Tanio skóry nie sprzedam

3137d1306b2e6f4de2da4f08c075d556.jpg








tumblr_m62bwpSi291qdlh1io1_250.gif
 
Kraver i NickDiaz



A wy co tacy delikatni? Jesteście fanami jednego z najbardziej krwawych sportów, a zdjecia ze zwykłymi rozcięciami was ruszają? :P bez jaj panowie :D
 
Chisora - widać ,że Sherdoga po prostu przeglądasz ;-)







Tylko u Ruskich takie akcje:







http://extremevidazz.com/viewVideo.php?video_id=13056&title=Idiota-bemutatja-a-kiskutyakat---La-la-lalla-la







:-)
 
@FrostBite



Pomijając to, że mylisz mnie z innym użytkownikiem forum (ba, jestem drobiazgowy jak skurwysyn!) to masz trochę racji. Sęk w tym jednak, że ja po prostu mam przeogromną słabość do krwi i tu nie ma na rzeczy wielkość jaj. Gdybym oglądał walkę takiego Stevensona z Pennem czy chociażby Caina z Big Footem w HD to bym leciutko zakrywał oczy :D Na szczęście internetowe streamy ratują mnie całkowicie przed taką ewentualnością.
 
ironical man



A znam te zdjęcia emo, laska się nie pieści. Jak bardzo trzeba chcieć zwrócić uwagę na siebie, by tak się ciąć. Ciekawe jak funkcjonuje z takimi ranami.



DickNiaz



Fakt, chciałem napisać poprawnie, ale nie wiedzieć czemu, przekręciłem ksywe. :D Mój błąd.
 
O ile walka Caina z Bigfootem była dla mnie zajebista, to te foty emo wydają mi się już mocno nieapetyczne...
 
Widzę, że chłopaki za młodu nie obcowali z rottenem :-) W czasach gimnazjum traktowałem ten portal niczym poranną prasę, więc emo-debil nie robi wrażenia <degenerat>.
 
@comber obcowałem z rottenem, ale jakoś tak mam że niektóre mnie obrzydzają a niektóre nie, mimo, że jedno i drugie to krew i flaki :-)Z rottena pamiętam zdjęcia motocyklisty, który w pełnym gazie z czymś się zderzył, poleciał i w poprzek wpadł na latarnię, rozerwało go na pół.
 
heh chcialbym kiedys zobaczyc tornado, tylko z bezpiecznej odleglosci i najlepiej na jakims polu zeby bylo, co by ludzia domow nie rozjebalo, tak jak te sprzed kilku dni
 
Back
Top