Tanio skóry nie sprzedam

Ha! Pięknie ludzi w ch@#$ zrobili, pięknie. Mistrzostwo. Ciekawe co teraz sobie myślą te barany z napisów końcowych.:-)
 
Niestety jajcarz ale sadze że wiekszość z tych osob ma na to wy...... po filmikach widać że to ludzie którzy potrafia tylko kogoś oceniać i niemaja nic innego do rpzekazania oprócz wyzwisk. Poprostu brak słów.



Btw. Rojo przeprosił ale też w dziwny sposób:











Dodatkow ten projekt ukazuje jak łatwo rozprzestrzenia sie nienawiść. Połowa z tych ludzi drążyła ten temat bo chcieli być "fajni" i wyzywali tylko by wyzywać bo inni to robili. Dodatkowo widać że nadal dużo osób myśli że są anonimowi w internecie.
 
Szkoda tylko tej babki bo nie wszyscy pewnie zobaczą to a i tak ją będą pamiętali z poprzednich filmików.
 
Po prostu przypomniała mi się sławetna sytuacja z filmikiem o najmanie zamawiającym drinka w barze, oj madżarenko... :D
 
O tej akcji z Grażyną nie słyszałem ale Wiktora bym dał twórcom choć to co "odkryli" było przerażające...
 
Film zdecydowanie nadaje się do działu z śmiesznymi filmikami i gifami. Na prawdę boki zrywać :) Film już widziałem wcześniej, cóż, naturalna selekcja.
 
Dla fanów Breaking Bad :-)
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/564649_3519426269711_15008069_n.jpg
 
2deeaf63d6b44b5c2d52bcfff31fe64c.jpg
 
@jajcarz



Komicznie to wręcz wygląda.







Co do tych mew to wygląda jak fake, albo jakiś wycinek reklamy czy coś.
 
dobry żart,spowodować zeby ktoś został obsrany gównem na przykład 2 latek albo kilkumiesięczne dziecko.
 
Back
Top