Tanio skóry nie sprzedam

:-)



Ostatecznie można to zawrzeć w jednym słowie, które na końcu filmiku Popa jest. "Jebać!" :-) haha
 
No Ja nie mogę znieść tych ludzi ale w/g Mnie wynika to z tego, że subkultury się zacierają i powstała taka samoistna w drodze ewolucji jakiejś albo subkultury jak dresy, skejci, metale, skini istnieją tylko do pewnego wieku, a od pewnego wieku nie wypada chodzić w dresach po centrum handlowym ani w spodniach z krokiem między kolanami, nie wiem naprawdę skąd się oni wzięli ale najgorzej, że ich wygląd jest głównie produktem ubocznym ich stylu życia bo kiedyś ktoś był np. skejtem bo było tak fajnie albo koledzy też byli i była to forma która pozwalała na akceptację grupy natomiast zjawisko "hipster" nie jest modą bo nie wierzę, że facet ubierze się jak ciota bo tak jest modnie...albo żeby go grupa akceptowała.
 
Debil debilem, ale zastanawia mnie dlaczego został samozwańczym królem Albanii ?
 
Nie chodzi raczej o Albanię jako o kraj, tam ktoś wyjaśniał, że to gra słów czy coś ALE jeśli już by chodziło o Albanię to naprawdę nie ma się czym szczycić...byłem w Czarnogórze, jechałem przez Albanię i naprawdę byćie jej królem to raczej -10 do "szacunu" niż +10 do zajebistości :-)
 
Tak w ogole to po czym poznac tego hipstera? Jesli chodzi o typa to: okulary kujonki, spodnie rurki(najlepiej zielone, czerwone), koszulka z ''dekoltem'', jakis kapelusik, wlosy na dawnego Biebera? Jak moje podejrzenia sa sluszne, to w moim malym miescie hipsterowa moda juz dociera :D Jesli chodzi o panienki, to nie wiem jaki jest wyglad na hipsterke.



Tak czy inaczej jestem na ''NIE'' :D
 
Hipsterscy_hipsterzy.jpg




No sory ale jak widzę takich to mnie krew kurwa zalewa (dziewczyny jeszcze ujdą)...



@M.Noonan



Tego pewnie sam Popek nie wie :-)
 
@Shoocker <- właśnie tak to mniej więcej wygląda, po kwejku krąży od paru dni taki mem z hipsterem w tle.



Laski pod warunkiem, że nie mają tych !@#$%^&* okularów udających drogie Ray Bany gdzie najczęściej nie ma mocy, są to zwykłe zerówki z plasikowymi ramkami grubości małego palca to wyglądają znośnie bo ciasne dżinsy nawet niebieskie na fajnej lasce wyglądają zawsze dobrze ale problem w tym, że najczęściej brzydkie laski stają się hipsterkami...



...ważnym elementem jest też blogosławione przez tą subkulturę logo JABŁKA, klasyczny zestaw zawiera iPhone'a, iPoda, iPada, MacBooka. Do tego rower holenderka który kosztuje 2, 3, 5 kafli, a nie ma nawet przerzutek ALE ma koszyk na zajebanego śierściucha i skórzane siodełko oraz rączki na wygiętej niczym jebany łuk najebanego legolasa kierownicy.



Poza tym: apaszki w lato, kraciaste ubrania, męskie torebki i inne pedalskie kurestwa.



PRZEPRASZAM ADMINISTRACJĘ ZA ZAWARTE WULGARYZMY KTóRE ZAWSZE GWIAZDKUJE ALE NERWY MNIE PONIOSŁY
 
To jest temat rzeka, jak widze nie których ludzie na ulicy to się wgapiam w chodnik bo szkoda na nich spoglądać...



Wole się nie wypowiadać na ten temat bo większość dzieci tak ubranych idzie za modą, która aktualnie panuje i chcą być fajni i cool.



Z czasem to przechodzi bo nie widziałem jeszcze dorosłych osób chodzących z czapką i kapturem po kościele.
 
@ Doozy



Jesteś z Warszawy? Ja właśnie najwięcej takich widziałem podczas mojej ostatniej wizyty w Warszawie jak trafiliśmy na Plac Zbawiciela.



Naprawdę zatrzęsienie ich tam było. Oni chyba mają też taką modę, że im chudszy tym lepiej. Przynajmniej tak to wyglądało z boku :)
 
TAK NA MARGINESIE.

Znajomy pedał (gej, ale sam sie smieje ze jest pedałem), jest prze pedałem. Smieje się niemiłosiernie na widok owych bejów vel hipsterów.
Ogólnie to nikt normalny, nawet homo, ich nie trawi.

Co do okularków:
Jestem w arkadi z koleżanką (która ma takie okulary z tym że ona ma -3) i są jakieś 2 dziwne młodociane dziewczynki o niesperecyzowanej orientacji seksualnej (życiowej pewnie tym bardziej...). Jedna ma okulary, bez szkieł, w oczojebnym kolorze. No to ja podchodzę, zdejmuje jej te okulary, mówię że ma brudne. Po czym chucham na nie i "wycieram" moją koszulką i daje jej do ręki. Reakcja "yyyy" była jedną jaką otrzymałem.
True story.
 
U mnie w miescie "hipsterow" nie wielu,jednak zdarzaja sie,znam nawet kilku:),nawet tacy do pogadania,dupeczki bardzo w porzadku:).Nie wszyscy ubieraja sie"az"tak jak na zdjeciu u freakza.Najbardziej wkurwia mnie u nich to,ze oceniaja ludzi po wygladzie(ubior) i traktuja z gory,nie wiem czy wszyscy tak maja ale ta grupka owszem.Ja np czesto chodze w dresach.Nie jestem drsem,chodze bo mi ,wygodnie:) i nie obchodzi mnie w sumie co sobie mysla inni,no i wlasnie przez te dresy u owych hipsterow przylgnela mi latka"dresa" jakiegos takiego wiecie mecze,zadymy,napierdalanie itp itd hard core nie disco,przyglupa jakiegos,(bo dla nich jak ktos sie bawi w takie cos to musi byc cwierc inteligentem) ogolnie,gdyby nie fakt,ze to znajomi mojej kuzynki to bym wogole ich,pewnie nie poznal:).Dopiero po jakims czasie przestali srac w gacie bo jestem w dresach:) i zaczeli normalnie sie zachowywac.Myslalem,ze cos nauczyla ich ta sytuacja,ze kurwa nie ocenia sie ksiazki po okladce ale ni chuja dalej sraja w kalesony jak widza kogos "na sportowo":).Nie chce tu wrzucac wszystkich do jednego wora ale wydaje mi sie,ze "oni"tak maja.W glowkach im sie jebie od tej"zajebistosci".Zauwazylem duzy wysyp tego pedalstwa w sezonie(jestem z Gdyni), na Heinekenie to ich bylo multum,zawsze jest.Na moje to niech sobie sa:) jestem tolerancyjny,jak ktos chce wygladac jak jakas ciota i dobrze mu z tym to jego sprawa.Mysle,ze Warszafka jest ich mekka jesli chodzi o Polske.Howgh!
 
oj chłopcy, płaczecie tak bo im zazdrościcie czegoś? rozumiem drzeć z nich łacha, ale agresja? srsly? macie jakieś kompleksy? mała fajka? co was kurwa obchodzi co oni zakładają na siebie? przecież nie każą wam w tym chodzić.



wyluzujcie poślady i popatrzcie dla odmiany na kaczkę przyłapanego na gorącym uczynku.



http://www.sadistic.pl/wstydliwy-chlopak-vt134984.htm







btw sam ma hipsterskie błękitne spodnie i jak komuś to nie pasuje, może mi opier*olić kapelucha. rzekłem
 
hahahahhah Hang riposta roku :D



a tak poza tym zgadzam sie z Pervertem, wkurwia mnie jak ktoś mówi innym jak mają się ubierać. Sam tak się nie ubieram, kolorowo - oczojebnych spodni nigdy bym nie założył ale jak ktoś lubi to niech sobie nosi. Czy kozakiem jest się dopiero wtedy jak ma się łysy łeb, dresy i adidaski ? Mysle, ze to tylko pozory. Tak samo ludzie myślą, że jak ktoś ma tatuaż to jest idiotą. A gdyby go nie miał to by nagle był mądrzejrzy ? chyba nie.
 
Hipsterzy przynajmniej nie są groźni, a pseudogangsterzy z firmy w pięciu już tak. Wolę więc świat z hipsterami.
 
Perv jak zwykle znisczył mi umysł....

edit:
proszę, nie pokazujcie tego filmiku z marną techniką i dużą ilością przekleństw. obraża to moją inteligencje.
 
Nie ocenia się ludzi po wyglądzie to fakt, ale ich zachowanie przeważnie sięgnęło dna już dawno. Nie wszystkich bo nie którzy się tylko upodabniają do innych nie mając własnego zdania.



Pseudogangsterzy to inna historia ;]
 
@dssport <- tzn. to są takie jakby bardziej torby niż torebki ale nosi się je na tej samej zasadzie choć widzę co raz mniejsze rozmiary.



@kozim <- tak, z Warszawy i do Nas trafiło to najwcześniej i pewnie najpóźniej odejdzie jeśli w ogóle.



@eliano <- zabiłeś Mnie tym tekstem i historią, też muszę tak zrobić kiedyś tylko nie wiem czy Mi się te ich BayRany nie połamią w ręku...



@Bronson <- widzisz bo Ja nie mam nic do tych ludzi, ich osobowości ktorej nie znam, ich charakteru tylko ich wygląd Mnie wpienia tzn "ich" czyli płci męskiej bo laski to tak jak pisałem, wyglądają często dobrze poza tymi oprawkami ale typ jak się tak ubierze to odpadam. Ja żeby było ciekawiej mam na codzień ksywkę "Dres" ale to wynika z tego, że Mój ogólniak był połączony z zawodówką i technikum elektrycznym/elektronicznym i byłem jednym z 3-4 typów który chodził na sportowo bo mu było wygodnie natomiast sam poznałem i poznaję sporo hipsterów, normalni ludzie ale modowo Mi nie pasują, druga sprawa to to, że w sklepach 70-80% asortymentu jest hipsterskiego więc jest pewnie sporo takich którzy przypadkiem są za nich postrzegani...



@Pervert <- koleś w potterowych oprawkach, z torebką, dekoltem i w tęczowych rurkach nie jest w stanie podkopac Mojej męskości, a agresji nie mam do tych gości tylko do tego jak poprzez ich ubiór zaczynają się zbliżać do granicy między mężczyzną, a kobietą.
 
Hahah filmik perverta rozjebał.



Nie rozumiem przyjebywania się do hipsterów płci męskiej (?) niech sobie noszą co chcą, nie wrzucają na innych poza swoim kręgiem bo są cipkami i jest spokój.



Gorsze są laski hipsterki-najwieksze pasztety w mieście-wsi,zerówy na ryju,otyłe i oczywiście wpierdalają się we wszystko a zwłaszcza kto co ubiera: założyłem raz rurki czarne to tej szmacie już żal grube dupsko ściska,że sama się w takie coś nie wpierdoli, i za plecami nawala żem pedał.Manifestuje też na fejsie swoje zamiłowanie do muzyki undergroundowej- wkleja obrazki z kwejka typu miłośnicy rocka, metalu (zajebiście niekomercyjna muza) i innej muzyki niekomercyjnej łaczmy się.Jest fanką dżoniego depa i innych aktorów harego potera.Takie 3 szmaty w moich okolicach mieszkają.



Szkoda że hipsterki nie są takie jak ze zdjęcia mrfreakza,przynajmniej poruchać by było co.
 
Laski wyglądają przeważnie nie najgorzej, co innego z ich zachowaniem/dojrzałością po prostu porażka - nie mam na myśli każdą dziewczynę tylko część, którą widziałem.
 
Swoją drogą ciekawe dlaczego w polsce nie przyjęło sie określenie "dickheads" - "chujogłowi"?



@eiliano



Dobra akcja.
 
Back
Top