Tanio skóry nie sprzedam

images
 
295282_426310527410706_487479718_n.jpg




janek z panem wolnym i jego synem moim imiennikiem, z ktorym startowalem w zawodach na 60 i 100m w podstawowce i gimnazjum. zawsze byl drugi zaraz za mna, ale jak sie ma znanego tatusia to sie pozniej buja z jankami :)
 
Dziś na Polsat Play był program o sztukach walki i ich przełożeniu na naukę, ogólnie to był raczej program o samoobronie i mocy umysłu w sytuacjach zagrożenia życia ALE Ja nie o tym, w pewnym momencie do testów wzięli UWAGA UWAGA mistrza MMA który służył jako napastnik, owy mistrz nazywał się Sam Shadow, znacie tego "mistrza"?
 
Tez sie usmialem z tego mistrza. Ten program leci codzienie przed Bundami wiec czasami ogladam. Zdarzaja sie i ciekawe rzeczy, ale jak kazali atakowac temu mistrzowi na specjaliste od krav magi z zawiazanymi oczami to juz calkowicie ise usmialem.
 
Konkluzja z programu była słuszna ale niektóre akcje były niesamowite...juz widzę jak 40latka zakłada schabowi trójkąt nogami albo instruktor Krav Magi obezwładnia "mistrza" MMA z zakrytymi oczami...
 
Jest beef z Kalim i Boskim, lataja po youtubie nagrywki, ale daleko im do Peja vs Tede czy Peja vs Parias



@tumano i osoby o podobnej wrażliwości: to nie dla was.
 
Cośtam, że zarzuty do Kalego: nietraktuje się w te sposób starych kumpli, że niedogadali się finansowo, cośtam cośtam, nie przysłuchiwałem się zbytnio, bo nigdy nie śledziłem specjalnie ich twórcziości, a tym bardziej prywatnego życia. Musze jednak pochwalić projekt "Drużyna mistrzów".
 
Back
Top