Tanio skóry nie sprzedam

juz sam Michal wypowiedzial sie na fejsbuku w dosyc wysmiewczym tonie. bonus potrenuje jeszcze troche KSW i bedzie gotow, trash talk juz opanowany.
 
Wgl jak trzeba być głupim żeby ze stoku który przechodzi w dolinę spuszczać kogoś w takiej kuli?
 
Wiem, że jestem dwa dni do tyłu ale zacząłem oglądać materiał Pakol TV z Bonusem. Jest gruby (materiał, nie Bonus). Do jakiegoś freak fighta z nim.
 
koksowi go!!! a tak serio to nie dałem rady obejrzeć nawet połowy jednego filmiku z nim
 
Serio? Czyli róbmy z siebie pajaców przed kamerą, a potem róbmy z siebie pajaców na ringu? Jak dla mnie to o tym całym Bonusie nie powinno się w ogóle gadać, ani on śmieszny, ani szokujący.
 
To musi być ustawione :) Jeszcze wejście bez spodni w tym filmie gościa...



Jak można niby stoczyć 14 walk i nie mieć tego udokumentowanego ;) ale Dokładnie, dokładnie jest uzależniające, im częściej to słyszę tym bardziej śmieszy :D



Ja bym go nigdzie nie dawał, bo po co? Na freak fight nie ma nazwiska, a umiejętności raczej też, choć pewnie jakimś cepem mógłby rzucić. Jak się uchował w Poznaniu to albo musiał być clownem, z którego brechtano albo kogoś tam jednak zna, a i może coś zdziałał. Najlepiej jakby się Uszol wypowiedział co o nim myśli :-) A może bardziej dostępnie ktoś zapyta np. Borysa w jakimś wywiadzie czy zna i co sądzi ;-)



Konkurs co oznacza BGC? Będę Grubym Clownem ;)? Biceps Girls Ciężary?:D
 
Co do Bonusa, to już Fred K był śmieszniejszy bo był najwzywczaniej w świecie srogo pierdolnięty w dekiel, albo ktoś mu łopatą pożar w kołysce gasił.
 
Druga część z koleżanką Leną, którą wcześniej wrzucił Kaczka



Opis filmu autora na youtube jest bezcenny:


"Historia wygląda tak, że nie wypadało mi ruchać Leny bo miałem na tej imprezie jeszcze kilka wywiadów do zrobienia więc zapoznałem ją z moim kolegą ponieważ wcześniej nie wiedzieli o swoim istnieniu... Kolega z toalety wyszedł bardzo zadowolony a nasza bohaterka zabawiła tam nieco dłużej gdyż do kabiny zaczęła ustawiać się kolejka co zreszta widać na filmie :)


Pozdrawiam i obiecuje, że możecie się spodziewać więcej wywiadów toaletowych. "
 
To jest zapewne prowokacja, żeby nakręcić oglądalność swojego kanału na yt. Ta dziewczyna to Marlena z Poznania, która jest modelką.
 
Świetne!



brockmir.jpg
 
Odnośnie tego filmiku z Rosji i zjezdzie kula - na wp pojawilo sie takie info :



"Przy okazji tego tragicznego zdarzenia ustanowiono również nieoficjalny rekord w długości zjazdu, który do tej pory wynosił 580 metrów."
 
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wiYWYawiqgk



Amerykański trailer Czterech Pancernych ;]
 
Back
Top