Tatuaże

Dzieki Bat za dobrą wole, czuje ze skończy sie indywidualnym wzorem, bo gotowego na noge nie widzialem
No ja też nie chciałbym mieć identycznego jak już ktoś ma dlatego daję do zmodyfikowania. Jak chcesz.mogę podrzucic FP tej kumpeli to zkbaczysz, jak bedziesz chcial to się z nią skontaktujesz i może się dogadacie co do szkicu.
 
Nie wiem, jakbym zrobil taki tatuaz Babka by mnie od Szatanów wyzwala pewnie.

A wy co sadzicie? o tym tattoo albo macie jeszcze jakies rekawy fajne
 
może ten by się babci spodobał :D

szkielet-rekaw.jpg
 
@monster kwestia gustu, np dla mnie biomechnaika jest nudna. Mimo, ze dobrze zrobiona wygląda fajnie.

@ridz wykonanie Mega, tylko ten uśmiech kościotrupa troche psuje odbior.
 
Nie wiem, jakbym zrobil taki tatuaz Babka by mnie od Szatanów wyzwala pewnie.

A wy co sadzicie? o tym tattoo albo macie jeszcze jakies rekawy fajne
Moze zacznij od mniejszych rzeczy. Np kod kreskowy na karku, jakis delfinek na stopie. Jak sie spodoba to mozesz uderzac w czachy. Czachy sa dla prawdziwych kozakow i masz caly wachlarz pomyslow. Czacha ze skrzydlami, czacha w kapeluszu, czacha z wezem, popekana czacha, czacha przebita mieczem, czacha w ogniu...
 
Moze zacznij od mniejszych rzeczy. Np kod kreskowy na karku, jakis delfinek na stopie. Jak sie spodoba to mozesz uderzac w czachy. Czachy sa dla prawdziwych kozakow i masz caly wachlarz pomyslow. Czacha ze skrzydlami, czacha w kapeluszu, czacha z wezem, popekana czacha, czacha przebita mieczem, czacha w ogniu...
twoja morde na plecach se jebne.
 
Tatua%C5%BC-Orze%C5%82ek-1.jpg

Ostatnio słyszałem o takiej akcji, że znajomy moich znajomych był w jednym studiu i mówi, że chciałby coś takiego sobie zrobił. Niestety gość odmówił mu zrobienia tatuażu i mówił, że to głupota i obrażanie Godła Polskiego, że postura kulturysty i głowa orła to lipa. Ten koleżka powiedział mu, że skoro nie chce się podjąć czegoś takiego to poszuka innego artysty. Na co gość mu odpowiedział, że nikt poważny się tego nie podejmie. Spytano mnie o zdanie, ale odpowiedziałem, że nie wiem, trudno mi powiedzieć. Uważacie, że to lipny tatuaż? Spotkaliście się kiedyś z taką sytuacją żeby tatuażysta odmówił wykonania dziary z takiego lub podobnego powodu?
 
Tatua%C5%BC-Orze%C5%82ek-1.jpg

Ostatnio słyszałem o takiej akcji, że znajomy moich znajomych był w jednym studiu i mówi, że chciałby coś takiego sobie zrobił. Niestety gość odmówił mu zrobienia tatuażu i mówił, że to głupota i obrażanie Godła Polskiego, że postura kulturysty i głowa orła to lipa. Ten koleżka powiedział mu, że skoro nie chce się podjąć czegoś takiego to poszuka innego artysty. Na co gość mu odpowiedział, że nikt poważny się tego nie podejmie. Spytano mnie o zdanie, ale odpowiedziałem, że nie wiem, trudno mi powiedzieć. Uważacie, że to lipny tatuaż? Spotkaliście się kiedyś z taką sytuacją żeby tatuażysta odmówił wykonania dziary z takiego lub podobnego powodu?
Moim zdaniem robienie z orla papaja jest chujowe ja bym nie dziabal.
 
Tatua%C5%BC-Orze%C5%82ek-1.jpg

Ostatnio słyszałem o takiej akcji, że znajomy moich znajomych był w jednym studiu i mówi, że chciałby coś takiego sobie zrobił. Niestety gość odmówił mu zrobienia tatuażu i mówił, że to głupota i obrażanie Godła Polskiego, że postura kulturysty i głowa orła to lipa. Ten koleżka powiedział mu, że skoro nie chce się podjąć czegoś takiego to poszuka innego artysty. Na co gość mu odpowiedział, że nikt poważny się tego nie podejmie. Spytano mnie o zdanie, ale odpowiedziałem, że nie wiem, trudno mi powiedzieć. Uważacie, że to lipny tatuaż? Spotkaliście się kiedyś z taką sytuacją żeby tatuażysta odmówił wykonania dziary z takiego lub podobnego powodu?
Też nie jestem do końca przekonany do tego typu dziar. Może jakby wykonanie było lepsze...a tak to faktycznie trochę kaszana, choć to pewnie sprawa gustu. Według mnie można wymyślić o niebo lepszy pomysł na patriotyczny tatuaż
 
Tatua%C5%BC-Orze%C5%82ek-1.jpg

Ostatnio słyszałem o takiej akcji, że znajomy moich znajomych był w jednym studiu i mówi, że chciałby coś takiego sobie zrobił. Niestety gość odmówił mu zrobienia tatuażu i mówił, że to głupota i obrażanie Godła Polskiego, że postura kulturysty i głowa orła to lipa. Ten koleżka powiedział mu, że skoro nie chce się podjąć czegoś takiego to poszuka innego artysty. Na co gość mu odpowiedział, że nikt poważny się tego nie podejmie. Spytano mnie o zdanie, ale odpowiedziałem, że nie wiem, trudno mi powiedzieć. Uważacie, że to lipny tatuaż? Spotkaliście się kiedyś z taką sytuacją żeby tatuażysta odmówił wykonania dziary z takiego lub podobnego powodu?
Rozumiem, że chce podkreślić siłę narodu, lecz tą siłą nie są mięśnie w godle, a zamknięta korona i wysoko uniesione skrzydła. Trochę powagi.
1919-1928.png
 
Dajcie spokój z tym orłem, tatuaże robi je się dla samego siebie, więc jak ktoś ma ochotę robić orła napierdalającego lamusów to niech sobie go robi. Orzeł to takie zwierze naturalnie występujące w naturze, nie pod każdą postacią jest synonimem godła...
 
@dobryskun jak w stroju klauna to już nie jest biały :) Ale tak, skąd od razu kojarzenie z godłem? Godło to bielik w koronie na czerwonej tarczy
Jak ktos zle slowo na rudego powiedzial to prules sie jak tirowka na krajowej. Ale juz z orla bialego mozna sobie zarty robic. Mam nadzieje ze nie masz dzieci i nie bedziesz przekazywal swoich "wartosci" dalej.
 
Gdzie niby? Kurwa orzeł to orzeł, ptak jak ptak. Godło ma określony wygląd. Butów Hilfigera też mam nie ujebać błotem bo logo to kolory biały i czerwony?
 
Back
Top