Tanio skóry nie sprzedam

Za niedlugo prawdziwy mezczyzna przejdzie do lamusa, a po swiecie beda chodzic takei cioty jak hipsterzy, geje, pedały, transseksualisci i ciul wie co jeszcze - kobietą takie pizdy sie podobają, nawet nie wiem dlaczego. Coraz bardziej upodabniają sie do kobiet....
 
hitler.jpg
 
Ja przyznam, że na mieście jest bardzo wiele ładnych i dobrze ubranych dziewczyn więc akurat jest pozytywnie. Trafiają się przypały jak wszędzie.
 
@Pervert <- koleś w potterowych oprawkach, z torebką, dekoltem i w tęczowych rurkach nie jest w stanie podkopac Mojej męskości, a agresji nie mam do tych gości tylko do tego jak poprzez ich ubiór zaczynają się zbliżać do granicy między mężczyzną, a kobietą.


i dobrze, więcej pedalstwa w nich = więcej dupeczek dla nas :)



btw. może i moje nowe spodnie są pedalskie, może i w biurze mi kumple cisną, ale znajome dupki podchodzą i same zaczynają się kleić, mówiąc "och jak Ty zajebiście wyglądasz" :) coś za coś jak powiadają, coś za coś.
 
Hipsterzy to nic. Chcą wyglądać jak kloszardzi ? Ich sprawa. Ale jak mijam na ulicy gościa emo z pomalowanymi oczami to sobie myślę, że że w tym przypadku matka natura musiała konkretnie melanżować O.o
 
@Tykersky



Właśnie to jest najgorsze.. I tego nie rozumiem.







My Pervert nie mamy żadnych kompleksów. Po prostu są pewne normy, które ci ludzie przekraczają. Bo tak jak oni normalny, zdrowy mężczyzna nie powinien wyglądać. Obawiam się, że w przyszłości taki styl będzie normą w Polsce. Mam nadzieję, że się mylę..



@DaG



oooo przeciwko takim hipsterkom nie mam absolutnie nic! :D
 
jeb 3 strony o tym kto gdzie jakiego pedala widzial i jak ten albo tamten sie ubiera.....Ehhh Ci prawdziwi mezczyzni z forum MMA...miod....

kobietą takie pizdy sie podobają, nawet nie wiem dlaczego. Coraz bardziej upodabniają sie do kobiet....


sugeruje myc sie dziennie i wyprac od czasu do czasu MANTO koszulke
 
Laski w większości są normalne ubrane, ale chłop idzie w afro, rurkach, okularach na całą twarz, branzoletkami i damskim rowerem przez miasto ... z kolegą co wygląda jak bieber i ogólnie wyglądają sztucznie jak na pokazie. autentycznie.



Mam kompleksy bo im zazdroszczę hahaha.
 
Tylko,że Ci hipsterzy poza swoim zjebanym wyglądem,zachowuja się ja posrani. Byłem ostatnio na koncercie i przede mną stała grupka takich hipsterów, ni to oni tańczyli, ni to padaczka była, chuj wie co , wierzgali nogami jak kret w miejscu, jakby kopali w niewidzialny krawężnik i ogółem ich zachowanie było debilne, tragiczne i wkurwiające. Co jest dziwne,że w mieście dresiarstwa i psycholi, takie coś ma miejsce :D
 
Właśnie mnie to zastanawia jak oni/one mogą cały czas z tak gładką twarzą chodzić,przecież to jedna dresiara z kumpelą złapie i już przypał pewnie.
 
teraz się do ich tańca zjebcie, uważając pogo za całkowicie normalne. Kurwa mać, to jest skóra czy hyde park? Wypier*alać z takimi tematami tam!







260495_423304071040566_293393053_n.jpg
 
@spa <- a powiedz gdzie jak nie tu takich szukać? :-)



To teraz sobie wyobraźcie Slodziaka po tej swojej transforMMAcji jak popier*ala tak ubrany...albo Bazelaka:-)



A może Ja po prostu nie mogę się tak ubrać ze względu na parametry fizyczne i zazdroszczę...:-)



Tanio skóry nie sprzedam!
 
Nie do tańca, tylko do jakiegoś kurwotoku przede mną, a to różnica. Dla mnie jak ktoś jest w porządku może nawet nosić obroże z kutasów na szyi, byle się nie zachowywał jak chory psychicznie.
 
@spa



aleś ty dowciapny, wydaje mi sie ze higienia to podstawa, nie musze chodzić w rurkach które mi gniotą jaja by utrzymywać higiene i zmieniać ciuchy. Po prostu nie podoba mi sie, bo za tym trendem idzie też zachowanie ludzkie, juz na prawde olał bym tych ludzi ale jakby normalnie sie zachowywali, ALE NIE - zachowują sie jak takie pizdolinki, coś pomiędzy gejem-pedałem, a kobietą, mało w tym mężczyzny, a za dużo cioty.
 
Mnie również troszkę irytują hipsterzy. Ja mam takie pytanie do forumowych hipsterów. Czy od początku był to wasz pomysł na siebie? Bo ja jakoś 10 lat temu nie widziałem żadnego mężczyzny co by nosił spodnie rurki miał czuprynę itd itp. HUBI mówi dobrze. Ubierajcie się jak chcecie tylko nie zachowujcie się tak sztucznie! Przecież jedzie tym na kilometr że wy się sławicie tym że oh jestem hipsterem jaki jestem to zajebisty i złego słowa nie można powiedzieć...
 
Jakby się umyła to bym brał.(tą pierwszą)



@Fiorth



Nie jestem hipsterem ale rurki (nie takie jak leginsy) zacząłem nosić bo potrzebowałem spodni na rower co by nie przeszkadzały.
 
eliano55 wes wypad z tą wszą ! to ta z blog 28 czy 27, kiedys moja kuzynka tej jej gownianej muzyki słuchala - odejsc zmoro nieczyta bo cie kropidłem zasztyletuje ! :D
 
I jeszcze cytuje jak jeden kolo podsumował hipsterów:



Właśnie to jest w nich najśmieszniejsze, że niby mają własny, oryginalny styl, ale jest on bardziej ścisły i mniej wybaczający niż regulamin noszenia munduru SS. Stali się ofiarą własnej ucieczki od mainstreamu. Unikając go niby za wszelką cenę żyją pod jego dyktando niczym banda robotów zaprogramowanych na opak. Poza tym ich pretensje do wyższości nie są poparte absolutnie niczym, bo dla większości sztuka kończy się na Banksym i Edith Piaf.



Chcą być cool, ale u podłoża bycia cool jest składowanie opinii innych ludzi o sobie głęboko w jelicie cienkim, a oni przywiązują do niej wagę graniczącą z histerią.



Dlatego właśnie są żałosną bandą smutnych, nadętych sku.rwysynów.




PS: w Polsce nie ma prawdziwych hipsterów. 90% kupiło Wayfarery, bo modne, a 10% wie, że grają, ale nie wie w którym kościele.
 
Back
Top