Tanio skóry nie sprzedam

Raczej go "niezbyt wielu lubi" ;-) Wiele jest knockoutów jak i ciosów po których twarz wygląda "śmiesznie", choć nic w tym śmiesznego dla przyjmującego cios... ;) Co jak co, potrafił oddać honor temu z kim przegrał, więc i jemu szacunek za walkę też się należy, nie wymigiwał się kontuzją, pojawił się, postawił, przegrał. Tak jak szacunek należy się fighterom i niewolno ich obrażać to naśmiewanie się jest podobnej mocy, jak niegorszej dla samego zawodnika niż, gdyby. napisać o kimś tęgim, że jest np. "spasionym grubasem" ;)



Jaja to sobie można robić na tą chwilę z ciosów w tył głowy i NC z tej samej gali, bo tam szacunku do fanów chłopak nie okazał, więc i taka sytuacja jest na miejscu...
 
reRMgBf.gif
 
Używanie telefonu jako dyktafonu na konferencji prasowej to raczej niezbyt mądre (i z całą pewnością niekulturalne) posunięcie...
 
Kurde szkoda mi jest Bispinga, chłopaczyna nie ma szczęscia, wy się tak śmiejecie, a wy ciekawe jakie byście miny robili po takim headshoot'cie :P
 
Oj tam, nie on pierwszy czy ostatni. Będzie jeszcze tysiąc min i milion przeróbek innych zawodników ;)
 
Zapowiedz wywiadu od pakola z Eldoka na wolno:







Temat oczywiscie kręcił się tylko wokół dawnego freestyle'u Leszka.



Albo jest to ukartowane, albo Eldo sam siebie grzebie brakiem dystansu.







Edit:



VoRaNeK, Miesha na focie z sygnaturki przypomina mi z twarzy... Walusia? : DD Nie mam pojęcia czemu.
 
Back
Top