Tanio skóry nie sprzedam

o boże! to ronaldo?! Trochę się zmienił, ale znając jego kłopoty ze zdrowiem, to pewnie na wielką aktywność fizyczną nie może sobie pozwolić. Dla mnie to i tak jedyny prawdziwy Ronaldo a nie jakiś nażelowany pedałek (który bądź co bądź grać potrafi, ale cipkę udawać jeszcze bardziej)
 
przeciez R9 nie wiele się zmienił od czasów gry w Corinthians, no może brzucha troszkę wiecej nagrał ale w swoim osttanim klubie grał taki pulchniutki
 
w Milanie nie mial juz tej grzywy czasem ? to efekt jakiejs kampanii reklamowej z firmą produykującą preparat na porost wlosow xD
 
:-)



Co to w ogóle znaczy "prawdziwy Ronaldo"?



Cristiano ma tak na nazwisko to jak o nim mówić/pisać? Małysz?
 
Ronaldo w przypadku CR7 to drugie imie nie nazwisko, dostał je na czesć jakiegos polityka
 
Dla mnie to i tak jedyny prawdziwy Ronaldo a nie jakiś nażelowany pedałek (który bądź co bądź grać potrafi, ale cipkę udawać jeszcze bardziej)


to chyba nie wiesz, ze jakis czas temu ten prawdziwy Ronaldo zostal zlapany z 2 transwestytami w hotelu.



EDIT



Z trzema nawet ;-D http://news.bbc.co.uk/2/hi/7374317.stm
 
:-) no comment



lolojpg.jpg
 
Ronaldo to jego drugie imie a nazywa się Aveiro.



A Ronaldo to chyba ksywa jaką sobie nadają brazylijczycy bo mają długie nazwiska. Np kiedys gral z napisem Ronaldinho bo juz w druzynie byl inny Ronaldo.
 
Ronaldo made his international debut for Brazil in 1994, in a friendly match in Recife against Argentina. He went to the 1994 FIFA World Cup in the United States as a 17-year-old, but did not play. He came to be known as Ronaldinho ("little Ronaldo" in Portuguese), because Ronaldo Rodrigues de Jesus, his older team-mate on the tournament, was also called Ronaldo and also nicknamed Ronaldóo ("big Ronaldo") to further distinguish them.[26] Another Brazilian player, Ronaldo de Assis Moreira, who is widely known as Ronaldinho, would come to be called Ronaldinho Gaócho when he joined the Brazilian main national team in 1999.



In the 1996 Olympic Games in Atlanta, Ronaldo played with the name Ronaldinho on his shirt, since centreback Ronaldo Guiaro, two years his senior, was one of his teammates. Brazil went on to win the bronze medal in Atlanta.
 
Spa -> jakie tam ma swoje upodobania,to nie jest istotne dla mnie, jeśli robi to sobie w gronie zamkniętym. A jeśli ktoś zachowuje się jak cipa publicznie, to właśnie taka "pedałowatość" mnie wkurza.



A "prawdziwy" Ronaldo dlatego, bo kojarzy mi się z masą emocji, pięknymi golami i złotymi czasami. CR to niby zajebisty piłkarz, ale jakoś emocji we mnie nie wzbudza. Jeśli chodzi o genezę samego nazwiska, to może być sobie i dwóch prawdziwych Ronaldo - w sumie w dupie to mam.
 
To się zajebałem. Nie nazwisko tylko imię.



Tak czy siak, i jeden i drugi są znani jako "Ronaldo" I nazywanie R9 tym prawdzwym to lekka głupota.







E: niech zgadnę, nie wzbudza w Tobie emocji bo masz w dupie i Portugalię i Real? W takim wypadku nie ma się co dziwić.
 
Macie kilka fotek z "ciekawymi" ujęciami, dobrze się przyglądajcie :]



perfectly-timed-photos-butt.jpeg




mind-fuck-2.jpeg




mind-fucks-1.jpeg




perfectly-timed-photos-4.jpeg




mind-fuck-3.jpeg




perfectly-timed-photos-baby-arm.jpeg




perfectly-timed-photos.jpeg




perfectly-timed-photos-beach.jpeg




perfectly-timed-photos-hairy-arm.jpeg




perfectly-timed-photos-ass.jpeg




perfectly-timed-photos-boy-friend-.jpeg




perfectly-timed-photos-girlfriend.jpeg




perfectly-timed-photos-man.jpeg




perfectly-timed-photos-zebra.jpeg




pefectly-timed-photos-arms.jpeg




perfectly-timed-photos-illusion.jpeg




perfectly-timed-photos-optical-illusions.jpeg




...



perfectly-timed-photos-soccer.jpeg




+



acid_picdump_148.jpg




acid_picdump_01.jpg




acid_picdump_07.jpg




acid_picdump_10.jpg




acid_picdump_11.jpg




acid_picdump_27.jpg




acid_picdump_119.jpg




acid_picdump_36.jpg




acid_picdump_49.jpg




acid_picdump_63.jpg




acid_picdump_91.jpg




acid_picdump_102.jpg




acid_picdump_104.jpg




acid_picdump_18.jpg




acid_picdump_106.jpg




acid_picdump_116.jpg




acid_picdump_120.jpg




acid_picdump_129.jpg




acid_picdump_133.jpg




acid_picdump_141.jpg




acid_picdump_149.jpg




acid_picdump_166.jpg




acid_picdump_131.jpg




więcej mi się nie chce
 
odpal ekranową ;)



edit: własnie zrozumiałem ze na pewno na ekranowej to napisałeś ;)
 
Wiele razy już tu pisałem, że Ronaldo to najlepszy piłkarzach jakiego dane mi było zobaczyć za "moich czasów" :]

Kontuzje skróciły jego karierę, ale na pewno nie można napisać, że zmarnował talent, bo to co osiągnął, jak grał i kim był stawiają go w brazylijskim futbolu zaraz za Pele
Po prostu El Fenomeno
 
Ja stawiam Ronaldo nad Pele bo gral i strzelal w Europie.



Obaj wygrali dwa mundiale i odegrali na nich duza role. (Pele na jednym z mundiali z powodu kontuzji nie gral).
 
Back
Top