Tanio skóry nie sprzedam

nawet nie ogarnąłem, że to jest rymowanka dopóki nie napisałeś hehe



W sumie nie obchodzi mnie Hołdys ale dziwi mnie z jakiej racji uczestniczy on w tych wszystkich programach publicystycznych i się wypowiada o sprawach społecznych no bo kim on jest ?
 
Koleś jest świetny :D Przypakowałby, zmienił sport i byłby dobry wariat w sportach walki :D







 
Ja nie mówię o przechodzeniu, ja mówię o tym co by było gdyby wybrał alternatywną drogę kariery.
 
up



Zmyliło mnie "zmienił sport"



Już to widzę, "nieumyślnie" włożony palec w oko bądź "przypadkowe" kopnięcie w krocze :-)
 
Mnie się taki styl grania w piłke podoba, chyba zaczne znowu ogądać piłkę nożną, Pepe dalej gra w Realu ??:-) Przynajmniej zawdonicy barcelony mają się od czego wywracać, a nie tak jak zwykle od powietrza.
 
Pepey o był w brazylijskiej wrsji TUF'a, jeśli nawet jej nie wygrał, już nie pamiętam dokładnie, bo tak dziwne roszady były...



A co do walki piłkarskiej, to jak to kiedyś widziałem to mnie przerażiło. Gdzie trzeba się wychować, żeby tak się bić? Myślałem, że podwórka Urugwaju (Diogo) czy Brazylii tym bardziej na to nie pozwalają...Pewnie już kiedyś, gdzieś było, ale to warto zobaczyć jeszcze raz :D



https://www.youtube.com/watch?v=E9Figkmz3Rs
 
Born2kill



Ale "cepingi" :-)



Komentator też dobry, zrobiłby kariere przed mikrofonem :-)



Johnny i jego broda :-)
 
Czyli w internecie wygłaszamy tylko chwalebne opinie? Cóż, przypomnę Wam o tym, przy pierwszej lepszej okazji, czyli pewnie przy ogłaszaniu jakiejkolwiek decyzji KSW. Pozdrawiam.
 
Przepraszam, poniosło mnie.



Miałem to,że gra katastrofalnie, podaje napastnikom drużyny przeciwnej piłki pod nogi, następnie faulując tego zawodnika i osłabiając drużynę w 6 minucie meczu.
 
Wczoraj na TCM oglądałem ponownie "Blow", tak a propos Pablo Escobara... Jak ktoś filmu nie widział, polecam. Może zrozumie czemu Escobar NIE POWINIEN mieć sawuarwiwru ;)



A Andres Escobar, rozstrzelany po powrocie do kraju, po samobójczej bramce w '94 w MŚ w piłce w USA to brat Pablo....Też niezłe cyrki były. Z resztą może ktoś oglądał "Escobarów dwóch" ten wie co i jak. Też polecam, niesamowita historia jak dla mnie, choć niechwalebna.
 
Oglądałem ,,Escobarów dwóch'' i jest tam wyraźnie powiedziane, że Andres nie był w żaden sposób spokrewniony z Pablo. Skąd wziąłeś informację, że byli braćmi?
 
Nie wiem kur...tak odebrałem tą historię, że miało to znaczenie przy zapraszaniu ich na gierkę do więzienia czy tam na jego grajdołek. No, ale oglądałem to w święta, rodzina gadała o czym innym, a i 3letni chrześniak latał:D



Posypuje łeb popiołem, sorry za wprowadzenie w błąd, ale i tak warto obejrzeć :-)
 
Piłkarza zabił Humberto Castro - na zlecenie Pablo Escobara. Widziałem chyba na Planette + dokument o Escobarze. Były wzminaki o piłkarzu i całej tej akcji ale zbieg nazwisk był chyba przypadkowy
 
No po wygraniu eliminacji w Płd.Ameryce, między innymi z Brazylią, Argentyną wylosowac grupę MŚ z Rumunią, Szwajcarią i gospodarzami USA i nie wyjść(gdy nawet trzy drużyny mogły wyjść w tamtych czasach), w dodatku w takim stylu...niestety paru osobom to nie pasowało, samobój z bodajże Rumunią (1:3) przechylił szalę wagi życia Andresa.
 
Polecam film dokumentalu "Kokainowi Kowboje". Zwłasza pierwszą część. Miażdży jajca.







I jak się słucha tych bohaterów tego filmu, to chyba wybrałbym ich życie. Mimo, że ryzykowne.
 
Apropo Escobara to Cocaine Cowboys jest mega, szczęka opada z każdą minutą coraz niżej z wrażenia...dwójka też spoko.



E: Bonus BGC & Pakol(?) - :-)
 
227761_390775304345782_1426518362_n.jpg
 
Back
Top