Tanio skóry nie sprzedam

Sorry Chisora za ignorancję ale skoro napisano, że Twój post z jakimś okropieństwem usunięto przez admina to momentalnie skojarzyło Mi się to o emo bo nadawło się do skasowania i ścigania jak dla Mnie...
 
PADŁEM HAHHAHAHAHHAHA



8366653daef1331.png




8366660f8e06b32.png
 
takich Emo to powinni w psychiatryku zamykać, kaftan i gumowe ściany. Poza tym nie wiem czy zauwazyliście, ale na zdjęciu na którym jest kratka kanalizacyjna krew do niej nie spływa. FAKE ? jeśli tak to przy pozostałych zdjeciach ktos jest mistrzem photoshopa
 



Boks znał już wiele kontrowersyjnych, mrocznych czy zabawnych historii. To jedna z tych, którą nie do końca wiadomo jak zakwalifikować. Nie jest to rzecz w sporcie zupełnie nowa, nie tak dawno świat zastanawiał się nad płcią mistrzyni świata w biegu na 800 metrów - Caster Semenya. Ostatecznie okazało się, że zawodni..czka z RPA jest hemafrodytą, tj. wykazuje cechy obu płci. To wystarczyło ażeby zezwolić jej na kontynuowanie kariery w konkurencji z paniami. Biegaczka przeszła zresztą wizerunkową metamorfozę, po publicznym rozstrzyganiu jej natury zapuściła włosy, podkreśliła kilka elementów charakterystycznych dla płci pięknej i już swoim wyglądem nie prowokuje "wścibskich" do zadawania intymnych pytań.



Teraz jednak pytania i to przez oficjalne instytucje zadawane są wobec Usanakorn Kokietgym [Na zdjęciu]
(11-2, 10 KO), 24 - letniej, pochodzącej z Tajlandii byłej mistrzyni WBC w wadze koguciej.







Najstarsza Australijska gazeta "Sydney Morning Herald" donosi, że u bokserki, która w ostatni piątek straciła swój tytuł na rzecz Susie Ramadan
(23-1, 8 KO), wykryto trzykrotnie większe stężenie testosteronu niż standardowe u kobiety.



Pięściarka po walce zaprzeczyła jakoby brała sterydy, odmówiła jednak również testów krwi, które określiłyby, czy rzeczywiście jest "pięściarką", czy może raczej "pięściarzem".



Istnieje możliwość, że była mężczyzną i zaczęła przyjmować estrogen. Możliwe, również, że bierze sterydy, albo, że jest hemafrodytą - posiada męskie geny i kobiece ciało
- wylicza możliwości Peter Lewis, członek Australijskiego zrzeszenia lekarzy ringowych.







Bez względu na to, że wynik testów znany był przed walką, pojedynek się odbył. Usanakorn stracił(a) tytuł, teraz jednak będzie musiał się jeszcze namęczyć, żeby dodatkowo nie stracić swojej dotychczasowej tożsamości...



http://www.boxing.pl/forum/newsy/17410-bya-zawodowa-mistrzyni-wbc-mae-czyznae.html
 
Nie widziałem jeszcze na forum - z oficjalnego konta Marcina na FB( http://www.facebook.com/marcin.held.official)







582360_242364902541186_1410870448_n.jpg
 
Back
Top