Tanio skóry nie sprzedam

@D&G Polecam Koszule Vistula lub Bytom S.A. mają zajebiste rozmiary na każdą sylwetkę. W całkiem przystępnej cenie od 150 - 300 zł
 
Da się dorwać tańsze wujo, koło 130



D&G: ja mam metr w pasie, zasięg ja Bąs prawie, w klacie i w barkach nie mało, a jak poszukać - to można znaleźć, choć łatwo nie jest.
 
@Kaczy



Ale gdzie ? Chyba że na przecenach jakiś bo wółczanka ma chyba od 150 zł w zwyż też. Ja kupuję w Bytom i chwalę sobie zwłaszcza że mam kartę rabatową to zawsze na jakieś fanty tam się gromadzą złotówki.
 
Ostatnio W CH Malta wpadłwm do jakiegoś sklepu (nie pamiętam firmy) i fajne koszule były (fakt po 149 złociszy chyba) . Dobrze skrojone i fajnie leżały. Sprzedawczyni z ruskim akcentem tak mnie zachwalała jak przymierzałem ich ciuchy, że kto wie, czy w przymierzalni ten tego by nie zrobiła :-)
 
benny(1).gif
 
Hehe. Zawsze jestem ciekaw skąd takie nagrania biorą się w necie? Przecież gość chyba sam nie wrzucił swoich popisów ze sztangą do sieci. No chyba, że to było live.







Edit:



Ostre ząbki:-)
 
Miałem jedną Vistulę ale z krótkim rękawem ;] Ostatnio kupiłem taliowaną Pako Lorente i wszystko git tylko ciut przy długa...czasem jest jeszcze gorzej jak nie mają w sklepie przymierzaka i nie chcą rozpakować, raz tak kupiłem to rękaw spoko, długość też ale w klacie 70cm szerokości...a nie lubie worków, wolę dopasowane ale nie obcisłe. problem w tym, że Vistula i Bytom chyba nie robią takich koszul do jeasnów na wierzch, chyba tylko eleganckie do garniturów produkuja.
 
Nie wiem, czy było?











---------------------------------------------------------------------



af3beefae9fdf94f01d50b379f01dbaf_original.jpg




-----------------------------------------------------------------------------------



1030103.gif




------------------------------------------------------------------------------------
 
co do koszul to trzeba uważać bo niektóre są spierdolone hehe np mają metkę, że pasują na osobę od 170cm do 185cm. (no kurwa to dopiero mozna sie wpasować) Poza tym niektore mają tez wymiary zjebane. Ja większość koszul mam 40, pare 39. Kupiłem sobie kiedyś 39/38 bałem się, ze sie nie zmieszcze ale bardzo mi się podobała i co ? jak przymierzyłem to w karku ok ale na dlugosc zrobiłą sie sukienka i dopiero jak kupilem chyba 37 to pasowala jak ulał. Nie wiem na jakich ludzi oni je przymierzają ale w ogole ciuchy nie są wymiarowe.



To chyba jest ten przypadek Żorża, że sobie kupił swój normalny rozmiar tylko że na gościa co ma 190



Tak samo jak kiedys spodnie w Zarze chcialem kupi. Wziałem chyba 34 to mi łydka nie chciała wejść, wziąłęm 40 to miałem nogawke tak obcisłą, jakbym kalesony założył a w pasie tyle luzu, że mogłem wyciągniętą rękę włożyć hehe
 
A co ja mam zrobić z koszulami, skoro mam wzrostu 177 cm, a w karku 43 cm? :D Tyle co w łapie haha. :D
 
Back
Top