Tanio skóry nie sprzedam

The best:







Untitled-1.jpg
 
kiedyś były emoty w gg(któe stosujemy do dziś w potocznym pismie w necie), z biegiem czasu "język" internetowy się trochę rozwinął, a jedna emota jest w stanie zastąpić całe zdanie. Czy jest to dobre czy nie? Ciężko mi ocenić. Wydaje mi się,że piszę dość sprawnie, z ortografią też nie najgorzej,więc i takie emoty mi nie przeszkadzają,ale gdy widzę gdy ktoś w zdaniu nawali więcej buziek a w co drugim słowie są orty to oczy bolą.
 
Najgorsze jak dla mnie jest jednak kaleczenie słownictwa, czyli wszelkie kwiatki w rodzaju "c'nie", "doqadnie" i inne tego typu gówno.
 
Mnie najbardziej gryzie w oczy jak ktoś pisze całe posty caplockiem i każde zdanie kończy trzydziestoma znakami zapytania albo trzydziestoma wykrzyknikami.
 
mnie najbardziej iryrtuje jak ktoś końcówki -em, -ę pisze na odwrót albo takie wyrażenia jak "te okno" albo "te dziecko"
 
A mnie irytuje jak stoje w kolejce w sklepie i baba przedemną wysypuje miedziaki na łape i daje ekspedientce, żeby sobie wiliczyła...
 
troszke przesadzamy, internet prowadzi się swoimi prawami,taka jest jego natura:)W codziennym zyciu równiez używa się slangu,choć nie twierdzę,że każdy :) Dla mnie,do momentu kiedy ktoś nie zastepuje całych zdan skrótami i emotami, oraz zna PODSTAWY poprawnej Polszczyzny, to jest ok.
 
A mnie wkurwiają ludzie piszący "Jaki kraj taki/e/a..."



Swoją drogą czy któryś z naszych forumowych internetowych szperaczy mógłby potwierdzić to co pisali na JM?
 
Co to za kolesie z Cyganem?



A wracając do offtopu, nie lubię jak ludzie stale robią błędy w nazwiskach zawodników, typu Tim Silva, Shane Carvin, John Fitch, Cheal Sonnen :-)
 
Po co takie coś przy 3:0 odstawiać... Ogółem nie wiem po co kiedykolwiek to robić , w tak żenujący sposób. Dodatkowo widać, że w Brazylijskiej lidze traktują go po matczynemu i nie wolno go dotknąć.
 
To już piąta część z serii reklam DC Shoes + Ken Block + Ford Fiesta. Po raz kolejny podziwiam z rozdziawioną paszczą to, co potrafi z autem zrobić Ken. Montaż reklamy też zasługuje na pochwałę.
 
Back
Top