Tanio skóry nie sprzedam

ma ktos linka do pierwszego wywiadu tych gamoni ?:D







wcześniej zasłyneli takimi stwierdzeniami np.'rap pochodzi z afryki a hip hop z polski'' :D



a tu Cung Le w "Man with the iron fists"



558318_464069736958660_1622221658_n.jpg
 
@Gaara <- mam zlasowany mózg, wytrzymałem do Sady Kielce ale już po DZIAŁYNIU chciałem skoczyć z balkonu...nie mam słów by to opisać.
 
yy nie rozumiem Popka, zresztą mało kto go rozumie kierując sie nawet jego "dogmatami", ale dlaczego Król Albani ? byl tam te tak gada ? czy tylko na necie poogladal zdjecia i lansuje sie :D
 
Że niby Bałkany? I Popek lubi jarać trawę czyli baka? Bakanie - Bałkany ? Myslę, że tego szyfru nierozwiązali by polscy kryptolodzy co poradzili sobie z enigmą.
 
Ludzie to musi byc zwykła prowokacja nie lepsza ods tego co prezentuje njam kaczka i jego urojeni przyjaciele.



nie wiem jaki to ma sens ale wydaje mi sie że po prodtu nudzi mu sie na emigraji jak kaczce nja wakacjach.
 
Dlaczego Popek jest "królem Albanii"? Po pobierznym googlowaniu nie znalazłem odpowiedzi, a zaciekawiła mnie geneza Popka samozwańca.
 
Z ciekawosci obejrzalem caly film co wkleil Mr_Crowley (glownie ze wzgledu na obsade). Bob popisal sie jeszcze w jednej scenie ale tutaj to przekroczyl juz chyba wszystkie granice o.O




(ogladac w okolicach od 1 do 5 minuty)
 
Wilku%252Bmu5.jpg




mlody bezzebny wilku
lol.gif






zainwestowałby te 20 zł na te plastikowe zęby wampira w spożywczym, miałby dodatkowo gumę którą przykleiłby je do dziąseł i starczyłoby mu jeszcze na zapalniczkę z gazem a nie taką pustą jak na zdjęciu. Tylko, że na następnym by musiał miedziaki podpalac, żeby pokazać dobrobyt :-)
 
https://www.youtube.com/watch?v=2dfX8s4Tzb0



Lepiej udaje niz pilkarze :-) (przewincie na koniec, sa powtorki odrazu)
 
Oj tam Popek, polecam Wam jeden z moich ulubionych bandów :D



https://www.youtube.com/watch?v=2JamTUNe2p8



koło 16 min.



ot forma piercingu
 
"Młody bezzębny wilku"







A teraz wstawił już kly sobie? Jak dla mnie nadal sepleni :-)



Jak słysze wilku, zawsze kojarzy mi się te taksty, gdzie z Bilonem jarał:
 


Dziecko bez rąk woła do mamy:
- mamo daj mi ciasteczko
- proszę synku

Co robili Niemcy w wolnych chwilach?
- jeździli na grzybobranie

:D
 
Co do tych hipsterów to Ja w pewnych kwestiach się z Nim zgadzam tylko to co on kurwił przez kilka minut zawarłbym w 3 zdaniach, ostatecznie w 2 słowach :-)
 
Back
Top