Tanio skóry nie sprzedam

Hehe.



Nie pamiętam, czy już tu wrzucałem, ale nawet jak wrzucałem to możecie mi skoczyć.



www.liveleak.com/view?i=3c7_1383289855
 
@Renato



Mam nadzieję żę tych głupich kutasów którzy mogli spowodować wypadek i nawet kogoś zabić dorwie policja. Widoczne są numery rejestracyjne samochodu.



Dlatego każdy powinien mieć ze sobą bejzbola lub coś ostrego, nawet broń jeżeli jest to legalne gdzie mieszkasz.



Widać że wyszli z agresją gotowi zaatakować koleszke który w tym momencie powinien robić co tylko może żeby się obronić. Jebać ich samochodem.
 
Wrzucam, bo rozbawiły mnie te serie ciosów wyprowadzane przez czarnoskórego gościa. Nogi i ręce chodzą jak u 5-cio letniego dziecka:)



https://www.youtube.com/watch?v=gFAj_oTy3JA

The guy wearing white gloves is an ex-professional boxer, he gets paid to get beat by regular citizens on the street in Korea. For some reason that tourist got overconfident. He tells the boxer to punch back as well so the boxer suggests that he will only use left hand against the challenger...
 
Mnie tylko zastanawia jedno: dlaczego najwięcej do powiedzenia o MN mają ci, którzy na nim nie byli? Przecież niektóre głupoty, które tutaj padają, wołają o pomstę do Nieba. Nie wiem, czy wy serio tak łykacie wszystko, co wam kuźniar powie, czy po prostu robicie sobie jaja? Ruszcie kiedyś tyłek na Marsz i zobaczcie, jak jest naprawdę. A te miałkie teksty o wyłapywaniu i pałowaniu rodem z okresu okupacji hitlerowskiej, zachowajcie na moment, w którym na serio będziecie mieli do czynienia z polską policją. Sorry, ale "Policjanci z Miami" to tylko serial. Zetknięcie z rzeczywistością może być dla niektórych bardzo rozczarowujące. W każdym razie, praktycznie od początków Marsz był niepokojony i nękany, a mimo to liczba maszerujących stale rośnie - normalnych ludzi to cieszy, a wy płaczcie dalej.





Nie ważne za co te straty, to są nadal straty, których można by było uniknąć, gdyby jeden z drugim sie normalnie zachowywał a nie jechał na zadymę. Komu zrobili na złość paląc samochód? Jakiemuś biednemu mieszkańcowi Warszawy.


:-)
 
Gdybym był przełożonym tej dziennikarki już szukałaby nowej pracy. Ja pierdolę, co za brak profesjonalizmu. Idiotka.
 
Tak mr crowley, to policja bije bez przyczyny niewinnych uczestników marszu, którzy pokojowo się przechadzają po mieście (tylko skąd kurwa zdjęcia bandziorów rozpierdalających miasto w kominiarkach), bo ma ochotę komuś spuścić wpierdol. Dodam również, że prawdą jest też to, że to dzieci gwałcą księża.
 
Marsz wyzwolenia konopii - ponad stu zatrzymanych przy stratach wynoszących 0 zł. A teraz porównajcie to do tego syfu z 11
 
No i w Rosji 3 osoby obrzuciły racami Polską Ambasadę, w odwecie i komu to było potrzebne. Ambasada jest placówką nietykalną i nie ważne czy się stało coś z budką czy ze skrzynką na listy. To jest tak oczywiste, że aż boli. Jak ktoś tego nie rozumie to odsyłam do Konwencji Wiedeńskiej.
"Marsz wyzwolenia konopii" dla mnie już sama ta nazwa jest idiotyczna a co dopiero idea marszu. To moje zdanie. Poza tym porównywanie Święta Niepodległości Polski z tym czymś ma się nijak. Jak można zrównać obchody święta państwowego z jakąś zbieraniną, która chce legalizacji no sorry pomylone poziomy moralności chyba.

@down No właśnie o to się rozchodzi. I te teksty "kto nie był niech nie gada". Plebs pojechał się zabawić do Warszawy. Kominiarki bo zimno itd. Idiots everywhere.
 
A jak można świętować Niepodległość Polski rozpierdalając pół miasta i nakurwiać się? No powagi troche panowie.











P.S A nie sorry to milicja bije pokojowych patriotów.
 
A dlaczego nie porownywac? Bandyci palący trawe narobili szkód na niebotyczna sumę 0zl, a prawi obywatele zrobili rozpierdol, po czym jest mniej zatrzymanych? Samo to jest absurdalne
 
Ja nie rozumiem jednego, przedstawiania przez media tzw. sqotersów jako obywateli dbających o waloność i demokrację. Co to jest? Ekipa zajmująca (nielegalnie) lokale należące do kogoś innego, żyjąca poza "systemem prawnym" staje się wzorem Polaka patrioty?



Smutne jest to, że taki "event", odbywa się przy okazji Święta Niepodległości, wolałbym, żeby się lali na 1 maja.



Niestety wygląda na to, że stanie się to nową, świecką tradycją, wycieczka na zadymę jak wagary na pierwszy dzień wiosny. Nasi rodacy potrafią spieprzyć wszystko.
 
Jakie pół miasta? Ludzie... spłoneły dwa samochody (z czego jeden prawdopodobnie od mołotowa mieszkańców skłotu) ,tęcza i budka pod ambasadą. Gdyby nie rażące błędy sztabu policji i miasta nic z tych sytauacji nie miało by miejsca. Nawet pyta.pl pokazała że kostka była "gotowa" przed marszem. Władzom zależy na tym abyście 100tys. marsz oceniali jako bande najebanych bandziorów.



Całe rozróby które były marginalną sprawą i zaczeły się dopiero po delegalizacji marszu(nie licząc akcji na skłocie), a panikujący pan z republika.tv bardzo dobrze pokazał jak działała wtedy policja.
 
900309_Beztytulu_34.jpg
 
Odnośnie • Tak czy Nie • - naprawdę czułem się zażenowany oglądając to widowisko. Pani Gozdyra najwyraźniej pomyliła role i z prowadzącej przeistoczyła się w chłostającą słowem moralizatorkę. Brak podstaw obiektywizmu, nie pierwszy raz zresztą w naszych mediach. Z tego co czytam ten występ Bosaka był ostatnim na antenie Polsatu - tak przynajmniej oznajmiono na TT. Nawet znany nam wszystkim Paweł Wójcik na Facebooku wtóruje bijąc brawo i krzycząc • dość zapraszania faszystów • .
Naprawdę szkoda słów, tym bardziej, że można zrobić porządną debatę nawet w tym temacie - czego przykładem jest choćby wczorajszy program TVP • świat się kręci • . Widać TW ZEG powiedział dość - jak dość, to dość.

Odnośnie Hitlera, to Hubi zapędziłeś się i to sporo. Hitler byłby dobry dla Niemiec, gdyby wygrał wojnę. Jak wiemy było inaczej, w efekcie czego Niemcy zostały podzielone a do dnia dzisiejszego spłacają odszkodowania za II WŚ - ostatnią ratę reparacji za pierwszą wojnę Niemcy wypłaciły Anglii i Francji dopiero w październiku 2010 roku. Także z tymi podwalinami pod dzisiejszą gospodarkę, to pudło zupełne.
 
Hitler "świetnie" sobie poradził, tyle że jego polityka opierała się na prowadzeniu wojny i bez niej pewnie zaczął szukać wroga w państwie.

Hitler byłby dobry dla Niemiec, gdyby wygrał wojnę.
Nie brałbym tego za pewnik, jeśli mówimy o chorym psychicznie człowieku.

Co do programu TAK czy NIE, to tylko utwierdza mnie w tym jak żenujący jest obecnie poziom dziennikarstwa. A jeśli jeszcze raz usłyszę, że ktoś zaatakował squat, który należał do squatersów ("ich" squat), to sam się tam przejadę. Kurwa nagle sobie brudasy roszczą prawo do własności, całkowicie negując jej idee.

Wypadałoby się przenieść do innego tematu ;)
 
Niestety, ktoś obejrzy później ładnie zmontowane urywki i wyrabia sobie zdanie. Polecam każdemu raz w życiu pójść na marsz i samemu zobaczyć jak wygląda to od środka. Nazywanie prawicowych partii faszystowskimi to motyw sciągnięty jeszcze ze stalinowskiej ZSRR gdzie każdego przeciwnika politycznego nazywano faszystą.
 
Chodziło mi raczej o fakt,że sytuacja w Niemczech uległa znacznej poprawie w latach 33-38. Nie zaprzeczam,że Hitler to morderca i psychopata, absolutnie.



@Jeżeli tak wyglądał ten tweet, to gościu serio ma krzywo w bani.
 
Ja pierdolę. To co tutaj piszecie o chłostaniu i inne takie teksty, po prostu mnie tak wkurwiają, że nie mogę wyrobić przed komputerem. Złapano 72 osoby, z czego ilu postawiono zarzuty? Czterem? Prawda jest taka, że KAŻDY kto poszedł na marsz, wracając z niego mógł zostać złapany, tak o, bo się policjantom ryj nie spodobał. Pójdźcie na marsz jeden z drugim i popatrzcie jak to wygląda, KTO tam dominuje, KIM są ci ludzie, którzy świętują niepodległość naszego kraju, który nie jest tak naprawdę niepodległy. Ciekaw jestem jakbyście się czuli, nie robiąc nic złego, słysząc za plecami okrzyki z megafonu 'Tu policja, zgromadzenie zostało uznane za nielegalne, proszę się rozejść, w wypadku nie zastosowania się do rozkazów policji, zostaną użyte środki przymusu takie jak gaz, armatki wodne, broń gładkolufowa'. Patrzysz do tyłu, a tam MORZE białych kasków, ciągnących się po horyzont, napierających na tłum, który nie ma gdzie iść. Dobrze, że się w porę ogarnęli, bo ludzie zaczęli już powoli nawzajem się tratować. A ci co rozrabiali, to zwykłe dzieci z prowincji, które pierwszy raz przyjechały do stolicy i im do łba strzeliła woda sodowa, bo pierwszy raz widzieli tak wysokie budynki. 99% osób tam była ŚWIĘTOWAĆ i nigdy nie uwierzę w to, że z tych 72 osób zatrzymanych chociaż sześćdziesięciu nie jest winnych. Statystyki muszą się zgadzać, a zatrzymania były dopiero PO marszu, tak jak widzieliśmy na filmie z tym reporterem postrzelonym. Ja wracając z marszu postanowiłem iść pieszo. Z agrykoli do centrum. Idąc oczywiście mijałem grupki policjantów, szedłem z koleżanką i dwoma kolegami i co? Jeden policjant zajebał mi z tarczy, bo szedłem za blisko, dwóch kolejnych idących za nim też próbowało, ale się odsunąłem. Tak się traktuje obywatela idącego spokojnie bez zakrytej twarzy z flagą w ręku? W Europejskim kraju, w Unii Europejskiej, którą tak bardzo kochacie? :D Jak na zachodzie są zamieszki, to rozpierdol jest 1000 razy większy, pamiętacie Londyn? Francja? A u nas jeden spalony symbol, jakaś budka policyjna, a w telewizji jest to pokazywane, jakby tam jakieś bomby były podkładane. W mojej ocenie w tym roku marsz był wyjątkowo spokojny, a wszystko dzięki temu, że przez większość czasu policja się nie wtrącała. Jaja się zaczęły dopiero jak weszli do akcji. Jednak nie czułem się tak przytłoczony i zagrożony jak rok temu, to na pewno.
 
@Hubi podwaliny pod niemiecką gospodarkę tworzy naród niemiecki, który zawsze był silny bo po prostu mają taką mentalność, że lubią porządek i solidność, czego niestety o nas powiedzieć nie można. I nie mówię, że wstydzę się swojego pochodzenia, czy gardzę Polską, ale fakty są takie. Gada się o tym, że komuna nas zdegenerowała ale ja u ludzi widzę dużo cech, które się przypisuje szlachcie z okresu przed zaborami, kiedy niezgoda i pilnowanie tylko własnych interesów doprowadziło I RP do upadku.
 
Back
Top