Tanio skóry nie sprzedam

ZRY6n.png




Analiza porażki Sonnena :D:D:D



silva1.gif
 
Spodziewam się, że nadchodzi fala przeróbek z OBROTOWYM CHAELEM, jeśli wyszło jakieś zdjęcie w czasie tego feralnego backfista :-)
 
Hahahahha mina Sonnena mówi wszystko, jak dziecko przyłapane na kradzieży cukierków i zaprowadzone przed oblicze taty :-)
 
Nie wiem jak wam ale mnie tak wnerwiają te wszelkie buźki począwszy od tego troll face po mom please i me gusta, wręcz mnie wkurwiają, może jestem za stary...
 
@Yagiel, @Painkiller:


Joe Monster nie gwarantuje prawdziwości tej historii, a wręcz podejrzewa w niej podstęp jakiegoś trolla...
 
Keylock ale w świat juz poszło. z reszta. jak bylem w liceum masa ludzi smigała w koszulce z che guevarra i tweirdzili, ze jest symbolem wolności więc nawet jak historia o trollface jest prawdziwa to i tak nie przekłada się to spoleczenstwo
 
Tak, ale inna sprawa, że trollface jest w gruncie rzeczy emotikoną, a Guevarra to postać, ikona, symbol światopoglądowy.
 
"Nie wiem jak wam ale mnie tak wnerwiają te wszelkie buźki począwszy od tego troll face po mom please i me gusta, wręcz mnie wkurwiają, może jestem za stary..."



powiedzial booyak, ktorego avek to:
b9d4fd7cdfb75381d5d382bfccecc3c7




:-)
 
Back
Top