Tanio skóry nie sprzedam

popek_782345245.jpg
 
Jeżeli ten pan mówi cokolwiek o ambitnej muzyce to ja się czuje urażony w chuj. I nie, nie mam na sobie metalowych rurek ściskających moje wielkie jaja, koszuli w krate i kamery.
 
Nie wolno mi więcej mówić źle o byłym mistrzu Jonie Jonesie, ponieważ doszliśmy do wspólnego porozumienia. Przestanę niszczyć go słownie a on w zamian oddał mi swój pas. Chciałbym odczytać oświadczenie przygotowane przez byłego mistrza.


Do Pana Sonnena,


W życiu każdego mężczyzny w końcu trzeba podjąć decyzję. Uciekać lub walczyć. Powiedziałem, że jako mistrz nie będę unikał nikogo. Ale ty nie jesteś zwykłym człowiekiem. Wszystko co powiedziałeś było prawdą, podejmując próbę sięgnięcia po walkę o tytuł ze mną. Moim ostatnim aktem tchórzostwa jest oddanie ci tego co i tak odebrałbyś mi po ośmiu dniach, licząc od dzisiaj. Tytuł mistrza wagi półciężkiej UFC. Teraz muszę spróbować skupić się ponownie w swoim życiu. Powodzenia mistrzu.


Podpisano,
Jon Bones Jones



P.S. Właśnie zamówiłem twój bestseller: • Głos rozsądku • (A voice of Reason) na Amazonie. Greg Jackson powiedział mi, że pomoże mi przejść przez ten trudny czas.


Dziękuję.
 
Siemano gamonie!!!:-) Od razu male sprostowanie bo gdzies tu ktos pisal,ze Kaczka to Bronson,otoz ni chuja.Bronsonem to tu ja bylem,jestem i bede. :) Nie wiem gdzie to wrzucic wiec wrzucam tutaj od 15:13(dla niecierpliwych)
 
Back
Top