Tanio skóry nie sprzedam

Mugshoot bandy agresywnych amiszy :-)



mug15.jpeg
 
Australian Footbrawl? Kolejne kiepskie łączenie sportów walki z dyscypliną zespołową, a chyba jeszcze gorsze, co mnie dziwi od tych, które widziałem. Niech jeszcze spróbują MMA w trakcie swobodnego spadania z 3 tysiąców metrów, sędzia poda jednemu spadochron na 2k i kto założy ten wygrywa. Kilka fajnych połączeń można stworzyć, widziałem ostatnio, że gościu motorem po torze bobslejowym jechał albo na łyżwach takim torem, ale łączenie tego typu to tragikomedia...
 
Trochę zwiększyli ilość dodawanych obrazków,ale nie przesadzaj Logan :) Był okres taki,że coraz więcej chłamu było, ale teraz są ciekawe rzeczy i ogółem dobrze mieć taką stronkę ze swoją tematyką na internecie :)
 
king brus na początku był śmieszny a potem zrobiła się gimbusiarnia a w dodatku admin tej strony jest psychofanem Fedora hehe
 
noodles



Popieram, nigdy nie lajkowałem tej strony, czasem było śmiesznie ale teraz przeraża mnie co moi znajomi czasami polubią na niej a potem ląduje na moim wallu hehe
 
Tyle sprzętu, a on tańczy...pomylił sale czy jak ;-)



PS: Magic, magic i aż mi się fantasy matchmaking włączyło, chyba oczywiste zestawienie, choć nierealne na tą chwilę przynajmniej.
 
Widziałem ostatnio Drwala i powiem wam, że jest z niego kawał chłopa. Na filmiku może nie wygląda potężnie, natomiast na żywo sprawia inne wrażenie. Nigdy bym nie powiedział, że walczy w średniej.
 
Jak sobie przypomne walkę z Padillą to obaj wyglądali na jakieś 90+
 
Bardzo realne, bo np (z ostatnich przykladow) Belcher 18 godzin po wazeniu, wazyl juz 208 funtow (94kg).
 
Drwal praktycznie nic nie zbijał w LHW, na pierwszą walkę w UFC wniósł 204 funty.
 
Fota tygodnia...czy tam screen. Ja pier...ogólnie ciężko wierzyć, że tacy ludzie istnieją, którzy faktycznie szczerze myślą tak. Pomijam fakt, że najwyraźniej gość nie ćwiczy, bo jakby ćwiczył to chyba ktoś by go na treningu nauczył...choć tego co ćwiczy ;D



KSW, dajcie go Walusiowi :-/
 
Back
Top