Tanio skóry nie sprzedam

Jakiego hejjtu??? czlowiek napisze swoje zdanie,do ktorego ma pelne prawo a tu go od hejterow wyzywaja.Wogole to jest jakas paranoja z tym "hejtingiem".Wychodzi na to,ze trzeba wszystkich i wszystko lubic bo jak juz napiszesz,ze ktos/cos ci nie pasuje to jestes hejter:-).



@GLF szanujesz holdysa bo ma swoje zdanie ale juz zdania Hubiego( ktory tez ma swoje) to nie szanujesz, zapewne zbyszka poglady sa bliskie Twoim stad ciskasz tu sie jak zraniony tygrys. BTW holdys to mega burak i jak mailbym go na wyciagniecie reki to leb bym skrecil przy samej dupie:-) <peace>
 
:-)Dobra faza znowu na temacie



Hołdysowi nikt jeszcze nie wpierdolił fakt. Myślę, że tylko dlatego go to ominęło bo głównie porusza się w swoim świecie; )



Nigdy żaden artysta nie powinien być autorytetem dla nikogo z prostej przyczyny, oni grają na życzenie.



Co do wpierdolu, jeden taki do Hołdysa podobny spacerował ze swoją filozofią po Krupówkach w Zakopanem. Mam na myśli Gawlińskiego. Zamierzchła historia ale skończyła się kiepskawo dla artysty:-)



pojazdy na Hubiego i wytykanie wieku również kiepskie, jest młody ale rację ma.
 
@GLF szanujesz holdysa bo ma swoje zdanie ale juz zdania Hubiego( ktory tez ma swoje) to nie szanujesz

Odwracasz kota ogonem, mylisz akcję z reakcją.

zapewne zbyszka poglady sa bliskie Twoim stad ciskasz tu sie jak zraniony tygrys.
Mylisz się. Tu nawet nie chodzi o samego Hołdysa tylko internetowe frajerstwo.

W zasadzie to tyle. Gaara ma rację, nieodpowiedni temat.



Co do psów to przypomniała mi się historia rotweilera z Żółtodziobów:
 
Akcja czy reakcja nie ma tutaj najmniejszego znaczenia. Albo się szanuje czyjeś zdanie albo nie. Nie napisałeś, że Hubi użył wg Ciebie nieodpowiedniego słownictwa, czy że np. dlaczego tak pisze, skoro tego nie poparł żadnymi argumentami. Nazwałeś go za to śmieciem. Faktycznie jako reakcja jest to usprawiedliwione całkowicie.:-)
 
jkiaI.jpg
 
Sorki chłopaki za offtop i to, że poszedł kontrolowany troll, ale nie mogłem się powstrzymać ;] Mam nadzieję, że mnie za to nie zbanują. Peace. :-)
 
8 lat psina pozyła sobie. Raczysko sie przypałętało. Poniżej jedno z ostatnich fotek. Potem trzeba było niestety uśpić.



Q13Wx.jpg
 
kurcze, szkoda bo fajna psina :( mam nadzieje ze moj dłużej pożyje i bedzie mnie cieszył swoją obecnością
 
Odnośnie Pakola, to ciężko spodziewać się czegoś więcej po kurewce w takim miejscu. Prowadzący też szczytów intelektualnych nie osiągnął, swoją drogą... :P
 
Ogolnie pośmiać się można, choć pierwsza część wywiadu z najlepszym zawodnikiem MMA była zabawniejsza. Teraz zaczyna to wkraczać na dziwne pole, rozbieranie się, gadanie o fiutach. Mnie to jakoś nie bawi. Nie do końca rozumiem formę, prowadzący to kumpel rapero-zawodnika czy ten się wcale nie orientuje, że jest wyszydzany;-)?



Rozmowa z laską, cóż, że takie pustaki są to mnie bardzo nie dziwi, a jeszcze po alkoholu, gdy większości ludzi się po nim urywa łeb i pić wcale nie powinni ;-)



No, ale z takich się tylko śmiać, bo kijem bym nie ruszył, trzeba się cenić, a nie być taką, samą szmatą.
 
jedno zdanie.





"Nikt nie jest perfekt, więc wypierdalaj Hołdys



już nie wrócisz do muzyki jak do gołdy, jestem podły



swoje odczekałem, wyszczekałeś na mnie w mediach



pomyslałem przyjdzie czas, dziś mam okazję cię zjechać



kopnąć leżącego człeka, to w twoim stylu wyskok



lubisz mieszać ludzi z błotem gdy mają kłopoty pizdo



a więc poczuj jak to jest gdy ludzie chcą twojej krwi



teraz zapłać, choć nie ma miejsca na twe babskie łzy..."


chujowe rymowanki nie są argumentem. Każden kurwa jeden mądry - pocisnąć komuś w necie. Aż się smutno robi. pzdr
 
Back
Top