Tanio skóry nie sprzedam

gojilla----- tak to zinterpretowałem co napisałeś ;) A mówiąc szczerze, to jest śmieszne jak jedna strona non stop obwinia drugą , przychodzi trzecia i obwinia 2 pozostałe. Zjebali trochę jedni, drudzy, trzeci i czwarci, także nie ma co kurwa się non stop jechać i próbować zwalić winę bo temu nie będzie końca. Peace. pozdro ;)
 
http://www.sadistic.pl/nuda-w-stolarni-vt244231.htm co mnie rozjebalo, to nie tak główny filmik, co ten pod spodem, co ktos wrzucil, widac na miniaturce grubego ruska z łopatą, wie ktos gdzie tamto znalezc na youtubie czy gdzies? jebłem, jeszcze ta koncowka jak zajebal tego kopa i gosciu skonczyl w kaluzy :-)
 
5a4a3223ce944d5bd4db25fcc3914d1e.gif
 
Eh, dobra budka się sama podpaliła, tak samo jak 2 samochody, tak samo jak tęcza (tęczy nie żałuje, żeby nie było). Tak samo drzewko prowokowało przechodniów, więc ja wyrwano :-). Dalsza dyskusja jest zbędna.


Gaara rozwiń myśl, jak możesz, o którą prosiłem wcześniej, jestem ciekaw jak to widzisz z perspektywy kogoś, kto ma doczynienia z niemcami codziennie. Moje doświadczenia zawodowe zdają się potwierdzać Twoje słowa. Nikt nie robi tak zjebanych projektów jak Niemcy, byłem tym faktem nieco zdziwiony, ale tłumaczyłem to sobie, że nie przejmują się chłopcy jakością, bo robią dla Polaków. Jednak z tego co obserwuję, widzę, że u Niemców byle jakość też zaczyna być standardem.
 
Eh, a może w marszu świętujących 11 listopada wzięli udział ludzie, którzy nie powinni tam być... ale co ja tam wiem... a tą tęczę to jeśli odbudują, to idę o zakład, że i tak spłonie... ludzie nie chcą symbolu gejów na ulicy i tyle, a zawsze znajdą się na tyle krewkie i możliwe, że wypite osoby by ten symbol spalić.



edit:



gejów i lesbijek, no przecież równouprawnienie mamy...



@Laqi



takie typowo gimbazjonalne :/ choć za pisem nie przepadam...
 
No i wreszcie dochodzimy do jakiejść nici porozumienia. Ja nie chcę karać 100 tys uczestników marszu, ale chce, żeby wyłapano tych bandziorów (nie mam pojęcia w jakiej byli liczbie), którzy dopuścili się rozpierdolu. Czy to takie trudne do zrozumienia?
 
ale ta jedna budka i dwa samochody to taki rozpierdol? To byś w Irlandii nie chciał mieszkać... A Londyn to już legowisko hooliganów...
 
Postaw się na miejscu właściciela tego auta. W kontekście ogółu to faktycznie nie dużo, ale sorry kurwa, nie po to się organizuje marsz, żeby potem ktoś tracił auto, bo jakieś zjeby nie mają co robić ze swoim życiem. No kurwa.
 
ok, rozumiem, ale z drugiej strony nie róbcie z tego rozpierdolu na miarę Powstania Warszawskiego, trochę dystansu...
 
Wszystko ładnie, wszystko pięknie. Tylko, że skoro już mowa o tych autach, to te pretensje powinny być skierowane do hejterów mydła, którzy w panice rzucali koktajlami gdzie popadnie.











Ok, czas na offtopa:







Wilku - mistrzowskie wejście! :-)
 
Anderson widze gruby trening, przykro jak chce sie spiewac angielski, a zna sie pare slow jak 'i will back' czy 'he is szempion nał', tym bardziej doceniam 40sekundowy trening R&B. oby tak dalej, Spajder!
 




i kilka kometarzy :-)

Bazelak za późno sie wziął za MMA żeby dostać sie do UFC. Waluś to żaden zawodnik, słyszałem że nawet Pudzian go obija na treningach jak chce. Gdzie chcesz zobaczyć ten rewanż z Walusiem, skoro Bazelak nie chce już walczyć dla KSW?







powiem Ci, że gdyby Kamil nie doznał kontuzji na KSW to jego kariera mogłaby potoczyć się inaczej. Kamil walczy bardzo efektownie a Dana White lubi takich zawodników. Myślę, że Kamil mógłby namieszać w dywizji ciężkiej UFC.
 
Pierwsze posty na tej stronie - o Alexie. Czytam ALexander, jak on się stoczył i wgl. i nie widziałem nazwiska. Piewszy na myśl przyszedł mi Mauler, a pote patrzę na linka od Voranka i okazuje się że to Emelianenko :D
 
@Brasil



Dobre filmiki :)







Mógłby mi ktoś streścić o co chodzi z tym marszem? Bo widzę, że to teraz główny temat na cohones.
 
@kumpel1908



dzięki za wrzutę. takie wypowiedzi powinno się pokazywać w publicznej TV, a nie "Tańce na lodzie" i inne puste barachło...
 
Back
Top