Tanio skóry nie sprzedam

Cudowny komentarz na YT przy tych mandarynkach. :D
"jak mama weszła do pokoju to wyłączyłem dzwiękm bo większy przypał słuchać tego gówna niż walić przy tym konia"


A ja właśnie już za przeproszeniem rzygam komentarzami w tym stylu. Ogólnie komentarze na YouTube dzisiaj to 95 % setki miliardów powielane hasełka przerobione pod to by udawać sztuczny sarkazm czy też komizm. Wszystko tylko by znaleźć się na górze, by mieć jak najwięcej łapek. Eh Internetsy!
 
Ja np wogole nie rozumiem tych komentarzy w stylu: "kto sadzi, że ..... łapka w górę! :D xD hehe :P ^^" co to kurwa YouTube za te łapki płaci czy po prostu lubią sie poonanizować patrząc na to, że są na górze w komentarzach... Nie rozumiem tych ludzi czasami.. "Kurwy umysłowe" cytując klasyka :-)
 
Ja pierdole na 3 minuty i 21 sekund przeniosłem się do jakiegoś innego wymiaru, gdzie wszystko ma kształt cycka. Swoją drogą ciekawe ile już tarmosiło wafla przy tym klipie :-)
 
Trochę już ma ale chyba tu nie było, w szczególności polecam Lucka i jego trójkąt ( wiedział jaką technike pokazać ze wszystkich dostępnych )







drugi może nie jest zabawny ale komentarz najlepiej podsumowuje całość :




I can just imagine Cain's daughter getting into an argument in the school yard:



"Oh yeah? Well my daddy's the baddest man on the planet!"





 
Przecież YT to wylęgarnia umysłowej gimbazy. Nigdy nie czytam tamtejszych komentarzy i jestem zdrowszym człowiekiem.
 
Ja pierdole na 3 minuty i 21 sekund przeniosłem się do jakiegoś innego wymiaru, gdzie wszystko ma kształt cycka.




Hahaha, świetnie to ująłeś :P

Swoją drogą ciekawe ile już tarmosiło wafla przy tym klipie


Wole nie wiedziec ;)




Przecież YT to wylęgarnia umysłowej gimbazy. Nigdy nie czytam tamtejszych komentarzy i jestem zdrowszym człowiekiem.


Ja staram się w dół nie schodzić, ale czasem nie mogę się powstrzymać i z reguły żałuję. :)



312483_183652601777187_262181041_n.jpg
 
Jaka rozkmina komentarzy z YT. :D Ja tam nie mam takich problemów. Nigdy praktycznie nie zjeżdżam niżej niż 1-2 scrolle myszką, więc nie wiem co tam wypisują. To było na górze, było głupie i mi się spodobało. :D A już kto to napisał i jakie miał motywacje to mnie obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg.
 
Aneta była zajebista Tomek dostał jej zdjęcia ze strony dla osób pełnoletnich po czym powiedział " ale nie wrzucaj tego na cohones " . Coś musiało w tym być , może juz mieszka z Anetą :D?



A jaka Patrycja? Fajną ma dupe.
 
I've been shit talking with McCardio on Mma.tv, putting Pudz in his place about the 3 fight. And been trying to show the deluded mind that belongs to Tyson Fury the error of his ways. Does any one no how to actually get a fight ?

Colossus na swoim FB
 
Baju, wrestlingiem można się jarać, ale pod kątem rozrywki, nie sportu. Jak lubisz dobrze zagrany i wkminiający w fabułę film tak możesz polubić też takie wydanie w zabarwieniu cyrkowo-kaskadersko-sportowym. To niełatwe robić to tak, żeby pewna część publiki wierzyłą, że coś się stało. Nie raz był ten temat poruszany. Tyle, że oglądając z przypadku tak to wygląda, oglądając to latami dostrzegasz więcej stron tego biznesu ;-)



Mnie np najbardziej jarały od dzieciaka rzuty, wiadomo, lubiłem jak skakali na siebie, ale to rzutów uczyłem się potem na kumplach i pewnych kończeń, które miały być skuteczne na żywo, a nie kolega miał udawać, że go boli ;-)



Puczi , poważnie? Kiedyś widziałem z nią "normalny" film....chyba była tam dziwką na telefon, tak dla odmiany ;-)
 
Mnie wrestling nawet pod kątem rozrywki nie jara, a nawet bym powiedział, że jak go widzę to dosłownie się denerwuję. Nie wiem czy ci amerykańce myślą, że oni naprawdę się biją, czy po prostu są tacy głupi, że tym się jarają?
 
Galę WWE zrobiło nawet w Polsce, z tego co wiem udaną ;-) Ktoś to samo mógłby napisać o MMA i Twoim zainteresowaniu tym...Rzecz gustu, charakteru, poczucia humoru i rozrywki. To jest raczej serial niż walka...jak ktoś ma to nastawienie, że w każdej akcji doszukuje się bólu i ukazania, że go tam nie ma...to nie jest to dla niego do oglądania i ja to rozumiem doskonale. Dla tych, którzy interesują się uczestnikami, zżyją się z nimi jest to interesujące jak biegną losy ich bohaterów. Ja np. wskazałem co ja lubiłem w tym przede wszystkim oglądając za dzieciaka głównie, choć i do niedawna w miarę oglądałem sobie w wolnym czasie gale. Wrestling sięstrasznie zmienił od czasu, gdy MMA zyskało moc. Zupełnie inaczej to wygląda i ma być zbliżone do prawdziwej walki...co sam nie wiem czy jest zmierzaniem w dobrym kierunku, bo prawdziwą walką to nie jest i średnmio wyglądają uderzenia czy poddania, gdy nie są "prawdziwe". Lepsze były czasy akcji kończących, gdy w realnym życiu takich akcji się zwykle nie wykonywało, nie widziało i ciężko było ludziom rozumieć konsekwencje się z tym wiążące.



Jeden lubi horrory, inny komedie. Filmy o walce też są udawane, w zasadzie zwykle wiadomo np. że Van Damme wygra wszystko czy inny Chuck...albo klasyka i wszelkie azjatyckie filmy. Wszystko sztuczne, ale jednak byli i tego fani. Trzeba więc zrozumieć, że dodając takie show i grając je na żywo przy kilkunastu czy kilkudziesięciu tysiącach widzów....musi to być wielkim biznesem.
 
Dokładnie, to nie sport zdecydowanie. Show aktorskie, z elementami kaskaderskimi zabarwione na sportowo. Poza tym tu zdjęcie jakiejś laski i już wszystkim micha się szczerzy...a pomyśl jak tam wyjdą 32 klientki, wysportowane w bikini i toczą battle royal, nierzadko zdzierając z siebie ciuchy ;-)



Oczywiście wielu sportowców prawdziwych tam było...a i ci co aktorzą zwykle pewnego rodzaju wartość sportową muszą mieć, zwłaszcza w obecnych czasach, gdzie trzeba się postarać, żeby zyskać wśród wielu innych wrestlerów ;)
 
Ja czasami sobie zapuszczę TNA na Orange, ale nie jara mnie to wcale. Jednak mam kilku znajomych, którzy lubią i oglądają WWE. W wakacje nawet przychodzili na boisko i opowiadali mi o trickach i rzutach w taki sposób jakby były prawdziwe. Jedynym wspólnym mianownikiem jaki utrzymywał nas przy dyskusji, był nie kto inny jak sam Brock Lesnar. A nazwy wrestling, czy po polsku jak to się mówi "profesjonalne zapasy" są obrazą dla zapasów, które są prawdziwym sportem.
 
@dssport



zawsze mnie zastanawiało jakim cudem takie filmiki trafiaja do internetu? kto to wrzuca?
 
Back
Top