Tanio skóry nie sprzedam

@RIVALDO ten koleś gada jakby był jakiś popierdolony "cosiedziejecosiedziejecosiedziejecosiedzieje" "kimpanjestkimpanjestkimpanjestkimpanjest" "policja z bronią nie tylko gładkolufową ale też z pałkami i policją"
I trochę dziwne, że ta "totalna agresja" jakoś nie sprawiła, że temu dziennikarzynie nikt nie jebnął po głowie, a wskoczył w tłum krwiożerczych policjantów.
 
Eh, jak widać nie każdy potrafi tak zgrabnie manipulować jak tvn



"Jestem teraz w chyba najgorszym miejscu jakie można sobie tu wyobrazić" :D
 
Strasznie mi wstyd za to bydło. Gdyby do mnie podszedł ten pajac z pyty też bym nie chciał z nim rozmawiać. Żart i ironia, ale tylko do pewnego poziomu. Miłośnicy wszelkiego rozp***olu mienią się patriotami. Rzucanie butelkami z benzyną czy czym tam kolwiek, tak jak dużymi petardami w tłum to czysty idiotyzm. Powinni takiego gościa złapać i profilaktycznie wypałować. Ktoś kto popiera takie "akcje" jest niespełna rozumu.
 
Pytanie, kto jest większym wieśniakiem? Ten który to prześmiewa w ten irytujący sposób? Czy może ci, którzy dają temu prześmiewcy oręż? To bydło z Warszawy, które zajeło się regularnym niszczeniem stolicy, powinno się powyłapywać, a następnie udostępnić publicznie dane i wychłostać.
 
haha.jpg
 
@up
drzewka są zielone, zieloni to lewacy, więc drzewka są lewakami. Proste.

BTW ciężko ogarnąć co tam się działo. wyłapani z tej gupy byli podobno z Wrocławia i okolic - przyjechali do Wawy tylko dla rozpierdolu. Squatersi przygotowywali się do tego już koilka dni. Za dachu rzucali... co to jest zabawa w oblężenie?

Nie mówi się o tym dużo, ale sam uważam, i kilkoro znajomych, że z roku na rok warszawska policja coraz lepiej ogarnia ten bajzel mimo wszystko.
 
Oni tam napierdalali mołotowami? Tak by wynikało z materiału pyty. Patola w chuj, zaraz pewnie okaże się, że tylko "kumaci" wiedzą o co chodzi :-)
 
Tak powinni w nich wjechać, a nie, polska policja to cioty i boją się takich interwencji. Najlepiej oczywiście otwierać etaty i tworzyć parytety dla 50 kilowych kobiet w policji i wysyłać je w teren.







 
na całe szczęście wg WSI24 biedni squattersi łapali lecące kontajle mołotwa i odrzucali. Tym razem brygada Kuźniara pojechała po całości.
 
Pełna zgoda z Tomaszem. Tak trzeba rozprawiać się z chuligaństwem i bandytyzmem. Tylko potem w mediach wybuchłaby wrzawa, że nadużyto władzy i bezpodstawnie zastosowano środki przymusu bezpośredniego. Poza tym, ta rzekoma straż marszu, zapewniona przez organizatora była fikcją i zupełnie nie spełniała swojego zadania. Było ewidentnie widać w relacji na żywo, że w pewnych newralgicznych punktach marszu bez żadnego oporu przepuszczano wymykające się grupki w kominiarkach, a następnie, gdy grupki wracały, ponownie wpuszczano je do pochodu. Ta cała zadyma z bywalcami squatu była zaplanowana. Obydwie grupy były przygotowane, a straż marszu ułatwiała możliwość wymknięcia się, a następnie powrotu.
 
Ja osobiście uważam, że działania policji podczas marszu były bardzo rozsądne i prawidłowe. Nie wzbudzać agresji i paniki oraz nie doprowadzać do zbędnych incydentów, trzy zasady i tłum się jednak z marszem dał radę przecisnąć : )
 
1393641_180153015510970_401501222_n.jpg








jezuuu jaki tłum bandytów oblega tę nieszczęsną tęczę! ops, czyżby jednak nie?







Najzbawniejsze w histori ze squatem jest to, że w bocznej uliczcze na dogodnym balkonie, ktoś był gotów kręcić jak tylko osobnicy w kominiarkach pojawili się w okolicy. Zapewne przypadek.
 
Piszą o tych kamieniach lecących w strażaków... ale z tego co widziałem na filmikach to straż po próbie gaszenia stwierdziła że nie da rady i dała sobie siana.
 
Dostałem na urodziny od Tomka Chmury książki Philipa K. Dicka. Spójrzcie na dedykację :-)



BwbDUYj.jpg
 
:-) Sympatyczne.



Tomek jako dobra wróżka prezentuje też czasem książki komuś innemu? Bo mam w czerwcu urodziny ;)
 
Na filmiku Tomasza się nie pierdolili, "wjeżdżamy pełną kurwą, patologii kres niesiemy" :-) Co do podpalonej tęczy to jednak obstawiam, że ktoś z narodowców podbił tam w pojedynkę. A co do strażaków którzy dali sobie spokój bo nie da rady to chyba se jaja robicie, nie wierzę że straż pożarna by miała problem ze zgaszeniem odcinka metalowego łuku udekorowanego kwiatkami.
 
Back
Top