
Last edited:
Ale po co te ad persona?Ktos uwaza tak, ktos tak, ja tak, po co spina?w sadzie musieliby wg przepisow (ktorych nie znam), a w necie? Ludzie...
Jakie ad persona? Rozwiazanie rebusu to "wąsacz hamuje rolnictwo". kazdy widzi inaczej.
 
@Charles Bronson

Po prostu przyporządkowałem Twoje zachowanie, do grupy której te zachowanie pasuje :) Gość który wytatuował sobie McGregora, to też pewnie przypadek, po prostu jego twarz wydała mu się adekwatna do tatuażu to i sobie zrobił... Kończmy to, bo zdanie jak dupa, każdy ma swoje, ale obiektywnie to tego z pewnością nie ocenisz już.
 
Ty nie masz nic o tym myśleć o to chodzi w tatuażach, że każdy robi to co mu się podoba ;)
 
Wykonanie przezajebiste, jedno z najlepszych jakie widziałem. Pewnie nie da się dotrzeć do źródła wykonawcy?

Spokojowo cos w takiej jakosci zrobisz w Polsce. Wykonanie bardzo dobre, ale widzialem i lepsze portrety wykonane u nas.
 
Back
Top