Tanio skóry nie sprzedam

487327_387721667954035_1064655320_n.jpg
 
na Tapology #3, na tym rankingu #4 Dzordz bedzie podkurwiony takimi notowaniami. Moze w koncu ujrzymy jakies ko lub sub


Miło zobaczyć Mameda w kolejnym rankingu
 
W tym rankingu powyżej de facto jest drugi ex equo. Nie ma się czemu dziwić skoro nie walczył od ponad roku.
 
a stwierdzasz to po wygranej nad emerytowanym Lindlandem czy 54 Wallacem ?



a może po wyrównanym boju z Sakuraiem (64 w rankingu)



Dla mnie takie rozważanie z kim by to Khalidov nie wygrał jest takie samo jak kto jest lepszy Batman czy Spiderman.



UFC miało racje, kogo on tak naprawde pokonał ?
 
@noodles <- UFC ma potężną promocję i świetnych marketingowców ale Ci ludzie tam to nie pół-bogowie. Wszyscy w tym zestawieniu są w zasięgu Mameda lecz prawdopodobnie się nie dowiemy na jego przykładzie, za to na pewno Lombard udowodni, że poza UFC też ktoś coś tam kiedyś słyszał o MMA.



Z resztą Ja bardziej "uważam" ranking fightmatrix niż ten, w/g Mnie dużo bardziej oddający rzeczywistość.
 
Jakbym zobaczył Popka z tymi oczyma na ulicy, to pomyślałbym, że ma jakąś chorobę zakaźną lub zmienia się w zombie.
 
@ Doozy



fakt jest taki, że KSW sprzedaje nam medialną propagande, że są najlepsi w europie a Mamed to ścisła czołówka.



Nie mówię, że tak nie jest może jest



ale fakt jest taki, że



Mamed niczego nie udowodnił, a jakieś realne porównanie do poziomu UFC może nam dać Santiago z którym raz wygrał a raz przegrał. A ten Santiago będac w UFC przegrał dwa razy i go wyrzucili.



Rankingi nic nam nie mówią. Tak samo było z Fedorem, który długo był na 1 miejscu HW a realnie już dawno był poza podium.



Teraz msz GSP na 4 bo nie walczył od roku.
 
@noodles <- na wszystko można znaleźć jakieś ale i tylko bezpośredni pojedynek może Nam coś udowodnić choć często gęsto nawet jak ktoś wygrał to mówią, że przegrany nie był sobą albo tak naprawdę wygrał tylko albo sędziowie albo źle się ułożyły planety wtedy czy coś...np.



JDS vs Cain, Ali vs Brock, Edgar vs Benson czy Silva vs Sonnen...



Co do Popka to ...
 
Pablo Francisco, jeden z moich ulubionych komików wypuścił nowy materiał, właśnie płaczę ze śmiechu. Tu macie krótki kawałek:
 
Back
Top