Tanio skóry nie sprzedam

487774_257607704350355_1793123229_n.jpg
 
Fotka z Lesnarem smiechowa :D


Z kolei nie sadze, by ten temat, ktory jak zdazywlem sie zorientowac, ma raczej humorystyczny charakter, byl odpowiednim miejscem, na material, jaki zaprezentowal Ironical man, a tym bardzie Chisiora. Bez urazy Panowie, to chyba nie jest wlasciwe miejsce na to. :-/
 
Nie wrazliwy, tylko jesli (a z pewnoscia) forum przegladaja takze dzieci, oraz osoby ktore niespecjalnie chcialbyby w tym rozrywkowym temacie spotkac Hindusa, ktoremu nagly zastrzyk adrenaliny i szok pourazowy umozliwia swobodna i luzna konwersacje ze zgromadzonym tlumem, w oczekiwaniu na to co nieuniknione. Bardzo to slabe i nie na miejscu przede wszystkim.
 
@tomano



Dzieci jak sobie chca pooglądać "straszne" rzeczy wchodzą na harda sadistic. Nie takie rzeczy to forum widziało.
 
tomano miał chyba na myśli, by wrzucać takie filmiki do hyde parku, jak to wcześniej bywało
 
Nie wrazliwy, tylko jesli (a z pewnoscia) forum przegladaja takze dzieci,


To nie powinny tu w takim razie wchodzić, gdyż nawet przed galą UFC jest ostrzeżenie, że to tylko dla dorosłych widzów.
 
Ale tomano ma rację, wrzucajcie sobie takie rzeczy do Hyde parku, nie mam przyjemności w oglądaniu wylatujących flaków.
 
Puczi



Ale Chisora nie wrzucił flaków, tylko normalne kontuzje po walce MMA, czyli miejsce jak najbardziej odpowiednie na to. Natomiast Ironical Man, dał link z jasnym opisem co można tam znaleźć, więc każdy wchodził tam na własne ryzyko, nie zmuszany przez nikogo. :)
 
@Frostbite: chisiora niech Ci sam powie co wrzucil. Zreszta na szczescie ktos z moderatorow usunal link.
Dziekuje
 
polecam portalik świnia.pl gdzie możesz umieścić zdjęcie osoby której nie lubisz i jej poubliżać :D



http://www.swinia.pl/index.php?a=show&id=11115#slide
 
wrzucil link, w ktorym bylo napisane co to jest, kazal kto wchodzic? to jest skora, tu sie wrzuca wszystko, hyde park jest do dyskusji



o kurwa nudles rozjebales mi mozg
 
Cześć nazywam Się Kuba i lubie wkładać palce do Pupy lecz czasem i się już nie chce samemu i szukam osoby chętnej co by to robiła za mnie lub ja mógł bym to robić komuś chętnych zapraszam na dzielnice Czerwonych landrynek w Rzeszowie na ul.Jagielońskiej. Lubie: 1-wsadzać palce w pupę panom sierżantom z komisariatu


ja jebie, co portal :-) Koleś ładną dojebkę dostał :D aczkolwiek,więce nie mam zamiaru tam wchodzić, nie bawią mnie takie akcje
 
Chisora wrzucił coś o Emo i to nie było fajne ani śmieszne tylko chore tak jak pedofilia. Koniec pieśni.



A tu stare zdjęcie z portalu który został wyparty przez Iplę:



lokkr.jpg
 
@DAG ja nie wrzucałem nic o emo, tylko co innego i w innym kierunku, o emo to wrzucał ktoś inny bo sam w ten link wbiłem. Więc następnym razem jak nie będziesz miał 100% pewności co kto wrzucał to się nie wypowadaj, prosze.
 
Back
Top