Tanio skóry nie sprzedam

https://www.youtube.com/watch?v=rJekujwXhBQ



Warto ogladnac by nawet sobie przypomniec ten nokaut :-)
 
Jeszcze ten śmieć Hołdys się miesza. Czemu nikt mu nigdy nie wpierdolił na tyle,żeby nie mógł sprawnie pisać na klawiaturze i kłapać gębą?
 
haha, instruktażówka soccer kicka - a pamiętam jak kiedyś ktoś się pytał jak się ćwiczy takie techniki :-)
 
Jeszcze ten śmieć Hołdys się miesza. Czemu nikt mu nigdy nie wpierdolił na tyle,żeby nie mógł sprawnie pisać na klawiaturze i kłapać gębą?






Czym Ci Hołdys zawinił? Jażeli sprawą ACTA, to może lepiej żebyś nie uzasadniał.
 
Gwiazda dziennikarstwa :) http://stops.salon24.pl/392134,agnieszka-gozdyra-wschodzaca-gwiazda-dziennikarstwa
 
Hubi to ja o Tobie ostatnio mówiłem że nie spodziewałbym się że masz 16 lat? Bo po tym tekście powiem Ci że nawet 12 bym Ci nie dał :/
 
Jeszcze ten śmieć Hołdys się miesza. Czemu nikt mu nigdy nie wpierdolił na tyle,żeby nie mógł sprawnie pisać na klawiaturze i kłapać gębą?
Sam jesteś śmieć.
 
dla jednego jest smieciem, dla drugiego moze byc i autorytetem i co z tego? kolejny raz co poniektorzy pokazuja, ze nie mozna miec swojego zdania
 
Ja nie lubie Hołdysa, kiedyś nagrywał dobrą muzykę teraz jest starcem w internecie, który lansuje się na młodzieniaszka.
 
@Gaara, no widzisz i tu jest problem. Byle gówniarz nazywa człowieka śmieciem tylko dlatego, że ten ma własne zdanie i się z nim nie kryje. Jeszcze chce go cenzurować. Na tej samej zasadzie można nazwać śmieciem tego gówniarza i jeżeli kogoś cenzurować to właśnie takich gówniarzy.
 
GLF ty może poczytaj inwektywy, jakich Hołdys używa w internecie ;] I potem się zastanów jeszcze raz nad tym co napisałeś. Hołdys wielokrotnie udowadniał, że jest chamem i burakiem, nieudolnie lansującym się w internecie w towarzystwie podobnych żałosnych klaunów jak Kuźniar. Może nazwanie go śmieciem jest mocne, ale trafia w sedno i można mieć na jego temat takie zdanie. Cenzurowanie nie ma tu nic do rzeczy.
 
Nie mam opinii co do Hołdysa ale zabawne było jego poparcie dla ACTA kiedy parę lat wcześniej wykryli u niego pirackiego Windowsa
HOHOHOHOŁDYS
314599_497873166901193_862189281_n.jpg
 
Żeby rozładować napięcie: http://www.sadistic.pl/walka-psow-vt165678.htm - pomijając już walki psów (wiadomo, że syf, świata jednak nie naprawimy), to polecam obejrzeć, bo pomimo smutnej atmosfery tego żenującego widowiska, ta walka zakończyła się wręcz nieoczekiwanie ;)
 
@ baju to żaden imidż, przybyłem na ziemię z Zaświatów by podpatrywać zwykłych śmiertelników i szykować rozpiskę na następny Mortal Kombat
 
Czym Ci Hołdys zawinił? Jażeli sprawą ACTA, to może lepiej żebyś nie uzasadniał.






Pewnie tym,że jedyne co potrafi, to kopać leżących. Może śmieć to za mocne slowo (za co przepraszam), ale buc i cham już nie. I największy hipokryta w Polsce chyba ze wszystkich.







"Nikt nie jest perfekt, więc wypierdalaj Hołdys



już nie wrócisz do muzyki jak do gołdy, jestem podły



swoje odczekałem, wyszczekałeś na mnie w mediach



pomyslałem przyjdzie czas, dziś mam okazję cię zjechać



kopnąć leżącego człeka, to w twoim stylu wyskok




lubisz mieszać ludzi z błotem gdy mają kłopoty pizdo




a więc poczuj jak to jest gdy ludzie chcą twojej krwi




teraz zapłać, choć nie ma miejsca na twe babskie łzy..."
 
Też tak myślałem, ale domyśliłem się o co chodzi po komentarzach, nawet nie musiałem oglądać :D
 
Back
Top